Tiems, kuriems reikia tik telefono: „Coolpad Porto S“ apžvalga

Publikuota: 2016 m. balandžio 28 d. ketvirtadienis

Ar dažnai susimąstote, kiek vis dėlto mes mažai žinome apie tai, kas vyksta pasaulyje? Štai pavyzdžiui, menkai Lietuvoje žinoma kinų kompanija „Coolpad“ iš tikrųjų įeina į daugiausiai pasaulyje parduodančių išmaniųjų telefonų gamintojų TOP 5. Orientuotas į Europos rinką – „Coolpad Porto S“ galbūt ištaisys šią situaciją ir padidins gamintojo žinomumą mūsų regione.

Dizainas primena „HTC“. Esant išjungtam ekranui priekiniame skydelyje rėmelių nesimato, o esant įjungtam ekranui – jie minimalūs. Toks dizaino sprendimas tarsi bando imituoti premium klasės ir brangaus įrenginio įspūdį. Pats ekranas irgi gana neblogas. Jis pasižymi 5 colių įstrižaine ir turi 1280 x 720 pikselių raišką. „IPS-OGS“ technologijos ekranas tikrai džiugina spalvų perteikimu ir nuostabiu ryškumu net saulėtą dieną. Galinis dangtelis pagamintas iš matinio plastiko, kurio dėka naudojimasis įrenginiu yra patogesnis ir praktiškesnis, bet grožio neprideda, mat telefonas atrodo šiek tiek kaip žaisliukas.

Telefonas pasižymi integruotu „Mediatek MT6735“ procesoriumi, kuris kartu su 1 GB operatyviosios RAM atminties ir „Mali T720MP3“ vaizdo plokšte, nors ir užtikrina pakankamai normalų veikimą, vis dėlto žaidimams ar sudėtingesnės grafikos programėlėms nėra tinkamas. Vidinės saugyklos talpa nieko nesiskiria nuo tos, kokią siūlo šios kainos kategorijos įrenginiai ir yra lygi 8 GB. Aktyviam naudotojui, kuris mėgsta fotografuoti, filmuoti, aktyviai naudojasi skaitmeninėmis programėlėmis tai pakankamai mažas skaičius nepasaisant to, kad yra microSD išplėtimo lizdas.

Telefonas, kaip ir priklauso kiekvienam šiuolaikiškam išmaniajam, turi dvi kameras: 8 megapikselių galinę ir 2 megapikselių priekinę. Tai šiai dienai gana minimalios reikšmės ir jomis tikrai nebus patenkinti aktyvūs naudotojai ir asmenukių mėgėjai, tačiau juk ne kiekviename mūsų „gyvena fotografas“, todėl tokių modulių pilnai užtenka tiems, kurie fotografuoja retai ar nusprendė paprastą mygtukinį mobilųjį telefoną pakeisti išmaniuoju.

„Porto S“ modelis aprūpina naudotoją vidutiniškai 7 valandų pokalbių trukme. Reikėtų pažymėti, kad tai yra gerokai mažiau nei siūlo vidutinis šių dienų telefonas (12 valandų). Taigi, 2 000 mAh baterijos talpą vertintume kaip pernelyg mažą 2016-ųjų metų išmaniajam.

„Coolpad Porto S“ telefonas yra paprastas įrenginys. Jis nesužavės savo dizainu, veikimo laiku ar greičiu.Telefonas gali pakerėti savo kaina (rekomenduojama yra 119 €). Telefonas-piguolis gali būti puikiu sprendimu nereikliems naudotojams, kuriems visų pirma reikia telefono, o tik tada visų jo išmaniųjų funkcijų: vaizdo pokalbių, galimybės naršyti internete, asmenukių ir kt.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Artėja dabartinių išmaniųjų telefonų programėlių eros pabaiga

Žmonėms norisi, kad kažkas geriau už juos pačius žinotų, ko jiems reikia. skaityti »

Moterys – geresnės programuotojos!

Kaune vykusį renginį „GIRLS CAN CODE” kaitino diskusijos – tai kas vis dėlto geriau programuoja? skaityti »

Ekstremaliam pasinėrimui į žaidimą – 35 colių lenktas žaidimų monitorius

Vienas iš žymiausių pasaulyje monitorius gaminančių prekės ženklų AOC pristato savo naują 35-colių išlenktą ypač platų AGON žaidimų monitorių AG352QCX. skaityti »

„Microsoft“ ir „AI Group“ kartu dirbs prie dirbtinio intelekto projektų

Jungtinių Amerikos Valstijų technologijų bendrovė „Microsoft“ užmezgė partnerystę su dirbtinio intelekto srityje dirbančia „Open AI“. skaityti »

„Samsung“ susišlavė 35 prestižinius CES 2017 apdovanojimus

„Samsung Electronics“ šiemet buvo įvertinta 35 CES Inovacijų apdovanojimais. skaityti »

Atėjo šalčiai: kaip žiemą apsaugoti telefoną?

Žema oro temperatūra gali sulėtinti telefoną ar jį net sugadinti, todėl šiuo metų laiku įrenginiu reikia naudotis kiek kitaip nei įprastai. skaityti »

„Facebook“ pavers vaizdo įrašus meno kūriniais

Nauja programa naudos neuroninių tinklų technologiją, panašią kaip naudojama programoje „Prisma“, kuri meno kūriniais paverčia nuotraukas. skaityti »

Penktadalis lietuviškų el. knygų skaitytojų – emigrantai

Nuo šių metų rugpjūčio, kai lietuviška el. knygų platforma „Milžinas“ pasiūlė galimybę prenumeruoti turinį, vartotojų parsisiųstų knygų skaičius išaugo net 80 proc. ir peržengė 14 tūkst. ribą. skaityti »

Lietuvos nevyriausybinėms organizacijoms – nemokama debesų kompiuterija

Šią savaitę „Microsoft“ paskelbė, kad viso pasaulio, įskaitant ir Lietuvos, nevyriausybinės organizacijos (NVO) gali nemokamai naudotis debesų kompiuterijos platforma „Azure“. skaityti »

FinTech industrijos augimui – daugiau galimybių nustatyti klientus nuotoliniu būdu

Vyriausybė pritarė Finansų ministerijos siūlymui įteisinti daugiau priemonių, kurios leistų klientų tapatybę nustatyti nuotoliniu būdu. skaityti »