Atnaujintas portalas „Veidas.lt“

Publikuota: 2011 m. gegužės 4 d. trečiadienis

Interneto lankytojai, užklydę į „Veido“ naujienų portalą, galėjo kiek nustebti. Mat jis visiškai pakeitė savo veidą.

Anot „Veidas.lt“ vyr. redaktoriaus Jono Okmano, leidėjų ir žurnalistų tikslas – be tradicinio popierinio žurnalo turėti ir šiuolaikiškus komunikavimo instrumentus.

„Mūsų, leidėjų ir žurnalistų, tikslas šiandien – ne vien būti kokybišku ir „giliau žvelgiančiu“ rimtu savaitraščiu „popieriuje“, bet ir turėti šiuolaikiškus komunikavimo instrumentus. Ne veltui šią žiemą „Veidas“ tapo pirmuoju lietuvišku žurnalu ir iki šiol išlieka vieninteliu, kurį galima skaityti „iPad“ planšetiniame kompiuteryje“, – teigė J. Okmanas.

Atnaujintas „Veidas.lt“ operatyviai dirbs 24 valandas per parą, stengsis išlaikyti rimtą analitinį stilių ir net rašydamas apie populiarius dalykus žada į šiuos žvelgti nauju kampu, priversti skaitytoją mąstyti.

„Nemanome, kad lietuviams tereikia „duonos, pramogų ir žaidimų“. Esame įsitikinę, kad Lietuvoje dar yra likę nemažai žmonių (ypač nelengvai dirbančių), kurie neturi laiko skaityti dienraščių, kurie, mano galva, kuo toliau, tuo daugiau „geltonėja“. Veikliems žmonėms belieka pirmadienį nusipirkti „Veidą“ ir net tik sužinoti, bet ir suprasti, kas dedasi Lietuvoje ir pasaulyje. Ir ne tik sužinoti, bet ir pamąstyti, kodėl taip buvo ir kokios priežastys tai sukėlė“, – komentavo J. Okmanas. 

Naujajame portale lankytojai gali matyti ir įvairių vaizdo siužetų bei autorinių laidų, kuriuos kuria jauna ir ambicinga „Penkių kontinentų komunikacijų centro“ žurnalistų komanda. Rubrikoje „Video naujienos“ žiūrovų laukia rytinė „Laikraščių apžvalga“, išsamiosios „Dienos naujienos“, aktualusis „Savaitės pjūvis“ bei daugybė įvairios tematikos vaizdo siužetų.

Šaltinis: veidas.lt, penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »