Apie e. paslaugas – naujoje „Prisijungusi Lietuva“ svetainėje

Publikuota: 2013 m. birželio 18 d. antradienis

Visi, norintys gauti informaciją apie valstybės ir savivaldybių institucijų teikiamas elektronines paslaugas (e. paslaugas), sukurtas Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų lėšomis, bei jomis pasinaudoti, jau gali tai padaryti atnaujintoje interneto svetainėje „Prisijungusi Lietuva“ (www.prisijungusi.lt).

„Prisijungusi Lietuva“ – tai Informacinės visuomenės plėtros komiteto prie Susisiekimo ministerijos (IVPK) inicijuotas informacinis projektas, kuriuo siekiama, kad ES lėšomis sukurtomis valstybės ir savivaldybių institucijų e. paslaugomis naudotųsi kuo didesnė Lietuvos gyventojų dalis.

Svetainėje aiškiai ir glaustai informuojama, kokios e. paslaugos, sukurtos ES struktūrinių fondų lėšomis, šiuo metu teikiamos, kuo jos naudingos, kur jas galima rasti ir kaip jomis pasinaudoti.  Atnaujinta www.prisijungusi.lt versija leidžia paprastai naudotis svetaine, lengvai pasiekti aktualų turinį. Sukurtas naujas šiuolaikiškas patogus vartotojui svetainės dizainas, išlaikytas bendras standartas tarp visų mobiliųjų įrenginių.

Naudotojų patogumui e. paslaugų aprašymai suklasifikuoti bei suskirstyti į dvi stambias grupes – „Gyventojams“ ir „Verslui“ bei sudaryta galimybė rasti konkrečioje savivaldybėje veikiančias e. paslaugas. Atnaujintoje, neįgaliesiems pritaikytoje, svetainėje vartotojai gali patogiau ir greičiau naudotis viešosiomis e. paslaugomis, o tai padeda sutaupyti laiko.

Svetainės „Prisijungusi Lietuva“ tobulinimo darbai atlikti „Soundest Site“ turinio valdymo sistemoje, kuri leidžia itin patogiai valdyti svetainės turinį, matyti bendrąją svetainės statistiką ir integruoti svetainę su naujienlaiškių ir trumpųjų žinučių (SMS) siuntimo, socialinių tinklų valdymo sistemomis.

IVPK informacinis projektas „Prisijungusi Lietuva“ yra įgyvendinimas Ekonomikos augimo veiksmų programos prioriteto „Techninė parama Ekonomikos augimo veiksmų programos įgyvendinimui“ priemonės „Informavimas ir viešinimas“ lėšomis.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »