Saugomų objektų signalizacija – jau išmaniajame telefone

Publikuota: 2013 m. vasario 18 d. pirmadienis

Saugos tarnyba „Ekskomisarų biuras“ sukūrė aplikaciją išmaniesiems telefonams, kuri suteikia galimybę klientams realiuoju laiku stebėti, kokia yra saugos tarnybos saugomų patalpų apsaugos sistemos būsena. Klientas visuomet gali matyti įjungta ar išjungta signalizacija ir tučtuojau  gauti pranešimus apie aliarmus, apsaugos sistemos įjungimą ir išjungimą, apsaugos sistemos įtampos sutrikimus, taip pat matyti visų objektų įvykių istoriją.

„Mes nuolat siekiame gerinti paslaugų kokybę ir saugos versle taikyti šiuolaikines inovacijas. Mūsų klientai pirmieji galės nemokamai naudotis mobiliąja aplikacija ir įvertinti jos privalumus“, – sako  „Ekskomisarų biuro“ Elektroninės saugos skyriaus direktorius Justinas Drėgva.

Į mobiliosios aplikacijos sukūrimą „Ekskomisarų biuras“ investavo apie 20 tūkst. litų.

„Ekskomisarų biuro“ aplikacija, pavadinta „Būk ramus“, leidžia šios saugos tarnybos klientui išmaniajame telefone matyti saugomuose objektuose vykstančius apsaugos sistemų procesus, pasirinkti, kokių įvykių pranešimai bus gaunami, nusistatyti lietuvių, anglų arba rusų kalbos sąsajas ir pan. Išmaniajame telefone su „Android“ operacine sistema galima naudotis programėlės valdikliais (angl. widget) – kiekvienam saugomam objektui sukurti atskirą darbalaukio piktogramą, kuri keičia spalvą pagal apsaugos sistemos būseną, o taip pat gali rodyti ir naujausią iš apsaugos sistemos gautą pranešimą apie įvykį. Yra galimybė susikurti dviejų dydžių valdiklius.

Aplikacija sukurta „Android“ ir „Apple“ išmaniesiems telefonams, ji veikia naudodama interneto ryšį (mobilųjį internetą arba Wi–Fi tinklą). „Anksčiau mūsų klientai, užsisakę SMS paslaugą, į savo mobilųjį telefoną gaudavo SMS pranešimus apie objekto apsaugos sistemos įvykius. Sukūrus “Būk ramus“ mobiliąją aplikaciją, klientai galės įsitikinti jos efektyvumu, – sako „Ekskomisarų biuro“ Elektroninės saugos skyriaus direktorius Justinas Drėgva. – Tiesa, rinkoje jau yra sprendimų, leidžiančių valdyti individualias apsaugos sistemas (neprijungtas prie saugos tarnybų) iš telefono, tačiau mes esame pirmieji Lietuvoje, susieję išmanųjį telefoną ne su apsaugos įranga, o su saugos tarnybos teikiama apsauga. Netolimoje ateityje plėsime mobiliosios aplikacijos funkcionalumą ir mūsų klientai galės valdyti saugomo objekto apsaugos sistemą išmaniuoju telefonu.“

Aplikacija yra nemokama, ją galima atsisiųsti iš „Google Play Store“ ir „Apple App Store“  interneto parduotuvių. Asmenys, nesinaudojantys „Ekskomisarų biuro“ paslauga „Būk ramus“, gali išbandyti programėlės veikimą prisijungę prie demonstracinės paskyros su vartotojo vardu „Demo“ ir slaptažodžiu „Demo1234“.

 „Turime per 10 tūkstančių  reagavimo į pavojaus signalus paslaugos „Būk ramus“ klientų Lietuvoje. Visi jie yra potencialūs „Būk ramus“ mobiliosios aplikacijos naudotojai. Tikimės, kad ši naujovė leis mūsų klientams įvertinti teikiamų paslaugų spektrą , o kitiems parodys, kokias modernias galimybes siūlo mūsų įmonė ir galbūt paskatins tapti mūsų klientais ateityje“, – sako „Ekskomisarų biuro“ Elektroninės saugos skyriaus direktorius J. Drėgva.

