Saugomų objektų signalizacija – jau išmaniajame telefone

Publikuota: 2013 m. vasario 18 d. pirmadienis

Saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ sukūrė aplikaciją išmaniesiems telefonams, kuri suteikia galimybę klientams realiuoju laiku stebėti, kokia yra saugos tarnybos saugomų patalpų apsaugos sistemos būsena. Klientas visuomet gali matyti įjungta ar išjungta signalizacija ir tučtuojau  gauti pranešimus apie aliarmus, apsaugos sistemos įjungimą ir išjungimą, apsaugos sistemos įtampos sutrikimus, taip pat matyti visų objektų įvykių istoriją.

„Mes nuolat siekiame gerinti paslaugų kokybę ir saugos versle taikyti šiuolaikines inovacijas. Mūsų klientai pirmieji galės nemokamai naudotis mobiliąja aplikacija ir įvertinti jos privalumus“, – sako  „Ekskomisarų biuro“ Elektroninės saugos skyriaus direktorius Justinas Drėgva.

Į mobiliosios aplikacijos sukūrimą „Ekskomisarų biuras“ investavo apie 20 tūkst. litų.

„Ekskomisarų biuro“ aplikacija, pavadinta „Būk ramus“, leidžia šios saugos tarnybos klientui išmaniajame telefone matyti saugomuose objektuose vykstančius apsaugos sistemų procesus, pasirinkti, kokių įvykių pranešimai bus gaunami, nusistatyti lietuvių, anglų arba rusų kalbos sąsajas ir pan. Išmaniajame telefone su „Android“ operacine sistema galima naudotis programėlės valdikliais (angl. widget) – kiekvienam saugomam objektui sukurti atskirą darbalaukio piktogramą, kuri keičia spalvą pagal apsaugos sistemos būseną, o taip pat gali rodyti ir naujausią iš apsaugos sistemos gautą pranešimą apie įvykį. Yra galimybė susikurti dviejų dydžių valdiklius.

Aplikacija sukurta „Android“ ir „Apple“ išmaniesiems telefonams, ji veikia naudodama interneto ryšį (mobilųjį internetą arba Wi–Fi tinklą). „Anksčiau mūsų klientai, užsisakę SMS paslaugą, į savo mobilųjį telefoną gaudavo SMS pranešimus apie objekto apsaugos sistemos įvykius. Sukūrus “Būk ramus“ mobiliąją aplikaciją, klientai galės įsitikinti jos efektyvumu, – sako „Ekskomisarų biuro“ Elektroninės saugos skyriaus direktorius Justinas Drėgva. – Tiesa, rinkoje jau yra sprendimų, leidžiančių valdyti individualias apsaugos sistemas (neprijungtas prie saugos tarnybų) iš telefono, tačiau mes esame pirmieji Lietuvoje, susieję išmanųjį telefoną ne su apsaugos įranga, o su saugos tarnybos teikiama apsauga. Netolimoje ateityje plėsime mobiliosios aplikacijos funkcionalumą ir mūsų klientai galės valdyti saugomo objekto apsaugos sistemą išmaniuoju telefonu.“

Aplikacija yra nemokama, ją galima atsisiųsti iš „Google Play Store“ ir „Apple App Store“  interneto parduotuvių. Asmenys, nesinaudojantys „Ekskomisarų biuro“ paslauga „Būk ramus“, gali išbandyti programėlės veikimą prisijungę prie demonstracinės paskyros su vartotojo vardu „Demo“ ir slaptažodžiu „Demo1234“.

 „Turime per 10 tūkstančių  reagavimo į pavojaus signalus paslaugos „Būk ramus“ klientų Lietuvoje. Visi jie yra potencialūs „Būk ramus“ mobiliosios aplikacijos naudotojai. Tikimės, kad ši naujovė leis mūsų klientams įvertinti teikiamų paslaugų spektrą , o kitiems parodys, kokias modernias galimybes siūlo mūsų įmonė ir galbūt paskatins tapti mūsų klientais ateityje“, – sako „Ekskomisarų biuro“ Elektroninės saugos skyriaus direktorius J. Drėgva.

Pasak J. Drėgvos, dar šiemet planuojama praplėsti „Būk ramus“ mobiliosios aplikacijos funkcionalumą. Numatoma, kad bus galimybė, paspaudus telefone pagalbos mygtuką, išsikviesti į saugomą objektą greitojo reagavimo ekipažą, mobiliuoju telefonu valdyti objekte apsaugos sistemą.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »