„Sony“ perspėjo apie galimą įsilaužėlių ataką prieš „PlayStation“

Publikuota: 2011 m. balandžio 27 d. trečiadienis

Korporacija „Sony“ paskelbė, kad pasaulinės sistemos „PlayStation“ vartotojų asmeniniai duomenys gali būti pagrobti.

Kaip praneša BBC, tarp pagrobtų asmeninių duomenų yra ir vartotojų kreditinių kortelių numeriai. „PlayStation Network“ sistemoje užsiregistravę apie 77 mln. žmonių.

Kompanijos specialistai mėgina atkurti sistemos darbą.

„Sony“ perspėjo pasaulinės sistemos „PlayStation“ vartotojus, kad jų asmeniniai duomenys, tarp jų ir kreditinių kortelių numeriai, galėjo būti pavogti per įsilaužėlių ataką.

'Sony„ duomenimis, buvo pavogta ši asmeninė vartotojų informacija: adresas, elektroninio pašto adresas, gimimo data, įėjimo į “PlayStation Network" sistemą slaptažodis.

„Jeigu jūs pateikėte savo kreditinių kortelių duomenis per „PlayStation Network“ arba „Qriocity„ sistemas, jaučiame pareigą jus perspėti, kad jūsų kortelės numeris ir jos galiojimo termino data gali būti pavogti“, – teigiama „Sony“ Europos padalinio vadovo Niko Kaplino (Nick Kaplin) pareiškime.

Kompanijos nuomone, galėjo būti pavogti ir kreditinių kortelių, panaudotų įsigyjant žaidimus, filmus ir muzikos įrašus, duomenys.

Atakos prieš „PlayStation Network“ serverį prasidėjo balandžio 19 d., o po dienos priėjimas prie „PlayStation Network“ buvo blokuotas. Vėliau „Sony“ paskelbė tris trumpus pareiškimus apie atliekamą tyrimą dėl galimos įsilaužėlių atakos.

Tačiau faktas, kad kompanija paskelbė detalią informaciją apie incidentą tik praėjus beveik savaitei, kai buvo atjungta sistema „PlayStation Network“, sukėlė daugelio vartotojų audringą reakciją.

Kol kas „PlayStation Network“ sistema vartotojams neprieinama. Kompanija pažadėjo modernizuoti tinklo saugumo sistemą.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informaciją ir fotoinformaciją be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.

Šaltinis: ELTA
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Artėja dabartinių išmaniųjų telefonų programėlių eros pabaiga

Žmonėms norisi, kad kažkas geriau už juos pačius žinotų, ko jiems reikia. skaityti »

Moterys – geresnės programuotojos!

Kaune vykusį renginį „GIRLS CAN CODE” kaitino diskusijos – tai kas vis dėlto geriau programuoja? skaityti »

Ekstremaliam pasinėrimui į žaidimą – 35 colių lenktas žaidimų monitorius

Vienas iš žymiausių pasaulyje monitorius gaminančių prekės ženklų AOC pristato savo naują 35-colių išlenktą ypač platų AGON žaidimų monitorių AG352QCX. skaityti »

„Microsoft“ ir „AI Group“ kartu dirbs prie dirbtinio intelekto projektų

Jungtinių Amerikos Valstijų technologijų bendrovė „Microsoft“ užmezgė partnerystę su dirbtinio intelekto srityje dirbančia „Open AI“. skaityti »

„Samsung“ susišlavė 35 prestižinius CES 2017 apdovanojimus

„Samsung Electronics“ šiemet buvo įvertinta 35 CES Inovacijų apdovanojimais. skaityti »

Atėjo šalčiai: kaip žiemą apsaugoti telefoną?

Žema oro temperatūra gali sulėtinti telefoną ar jį net sugadinti, todėl šiuo metų laiku įrenginiu reikia naudotis kiek kitaip nei įprastai. skaityti »

„Facebook“ pavers vaizdo įrašus meno kūriniais

Nauja programa naudos neuroninių tinklų technologiją, panašią kaip naudojama programoje „Prisma“, kuri meno kūriniais paverčia nuotraukas. skaityti »

Penktadalis lietuviškų el. knygų skaitytojų – emigrantai

Nuo šių metų rugpjūčio, kai lietuviška el. knygų platforma „Milžinas“ pasiūlė galimybę prenumeruoti turinį, vartotojų parsisiųstų knygų skaičius išaugo net 80 proc. ir peržengė 14 tūkst. ribą. skaityti »

Lietuvos nevyriausybinėms organizacijoms – nemokama debesų kompiuterija

Šią savaitę „Microsoft“ paskelbė, kad viso pasaulio, įskaitant ir Lietuvos, nevyriausybinės organizacijos (NVO) gali nemokamai naudotis debesų kompiuterijos platforma „Azure“. skaityti »

FinTech industrijos augimui – daugiau galimybių nustatyti klientus nuotoliniu būdu

Vyriausybė pritarė Finansų ministerijos siūlymui įteisinti daugiau priemonių, kurios leistų klientų tapatybę nustatyti nuotoliniu būdu. skaityti »