„Windows XP“ švenčia 10 metų jubiliejų

Publikuota: 2011 m. spalio 12 d. trečiadienis

Šį spalį operacinė sistema „Windows XP“ švenčia 10–ajį gimtadienį. Prieš dešimtmetį buvę aukščiausio lygio programiniais sprendimais, „Windows XP“ ir jau 8–ąją žvakutę į tortą smeigiantis biuro programų paketas „Office 2003“, dabar užleidžia vietą naujausiems „Microsoft“ sprendimams – „Windows 7“ ir „Office 2010“.

Šiandien moderni operacinė sistema ir biuro programos yra ne tik nei įrankiai naršyti po katalogus ar kurti dokumentus. „Windows 7“ ir „Office 2010“ vartotojui leidžia padaryti daug daugiau: tvarkyti savo duomenis „debesyje“, prieiti prie dokumentų ar kontaktų per bet kurį išmanųjį įrenginį.

Prieš dešimtmetį nei namų vartotojai ar darbuotojai, nei programinės įrangos kūrėjai nesitikėjo, kad darbo aplinka galėtų būti tokia dinamiška, o dabar glaudžiai bendradarbiaujančios „Windows 7“ ir „Office 2010“ komandos leidžia kiekvienam vartotojui savo darbo vietą perkelti į patogią aplinką (namuose, biure ar keliaujant), ir taip padidinti kiekvieno darbuotojo ir visos kompanijos efektyvumą.

Padidėjusį darbo efektyvumą pastebi ne tik „Microsoft“. Tyrimų bendrovės „Gartner“ duomenimis, įmonės, atnaujinusios savo pagrindinius darbo su kompiuteriu įrankius, gali dirbti iki 50 proc. efektyviau. Šį rodiklį įmonės gali pasiekti pagerindamos darbuotojų efektyvumą su „Office 2010“, o „Windows 7“ gali pagelbėti efektyviau administruoti darbuotojų naudojimąsi IT resursais.

Naujausi programiniai sprendimai „Windows 7“ ir „Office 2010“ yra ne tik pritaikyti prie pasikeitusių verslo poreikių, bet ir sukuria pamatus atnaujinimams ateityje. Be to, įmonės, netrukus galėsiančios užsisakyti „Office 365“ paslaugą, tuo pačiu įsigys ir garantiją nuolat naudotis naujausia „Office“ versija.

„Windows XP“ atšvęs dar tris gimimo dienas ir pabaigs gyvavimą 2014–aisiais metais. Iki palaikymo pabaigos likus vos daugiau nei dvejiems metams, bendrovėms patartina apie produktų atnaujinimą galvoti jau dabar. Pasak „Gartner“, vien tik pasirengti naujos operacinės sistemos diegimui įmonėje užtrunka nuo 9 iki 18 mėnesių, todėl bendrovės  turėtų pasilikti pakankamai laiko diegimo, mokymo ir pritaikymo darbams.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Kino pramonė ar televizoriai – kas pirmesni?

Besirenkant naują televizorių, geresnei vaizdo kokybei skiriamas bene didžiausias dėmesys, todėl natūralu, kad šiuo metu rinkoje vis dažniau atsigręžiama ir į 4K raišką. skaityti »

Keičiasi įmonių požiūris į gamybos modernizaciją

Naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad įmonių požiūris į gamybos modernizaciją keičiasi - pramonės įmonės vis dažniau investuoja į moderniąją pramonę. skaityti »

B. Geitsas neleido vaikams naudotis išmaniaisiais telefonais iki 14 metų

Ne vienas technologijų įmonių vadovas riboja išmaniųjų prietaisų naudojimą savo vaikams. skaityti »

Lietuvos įmonės investuoja į inovacijas

Per pastaruosius trejus metus inovacijas Lietuvoje diegė daugiau nei pusė, t.y. 53 proc. įmonių. skaityti »

Kibernetinis saugumas ir dirbtinis intelektas – ateities inovacija?

Ateis tokia diena, kai programuotojai galės perleisti savo darbą pačioms save mokančioms mašinoms, kompiuteriai gebės mokytis, naudotis tomis žiniomis, kurias sukaupė iš daugybės visų mūsų naudojamų įrenginių. skaityti »

Vilniuje bus pristatytas „Tesla Gigafactory“ gamykloje dirbantis robotas

Naujausi robotai niekuo neprimena žmogaus, o ekspertai aiškina, jog ateitis, kurioje jie padaro visus mūsų darbus, yra veikiau tik graži fantazija. skaityti »

Ar verslas pasirengęs dar vienai pramonės revoliucijai?

Ketvirtoji pramonės revoliucija, dar vadinama daiktų internetu, – tai ne ateitis, tai jau šių dienų realybė. Taip teigia ietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis. skaityti »

Lietuva siekia tapti Baltijos regiono informacinių technologijų kompetencijų centru

Lietuva laimėjo galimybę steigti pirmąjį Baltijos regione informacinių ir komunikacijos technologijų kompetencijų centrą. skaityti »

„Dell“ pirmoji rinkoje pakuotėms panaudojo iš vandenynų surinktą plastiką

Amerikiečių IT įmonė „Dell“ surado būdą taršai sumažinti: netrukus rinkoje pasirodys vieni naujausių bei pažangiausių kompiuterių – „XPS 13 2-in-1“, kurių pakuotės pagamintos iš vandenynuose surinkto plastiko. skaityti »

Besirenkantiems planšetę: svarbiausių parametrų ketvertukas

Norintiems nusipirkti iš tiesų gerą planšetę, ekspertai rekomenduoja nepatingėti ir atkreipti dėmesį į svarbiausius parametrus bei savybes. Kokios jos? skaityti »