Saugomų objektų signalizacija – jau išmaniajame telefone

Publikuota: 2013 m. vasario 18 d. pirmadienis

Saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ sukūrė aplikaciją išmaniesiems telefonams, kuri suteikia galimybę klientams realiuoju laiku stebėti, kokia yra saugos tarnybos saugomų patalpų apsaugos sistemos būsena. Klientas visuomet gali matyti įjungta ar išjungta signalizacija ir tučtuojau  gauti pranešimus apie aliarmus, apsaugos sistemos įjungimą ir išjungimą, apsaugos sistemos įtampos sutrikimus, taip pat matyti visų objektų įvykių istoriją.

„Mes nuolat siekiame gerinti paslaugų kokybę ir saugos versle taikyti šiuolaikines inovacijas. Mūsų klientai pirmieji galės nemokamai naudotis mobiliąja aplikacija ir įvertinti jos privalumus“, – sako  „Ekskomisarų biuro“ Elektroninės saugos skyriaus direktorius Justinas Drėgva.

Į mobiliosios aplikacijos sukūrimą „Ekskomisarų biuras“ investavo apie 20 tūkst. litų.

„Ekskomisarų biuro“ aplikacija, pavadinta „Būk ramus“, leidžia šios saugos tarnybos klientui išmaniajame telefone matyti saugomuose objektuose vykstančius apsaugos sistemų procesus, pasirinkti, kokių įvykių pranešimai bus gaunami, nusistatyti lietuvių, anglų arba rusų kalbos sąsajas ir pan. Išmaniajame telefone su „Android“ operacine sistema galima naudotis programėlės valdikliais (angl. widget) – kiekvienam saugomam objektui sukurti atskirą darbalaukio piktogramą, kuri keičia spalvą pagal apsaugos sistemos būseną, o taip pat gali rodyti ir naujausią iš apsaugos sistemos gautą pranešimą apie įvykį. Yra galimybė susikurti dviejų dydžių valdiklius.

Aplikacija sukurta „Android“ ir „Apple“ išmaniesiems telefonams, ji veikia naudodama interneto ryšį (mobilųjį internetą arba Wi–Fi tinklą). „Anksčiau mūsų klientai, užsisakę SMS paslaugą, į savo mobilųjį telefoną gaudavo SMS pranešimus apie objekto apsaugos sistemos įvykius. Sukūrus “Būk ramus“ mobiliąją aplikaciją, klientai galės įsitikinti jos efektyvumu, – sako „Ekskomisarų biuro“ Elektroninės saugos skyriaus direktorius Justinas Drėgva. – Tiesa, rinkoje jau yra sprendimų, leidžiančių valdyti individualias apsaugos sistemas (neprijungtas prie saugos tarnybų) iš telefono, tačiau mes esame pirmieji Lietuvoje, susieję išmanųjį telefoną ne su apsaugos įranga, o su saugos tarnybos teikiama apsauga. Netolimoje ateityje plėsime mobiliosios aplikacijos funkcionalumą ir mūsų klientai galės valdyti saugomo objekto apsaugos sistemą išmaniuoju telefonu.“

Aplikacija yra nemokama, ją galima atsisiųsti iš „Google Play Store“ ir „Apple App Store“  interneto parduotuvių. Asmenys, nesinaudojantys „Ekskomisarų biuro“ paslauga „Būk ramus“, gali išbandyti programėlės veikimą prisijungę prie demonstracinės paskyros su vartotojo vardu „Demo“ ir slaptažodžiu „Demo1234“.

 „Turime per 10 tūkstančių  reagavimo į pavojaus signalus paslaugos „Būk ramus“ klientų Lietuvoje. Visi jie yra potencialūs „Būk ramus“ mobiliosios aplikacijos naudotojai. Tikimės, kad ši naujovė leis mūsų klientams įvertinti teikiamų paslaugų spektrą , o kitiems parodys, kokias modernias galimybes siūlo mūsų įmonė ir galbūt paskatins tapti mūsų klientais ateityje“, – sako „Ekskomisarų biuro“ Elektroninės saugos skyriaus direktorius J. Drėgva.

Pasak J. Drėgvos, dar šiemet planuojama praplėsti „Būk ramus“ mobiliosios aplikacijos funkcionalumą. Numatoma, kad bus galimybė, paspaudus telefone pagalbos mygtuką, išsikviesti į saugomą objektą greitojo reagavimo ekipažą, mobiliuoju telefonu valdyti objekte apsaugos sistemą.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »