Atidarytas ypatingas internetinio pardavimo tinklalapis - Staigmenėlė.lt

Publikuota: 2012 m. kovo 12 d. pirmadienis

Lietuvos interneto erdvėje 2012 m. kovo 10 d. atidarytas išskirtinio internetinio pardavimo modelio tinklalapis - Staigmenėlė.lt. Tinklalapio koncepcija ir ypatingu modeliu siekiama supaprastinti pirkimą internetu, pakeisti žmonių požiūrį į internetinę prekybą ir suteikti jiems smagių akimirkų.

Prekės ir paslaugos tinklalapyje parduodamos nuolat, tačiau vienu metu siūloma tik vienos rūšies prekių – tai reiškia, kad tinklalapyje apsilankęs pirkėjas gali įsigyti tik tuo metu pardavime esančios vienos rūšies prekę, kurios vienetų skaičius yra ribotas. Pardavus vienos prekės vienetų skaičių, pasirodo nauja prekė, ir viskas prasideda iš naujo.

Kiekvienas lankytojas visada gali matyti parduotą, parduodamą ir būsimą prekę, tačiau kiek būsimos prekės vienetų bus parduoda ir ar spės ją įsigyti lankytojai sužinos tik tada, kai bus išpirkti visi tuo metu pardavime esantys prekės vienetai. Tai lyg nuolatinis ir malonus žaidimas, kurį kontroliuoja patys Staigmenėlės klientai.

Tinklalapio sandara yra neįprasta, tačiau kiekviena detalė ir komanda yra labai aiški ir greitai perprantama kiekvienam lankytojui, todėl net ir nepatyrusiam interneto vartotojui nekyla jokių sunkumų įsigyjant parduodamą prekę. Nepaisant jau paminėtų ypatumų, Staigmenėlės tinklalapyje siūlomą prekę galima įsigyti ne tik sau, bet ir padovanoti bei padaryti staigmeną kitiems. Be to, Staigmenėlė.lt siūlo dar vieną ypatingą naujovę, kurios dėka kiekvienas tinklalapio lankytojas gali paprašyti savo Facebook socialinio tinklo draugų, kad jie jam padovanotų parduodamą prekę.

„Šis tinklalapis keičia interneto vartotojų požiūrį į internetinę prekybą, suteikdamas jai kitokį atspalvį ir pavidalą.“ – teigia Staigmenėlė.lt įkūrėjas Gediminas Ruibys ir priduria: „Staigmenėlė.lt vartotojai gali pradžiuginti ne tik save, bet ir nustebinti jiems brangius žmones, praskaidrinti kasdienybę ir paskatinti dažniau nusišypsoti. Vartotojai tarsi žaidžia savotišką žaidimą, kuriame visada slypi Staigmenėlė, o kaip greitai atsiras galimybė ją įsigyti, priklauso tik nuo jų pačių.“

Staigmenėlė.lt tinklalapis yra naujovė ir tikra staigmena, sukurta tam, kad teigiamai veiktų ne tik interneto vartotoją, bet ir visai su juo nesusijusį žmogų.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »