Seminaras „Asmens tapatybė elektroninėje erdvėje ir elektroniniai įrodymai“

Publikuota: 2010 m. spalio 12 d. antradienis

Interneto platybės
Kviečiame Jūsų įstaigos vadovą, IT, teisės skyrių ir kitus darbuotojus dalyvauti 2010 m. spalio 20 d. vykstančiame seminare „Asmens tapatybė elektroninėje erdvėje ir elektroniniai įrodymai“.

Seminaro lektorius – tarptautinis ekspertas elektroninio parašo ir asmens tapatybės elektroninėje erdvėje klausimais, daugelio straipsnių ir knygų autorius - Stivenas Masonas (Didžioji Britanija).

Lietuvoje vis daugiau viešųjų paslaugų perkeliama į elektroninę erdvę, todėl naturalu, kad bendravimas tarp paslaugų tiekėjo ir paslaugų gavėjo vyksta internetu. Norint kad toks bendravimas vyktų patikimai, labai svarbu užtikrinti asmens identifikavimą ir autentifikavimą, tinkamai apdoroti ir saugoti asmens duomenis.

Kitas labai svarbus ir aktualus klausimas – elektroniniai įrodymai. Naturalu, kad sparčiai augant bendravimo internetu mastui kyla didesnė grėsmė ir ginčiui tarp bendravime dalyvaujančių šalių. Jau nuo 2003 m. įsigaliojęs LR Civilinio proceso kodeksas atveria kelią elektroninių dokumentų pateikimui teismui ir jų pripažinimui tinkama įrodinėjimo priemone. Seminare bus apžvelgtos šios temos aktualios, tarptautinė teisinė praktika ir pateikti atsakymai į dalyvių klausimus.

Šis renginis tai unikali galimybė pakelti Jūsų įstaigos darbuotojų kvalifikaciją ir susipažinti su tarptatinė praktika bei gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Daugiau informacijos ir registracija į seminarą adresu www.ssc.lt/seminarai

Dalyvių skaičius ribotas. Išankstinė registracija būtina.
 

Šaltinis: ssc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuvoje informacinių ir ryšio technologijų plėtra išlieka stabili (170)

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos duomenimis, Lietuva užima 41 vietą pagal informacinių ir ryšio technologijų plėtrą šalyje. skaityti »

Lapkričio 21 d.– Pasaulinė televizijos diena

Pirmoji televizija atsirado dar 1884 m., o kaip ji pasikeitė iki šiol? skaityti »

Vilnius pateko į klestinčių išmaniųjų miestų 100-uką

Švedų IT bendrovė „Easypark“ ištyrė 500 pasaulio miestų, iš kurių atrinko 100, atitinkančių aukštą technologinį lygį pagal žmogaus potencialo plėtros indeksą. skaityti »

Po sunkių traumų ligoniams atsigauti padeda ir virtuali realybė (20)

Virtualiosios realybės technologija nebėra inovacija, skirta vien tik pramogauti, ją įvertino ir medikai. skaityti »

Kas sukūrė pirmąją kompiuterio programą?

Pirmoji programuotoja gyveno laikais, kai kompiuteriai dar net neegzistavo skaityti »

JAV kuriamas dronas, kuris įvykdęs užduotį tiesiog išnyksta

JAV kuriamas dronas, kuris po užduoties įvykdymo tiesiog išnyksta - mokslinei fantastikai prilyginami reikalavimai buvo išpildyti skaityti »

5 neįtikėtinos inovacijos, greitai tapsiančios mums prieinama realybe

Naujausi technologijų gamintojų išradimai kuriami siekiant ne tik palengvinti žmonių kasdienybę, bet ir praturtinti jų gyvenimus. skaityti »

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ atkeliavo į Lietuvos rinką

Holografinis kompiuteris „Microsoft HoloLens“ nuo šiol tapo prieinamas dar 29 naujose šalyse. Inovatyviu technologiniu įrenginiu nuo šiol galės džiaugtis ir lietuviai. skaityti »

Ar žinote, kam dar naudojamas šviesolaidinis kabelis?

Šiais laikais išgirdęs žodį „šviesolaidis“ arba „optinis kabelis“ iš karto pagalvoji apie internetą. Tačiau, pasirodo, šviesolaidinis kabelis naudojamas ne tik interneto ryšiui užtikrinti. skaityti »

Lietuviai kurs sistemą, užkertančią neteisėtus ir kenkėjiškus bepiločių orlaivių veiksmus

Nepaisant spartaus plėtros tempo, dronai vis dar laikoma nauja technologija, todėl Europos Sąjungos mastu bepiločių orlaivių naudojimas iki šiol nėra vieningai reglamentuotas. skaityti »