„Seagate“ pranešė nebegaminsianti mobilių 7200RPM greičio standžiųjų diskų

Publikuota: 2013 m. kovo 10 d. sekmadienis

Mobilūs kietieji diskai, arba kitaip 2,5 colio standarto yra dažnai naudojami, o rinkai paprastai siūlomos dvi „Seagate“ galimybės: 5400RPM arba 7200RPM greičio įrenginys.

Didėjant spaudimui iš kietosios būsenos kaupiklių pusės (SSD), „Seagate“ marketingo ir produktų vadybos direktorius Davidas Burksas interviu portalui „X–Bit Labs“ paminėjo, jog jo kompanija nuo 2013 pabaigos ketina nebegaminti 7200RPM greičio mobilių standžiųjų diskų dėl akivaizdžių priežasčių.

„Seagate“ yra vienas iš didžiausių įprastų mechaninių kietųjų diskų gamintojų ir rinkai jau kuris laikas siūlo SSHD kaupiklius, kurie turi hibridinių vardą. Šiuos sudaro ir įprasta plokštelė, ir „flash“ atmintis. Būtent jais ir bus bandoma užpildyti spragą atsisakius 7200RPM diskų gamybos.

Visgi „Seagate“ visiškai prie SSHD kaupiklių nepereis ir toliau siūlys įprastus 2,5 colio standžiuosius diskus, tačiau jau tik su maksimaliu 5400RPM greičiu. Interviu metu D. Burksas paminėjo, jog hibridinių produktų serija bus atnaujinta jau artimiausiu metu.

Šaltinis: technologjos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kas ketvirtas Lietuvos verslininkas pirmiausia laukia pokyčių švietimo sistemoje

Nuo realių darbo rinkos poreikių atitrūkusi Lietuvos švietimo sistema tampa kliūtimi kuriant geresnį gyvenimą Lietuvoje. Tuo įsitikinęs kas ketvirtas šalies verslininkas, įžvelgiantis švietimo sistemos reformų būtinybę. skaityti »

Kaip pasikeitusi darbo rinka diktuoja technologijų madas?

Prognozuojama, kad iki 2020–ųjų 40 proc. pasaulio gyventojų dirbs patys sau – vyraus laisvai samdomo darbo rinka. skaityti »

Kam reikalinga 360 laipsnių vaizdo kamera?

Dažniausiai apie 360 laipsnių vaizdo kamerą pagalvoja atostogas planuojantys žmonės, mėgstantys fiksuoti akimirkas kalnuose, ekskursijose po miestą ir t.t. skaityti »

Keturi būdai, kaip apsaugoti išmaniuosius vasaros karščių metu

Temperatūrai lauke stipriai šovus į viršų, lietuviai turėtų saugotis ne tik patys, bet ir pagalvoti apie savo išmaniuosius įrenginius. skaityti »

Kur Lietuvoje rastume daugiausiai televizoriaus pultelių?

Kas svarbiausia, renkantis naują televizorių, kokie dalykai, susiję su šiais prietaisais, labiausiai erzina skirtingų miestų gyventojus ir kuriame šalies krašte galima rasti daugiausiai televizoriaus pultelių? skaityti »

ES Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas vartotojams suteiks daugiau teisių, įmonėms – pareigų

Dėl technologinių pasiekimų pasaulyje sukurtų, apdorotų ir dalijamų duomenų kiekis pastaraisiais metais pasiekė nenumatytas proporcijas. skaityti »

Robotizacija kurs naujas darbo vietas

Pramonė neišvengiamai turi pereiti prie robotizacijos tam, kad būtų didinamas darbų efektyvumas, atliekamų užduočių tikslumas ir užtikrinamas saugumas. Taip tikina ekspertai ir priduria, kad robotų kuriama ekonominė nauda – akivaizdi. skaityti »

Svarbiausios televizorių savybės žaidimų mėgėjams

Pastaraisiais metais žaidimų rinkai skirtos konsolės smarkiai patobulėjo – naujausi įrenginiai palaiko ir 4K grafiką, ir aukštą dinaminį diapazoną. skaityti »

„Microsoft“ technologija leis valdyti išmanųjį be rankų

„Microsoft Research“ sukūrė technologiją „GlassHands“, kuri leidžia valdyti mobilųjį įrenginį rankų judesiais ore ar ant bet kokio norimo paviršiaus. skaityti »

Nuo šiol kompiuteriui krauti nebereikės laidų

Belaidis krovimas tampa viena naujausių technologijų, kurias siūlo mobiliųjų telefonų ir planšečių gamintojai. skaityti »