Pasak J. Drėgvos, dar šiemet planuojama praplėsti „Būk ramus“ mobiliosios aplikacijos funkcionalumą. Numatoma, kad bus galimybė, paspaudus telefone pagalbos mygtuką, išsikviesti į saugomą objektą greitojo reagavimo ekipažą, mobiliuoju telefonu valdyti objekte apsaugos sistemą.

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Žaidimų konsolės siekia naujo statuso

Prieš dešimtį metų daugelis kompiuterinius žaidimus kritikavo dėl jų neigiamos įtakos laikysenai, socialinės izoliacijos ar net sukeliamos drepresijos. Šiandien naujosios kartos konsolė nebėra tik žaidimų kompiuteris, prijungtas prie televizoriaus, bet išsikovoja virtualaus sporto trenerio ir šeimos „laisvalaikio centro“ statusą. skaityti »

Muziejuose – naujos elektroninės paslaugos

Šiemet, užsukus į daugelio nacionalinių ir respublikinių muziejų ekspozicijas, žvilgsnį jau patraukia eksponatus žymintys QR kodų ženklai. skaityti »

Kuriamos elektroninės lietuvių kalbos paslaugos

Nuo 2012 metų Vytauto Didžiojo universitetas su partneriu Kauno technologijos universitetu įgyvendina projektą „Lietuvių kalbos sintaksinės-semantinės analizės sistema tekstynui, lietuviškam internetui ir viešojo sektoriaus taikymams“. skaityti »

Finansiniai 2013 metai „LG Electronics“ buvo sėkmingi

„LG Electronics“ (LG) paskelbė apie išaugusius 2013 m. rezultatus – kompanijos pajamos siekė 53,10 mlrd., o grynasis pelnas – 203,65 mln. JAV dolerių skaityti »

Ateitis priklauso programų inžinieriams

Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU), reaguodamas į kintančius rinkos poreikius bei sparčiai didėjantį atotrūkį tarp kvalifikuotų informacinių technologijų (IT) specialistų paklausos ir pasiūlos, jau šiemet stojantiesiems pasiūlys programų inžinerijos studijas. skaityti »

Kaip gimsta garsas: „Samsung“ garsų laboratorija

Sulaukėte žinutės? Įsijungėte telefoną ar jį išjungėte? Visa tai atpažįstate iš pyptelėjimų – ilgesnių ar trumpesnių garsų junginių. skaityti »

„LG G Flex“ lenktu ekranu į Lietuvą atkeliaus kitą mėnesį

Jau kitą mėnesį Europos rinkoje bus pristatytas „LG Electronics“ (LG) unikalus telefonas „G Flex“, pirmasis pasaulyje lenktu korpusu ir ekranu. skaityti »

„Huawei“ pardavimo apimtys 2013 m. augo 11,6 proc.

Pasaulinė informacinių ir ryšio technologijų sprendimų tiekėja „Huawei“ šią savaitę paskelbė neaudituotus 2013 metų finansinės veiklos rezultatus. skaityti »

„Deloitte“ prognozės technologijų ir telekomunikacijų sektoriui 2014-iems metams

Sausio viduryje audito ir konsultacijų bendrovė „Deloitte“ jau tryliktą kartą paskelbė pasaulines technologijų, žiniasklaidos ir telekomunikacijų prognozes. skaityti »

„CES 2014“: vyriausybėms taupyti ir padidinti pajamas gali padėti „visa apimantis internetas“

Naujajame „Cisco“ tyrime atskleidžiama, kad vyriausybės, pasinaudojusios „visa apimančio interneto“ (angl. Internet of Everything, toliau - IoE) teikiamomis galimybėmis, uždirbs 4,6 trilijonus dolerių – vien miestuose įdiegus išmaniąsias technologijas per dešimt metų galima uždirbti 1,9 trilijonus dolerių. skaityti »