Seminaras „Asmens tapatybė elektroninėje erdvėje ir elektroniniai įrodymai“

Publikuota: 2010 m. spalio 12 d. antradienis

Interneto platybės
Kviečiame Jūsų įstaigos vadovą, IT, teisės skyrių ir kitus darbuotojus dalyvauti 2010 m. spalio 20 d. vykstančiame seminare „Asmens tapatybė elektroninėje erdvėje ir elektroniniai įrodymai“.

Seminaro lektorius – tarptautinis ekspertas elektroninio parašo ir asmens tapatybės elektroninėje erdvėje klausimais, daugelio straipsnių ir knygų autorius - Stivenas Masonas (Didžioji Britanija).

Lietuvoje vis daugiau viešųjų paslaugų perkeliama į elektroninę erdvę, todėl naturalu, kad bendravimas tarp paslaugų tiekėjo ir paslaugų gavėjo vyksta internetu. Norint kad toks bendravimas vyktų patikimai, labai svarbu užtikrinti asmens identifikavimą ir autentifikavimą, tinkamai apdoroti ir saugoti asmens duomenis.

Kitas labai svarbus ir aktualus klausimas – elektroniniai įrodymai. Naturalu, kad sparčiai augant bendravimo internetu mastui kyla didesnė grėsmė ir ginčiui tarp bendravime dalyvaujančių šalių. Jau nuo 2003 m. įsigaliojęs LR Civilinio proceso kodeksas atveria kelią elektroninių dokumentų pateikimui teismui ir jų pripažinimui tinkama įrodinėjimo priemone. Seminare bus apžvelgtos šios temos aktualios, tarptautinė teisinė praktika ir pateikti atsakymai į dalyvių klausimus.

Šis renginis tai unikali galimybė pakelti Jūsų įstaigos darbuotojų kvalifikaciją ir susipažinti su tarptatinė praktika bei gauti atsakymus į rūpimus klausimus.

Daugiau informacijos ir registracija į seminarą adresu www.ssc.lt/seminarai

Dalyvių skaičius ribotas. Išankstinė registracija būtina.
 

Šaltinis: ssc.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »