„Windows XP“ švenčia 10 metų jubiliejų

Publikuota: 2011 m. spalio 12 d. trečiadienis

Šį spalį operacinė sistema „Windows XP“ švenčia 10–ajį gimtadienį. Prieš dešimtmetį buvę aukščiausio lygio programiniais sprendimais, „Windows XP“ ir jau 8–ąją žvakutę į tortą smeigiantis biuro programų paketas „Office 2003“, dabar užleidžia vietą naujausiems „Microsoft“ sprendimams – „Windows 7“ ir „Office 2010“.

Šiandien moderni operacinė sistema ir biuro programos yra ne tik nei įrankiai naršyti po katalogus ar kurti dokumentus. „Windows 7“ ir „Office 2010“ vartotojui leidžia padaryti daug daugiau: tvarkyti savo duomenis „debesyje“, prieiti prie dokumentų ar kontaktų per bet kurį išmanųjį įrenginį.

Prieš dešimtmetį nei namų vartotojai ar darbuotojai, nei programinės įrangos kūrėjai nesitikėjo, kad darbo aplinka galėtų būti tokia dinamiška, o dabar glaudžiai bendradarbiaujančios „Windows 7“ ir „Office 2010“ komandos leidžia kiekvienam vartotojui savo darbo vietą perkelti į patogią aplinką (namuose, biure ar keliaujant), ir taip padidinti kiekvieno darbuotojo ir visos kompanijos efektyvumą.

Padidėjusį darbo efektyvumą pastebi ne tik „Microsoft“. Tyrimų bendrovės „Gartner“ duomenimis, įmonės, atnaujinusios savo pagrindinius darbo su kompiuteriu įrankius, gali dirbti iki 50 proc. efektyviau. Šį rodiklį įmonės gali pasiekti pagerindamos darbuotojų efektyvumą su „Office 2010“, o „Windows 7“ gali pagelbėti efektyviau administruoti darbuotojų naudojimąsi IT resursais.

Naujausi programiniai sprendimai „Windows 7“ ir „Office 2010“ yra ne tik pritaikyti prie pasikeitusių verslo poreikių, bet ir sukuria pamatus atnaujinimams ateityje. Be to, įmonės, netrukus galėsiančios užsisakyti „Office 365“ paslaugą, tuo pačiu įsigys ir garantiją nuolat naudotis naujausia „Office“ versija.

„Windows XP“ atšvęs dar tris gimimo dienas ir pabaigs gyvavimą 2014–aisiais metais. Iki palaikymo pabaigos likus vos daugiau nei dvejiems metams, bendrovėms patartina apie produktų atnaujinimą galvoti jau dabar. Pasak „Gartner“, vien tik pasirengti naujos operacinės sistemos diegimui įmonėje užtrunka nuo 9 iki 18 mėnesių, todėl bendrovės  turėtų pasilikti pakankamai laiko diegimo, mokymo ir pritaikymo darbams.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kaip išsirinkti žaidimams skirtą nešiojamąjį kompiuterį?

Šiuolaikiniai žaidėjams skirti nešiojamieji kompiuteriai savo našumu prilygsta stacionariems įrenginiams. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį renkantis žaidimų nešiojamąjį kompiuterį bei norint mėgautis jo našumu ilgą laiką? skaityti »

„Microsoft“ investuoja į debesų technologijų plėtrą Europoje

Jungtinių Valstijų technologijų milžinė „Microsoft“ per praėjusius metus investicijas į debesų technologijas Europoje padidino du kartus, o per visą laiką investicijos į debesų technologijų plėtrą regione pasiekė 3 mlrd. JAV dolerių. skaityti »

„Apple“ kuria namus valdysiantį išmanųjį garsiakalbį

„Apple“ jau dvejus metus kuria modernų įrenginį, skirtą išmaniesiems namams. skaityti »

R. Dargis: programuoti turėsime ne prasčiau nei naudojamės šakute

Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LKP) prezidentas Robertas Dargis pažymi, kad gyventojų mažėjančioje Lietuvoje šiandien kaip niekad didelis dėmesys turi būti skiriamas investicijoms į informacines technologijas (IT). skaityti »

„Dell“ pristatė rimtą konkurentą „MacBook Air“

IT milžinė „Dell Technologies“ pristatė atnaujintą nešiojamąjį kompiuterį „XPS 13“, jau laikomą ne tik viena stilingiausių sezono technologinių naujienų, bet ir bene kompaktiškiausiu šių laikų kelionių palydovu itin lengvų nešiojamųjų kompiuterių (angl. ultrabook) kategorijoje. skaityti »

RRT skelbia elektroninių ryšių rinkos 2016 m. II ketvirčio duomenis

Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) skelbia 2016 m. II ketvirčio elektroninių ryšių rinkos duomenis. skaityti »

Nauji „Alienware“ nešiojamieji žaidimų monstrai – virtuali realybė ir akių sekimo technologija

„Alienware“ ir toliau gerina žaidimų entuziastų patirtį – sukurti pirmieji nešiojamieji kompiuteriai, palaikantys virtualią realybę. Vienas ryškiausių pakeitimų – neseniai NVIDIA pristatytos, į nešiojamuosius kompiuterius integruotos naujausios GeForce GTX 10 serijos vaizdo plokštės. skaityti »

IT ir moteris – (ne)suderinama?

Ar žinote, kad pirmąja programuotoja laikoma 1815 12 10–1852 11 27 gyvenusi didžio anglų poeto lordo Džordžo Bairono dukra grafienė Ada Lovelace? Taip, tai ne vyras, o moteris, nors pagal gajų stereotipą IT sritis laikoma vyrų viešpatija. skaityti »

Kitais metais laukia telefonų su dvigubomis kameromis lietus

Naujoji „Qualcomm“ technologija gali labai išpopuliarinti dvigubų kamerų panaudojimo galimybę išmaniuosiuose telefonuose. skaityti »

„Google“ švenčia 18 gimtadienį

Rugsėjo 27 dieną kompanija „Google“ švenčia savo 18 gimtadienį. Įmonės pavadinimas kilo iš žodžio „googol“, kuriuo Miltonas Sirotta, amerikiečių matematiko Edwardo Kasnerio sūnėnas, pavadino skaičių, susidedantį iš vieneto ir 100 nulių. skaityti »