Tiems, kuriems reikia tik telefono: „Coolpad Porto S“ apžvalga

Publikuota: 2016 m. balandžio 28 d. ketvirtadienis

Ar dažnai susimąstote, kiek vis dėlto mes mažai žinome apie tai, kas vyksta pasaulyje? Štai pavyzdžiui, menkai Lietuvoje žinoma kinų kompanija „Coolpad“ iš tikrųjų įeina į daugiausiai pasaulyje parduodančių išmaniųjų telefonų gamintojų TOP 5. Orientuotas į Europos rinką – „Coolpad Porto S“ galbūt ištaisys šią situaciją ir padidins gamintojo žinomumą mūsų regione.

Dizainas primena „HTC“. Esant išjungtam ekranui priekiniame skydelyje rėmelių nesimato, o esant įjungtam ekranui – jie minimalūs. Toks dizaino sprendimas tarsi bando imituoti premium klasės ir brangaus įrenginio įspūdį. Pats ekranas irgi gana neblogas. Jis pasižymi 5 colių įstrižaine ir turi 1280 x 720 pikselių raišką. „IPS-OGS“ technologijos ekranas tikrai džiugina spalvų perteikimu ir nuostabiu ryškumu net saulėtą dieną. Galinis dangtelis pagamintas iš matinio plastiko, kurio dėka naudojimasis įrenginiu yra patogesnis ir praktiškesnis, bet grožio neprideda, mat telefonas atrodo šiek tiek kaip žaisliukas.

Telefonas pasižymi integruotu „Mediatek MT6735“ procesoriumi, kuris kartu su 1 GB operatyviosios RAM atminties ir „Mali T720MP3“ vaizdo plokšte, nors ir užtikrina pakankamai normalų veikimą, vis dėlto žaidimams ar sudėtingesnės grafikos programėlėms nėra tinkamas. Vidinės saugyklos talpa nieko nesiskiria nuo tos, kokią siūlo šios kainos kategorijos įrenginiai ir yra lygi 8 GB. Aktyviam naudotojui, kuris mėgsta fotografuoti, filmuoti, aktyviai naudojasi skaitmeninėmis programėlėmis tai pakankamai mažas skaičius nepasaisant to, kad yra microSD išplėtimo lizdas.

Telefonas, kaip ir priklauso kiekvienam šiuolaikiškam išmaniajam, turi dvi kameras: 8 megapikselių galinę ir 2 megapikselių priekinę. Tai šiai dienai gana minimalios reikšmės ir jomis tikrai nebus patenkinti aktyvūs naudotojai ir asmenukių mėgėjai, tačiau juk ne kiekviename mūsų „gyvena fotografas“, todėl tokių modulių pilnai užtenka tiems, kurie fotografuoja retai ar nusprendė paprastą mygtukinį mobilųjį telefoną pakeisti išmaniuoju.

„Porto S“ modelis aprūpina naudotoją vidutiniškai 7 valandų pokalbių trukme. Reikėtų pažymėti, kad tai yra gerokai mažiau nei siūlo vidutinis šių dienų telefonas (12 valandų). Taigi, 2 000 mAh baterijos talpą vertintume kaip pernelyg mažą 2016-ųjų metų išmaniajam.

„Coolpad Porto S“ telefonas yra paprastas įrenginys. Jis nesužavės savo dizainu, veikimo laiku ar greičiu.Telefonas gali pakerėti savo kaina (rekomenduojama yra 119 €). Telefonas-piguolis gali būti puikiu sprendimu nereikliems naudotojams, kuriems visų pirma reikia telefono, o tik tada visų jo išmaniųjų funkcijų: vaizdo pokalbių, galimybės naršyti internete, asmenukių ir kt.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kam dažniausiai žmonės naudoja išmaniuosius telefonus?

Šiuo metu pasaulyje yra 2,32 milijardai išmaniųjų telefonų vartotojų, o iki 2020-ųjų šis skaičius paaugs dar iki 500 milijonų. skaityti »

Per 2017 m. III ketv. Lietuvoje įregistruotas 13 281 incidentas kibernetinėje erdvėje (3)

CERT-LT duomenimis, apie penktadalį visų incidentų sudarė kenkimo programinė įranga: virusai (įskaitant išpirkos reikalaujančias kenkimo programas „ransomware“), Trojos arkliai ir pan. skaityti »

Atšalus telefonus sugadiname dažniau: 5 patarimai, kaip išmaniuoju naudotis saugiai

Beveik 60 proc. Lietuvos gyventojų labiausiai jaudinasi dėl mobilaus telefono vagystės, tačiau daug dažniau telefonus iš žmonių atima neatsakingas jų pačių elgesys. skaityti »

Vandeniui atspari išmanioji apyrankė „Samsung Gear Fit2 Pro“ jau Lietuvoje

Naujas įrenginys atitinka 5 atmosferų atsparumo vandeniui standartą, tačiau yra skirtas ne tik plaukiojimui, bet ir kitai fizinei veiklai bei sveiko gyvenimo būdo stebėsenai. skaityti »

„Dell Technologies“ įkūrė Daiktų interneto skyrių

„Dell Technologies“ neatsilieka nuo šios evoliucijos ir kuria naujas vizijas bei strategijas, kad padėtų klientams pasiekti skaitmeninę ateitį saugiai valdant sudėtingą ir dažnai fragmentuotą daiktų interneto struktūrą. skaityti »

Dirbtinis intelektas vaizduotės spąstuose – jis bus kitoks nei tikimės

Dirbtinis intelektas ne atkeliauja – jis jau čia. Ir nors iki mokslinėje fantastikoje matomo superproto liko dar mažiausiai keli dešimtmečiai, kasdien susiduriame su elementaresnėmis jo formomis. skaityti »

Galimybės, kurias verslui atveria didieji duomenys: pamatyti daugiau, įžvelgti tiksliau

Pirkėjų elgsenos realiuoju laiku stebėjimas. Naršymo internete sekimas. Tai tik nedidelė kasdien verslo renkamų duomenų dalis, toli gražu neatspindinti didžiųjų duomenų aprėpčių ir potencialo. skaityti »

ABC tėveliams: programėlės, kurias reikia įdiegti vaiko išmaniajame

Remiantis „Influence Central“ vykdyto tyrimo duomenimis, 10 metų – tai amžius, kuomet vaikai paprastai gauna savo pirmąjį išmanųjį telefoną. skaityti »

Lietuviai vis dažniau perka internetu

Interneto naudotojų Lietuvoje pirkimo įpročiai rodo, kad pusė elektroninių parduotuvių klientų pinigines internetiniam pirkiniui atveria bent kartą per 3 mėnesius. skaityti »

Kaip pasirinkti monitorių, jei daug laiko praleidžiate prie kompiuterio

Šiais laikais siūloma monitorių įvairovė reiškia, kad beveik kiekvienas gali atrasti tai, ko jam reikia. skaityti »