„Delicious“ naudotojai nusivylę portalo atnaujinimu

Publikuota: 2011 m. spalio 3 d. pirmadienis

Balandžio pabaigoje populiarų dalijimosi internetinėmis nuorodomis portalą įsigijo „YouTube“ įkūrėjai Čadas Hurlis (Chad Hurley) ir Styvas Čenas (Steve Chen). Projektas startavo su iš esmės atnaujintu dizainu ir funkcionalumu. Tiesa, naudotojai nėra sužavėti – ne visos funkcijos yra patogios ir ne viskas veikia taip, kaip turėtų veikti.

Patys portalo tobulintojai teigia, jog dauguma naudotojus traukusių funkcijų išlaikytos, tiesiog dabar įdiegta daugiau socialinių tinklų elementų, kuriais naudojantis galima „daug patogiau“ tvarkyti savo sąskaitoje saugomą informaciją. Hurlis ir Čenas pripažįsta, jog perėmę „Delicious“ vadovavimą, jie iškart ėmėsi iš esmės pertvarkinėti aštuonerius metus gyvuojantį projektą. Kaip jie patys pažymi savo tinklaraštyje, „rezultatas – naujas pradinis puslapis, nauja naudotojo sąsaja ir visos platformos architektūra, palengvinanti naudojimąsi „Delicious“.

Tiesa, iš esmės pertvarkyti portalą nėra lengva. Galutinė kūrėjų vizija dar nėra įgyvendinta, baiminantis lankytojus galinčių atbaidyti pakeitimų – tai, ką matome dabar, turėtų būti tik tarpinis etapas. Tačiau vartotojų nepasitenkinimui sukelti trūkumų pakako – esminiai aspektai, erzinantys portalo senbuvius, yra klaidos navigacijos nuorodose, nepatogus naujų funkcijų valdymas, kai kurių elementarių funkcijų (tokių kaip RSS) nebuvimas. Daugelis abejoja, ar apskritai tokiai paslaugai, kaip dalijimasis nuorodomis, reikalingas integravimas su internetiniais socialiniais tinklais. „Mane labiausiai neramina tai, jog jie negrąžins senojo funkcionalumo. Panašu, jog dabartiniai vartotojai jiems visai nerūpi – vaikomasi tipinio minioms skirto ir „Facebook“ pamėgdžiojančio įvaizdžio, o mes, kurie ir esame tikrieji galutiniai vartotojai, liekame nuošalyje. Esmė ta, jog minia pasidalina informacija, ir ją pamiršta – jiems nereikia visam laikui išsaugoti ir rūšiuoti didelio skaičiaus nuorodų“, – rašoma viename iš naujoves kritikuojančių komentarų.

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Twitter“ tinkle – naujas rekordas

Parodžius kultinį japonišką animacinį filmą „Castle in the Sky“ (liet. Dangaus pilis Laputa), populiaraus tinklaraščių tinklo „Twitter“ naudotojai pasiekė naują pranešimų per sekundę skaičiaus rekordą. skaityti »

„Google“ pasiūlė savo akimis pamatyti Japonijoje praūžusio cunamio padarinius

Korporacija „Google“ tinklalapyje „Memories for the Future“, skirtame 2011 metų kovą Japonijoje praūžusiam žemės drebėjimui ir cunamiui, pristatė panoramų skiltį. skaityti »

S. Džobso biografija – populiariausia 2011 m. „Amazon“ knyga

Interneto knygynas „Amazon“ pristatė dešimt perkamiausių 2011 metų knygų. skaityti »

„Google+“ jau atpažįsta fotografijas

„Google+“ pasiūlė naują ir kiek neįprastą šiam socialiniam tinklui funkciją – galimybę atpažinti veidus skenuojant fotografijas į tinklą. skaityti »

Beveik pusę reklamos internete kontroliuoja „Google“

Agentūros „ZenithOptimedia“ duomenimis, 44 proc. reklamos internete pelno nukeliauja į „Google“ kišenę. skaityti »

Atnaujinta „Twitter“ svetainė

Socialinis tinklas „Twitter“ pristatė atnaujintą svetainės dizainą, kuris leis naudotojams patogiau skaityti kitų narių pranešimus ir bendrauti. skaityti »

Kas populiariausias internete

Interneto parduotuvė „iTunes Store“ publikavo pačius populiariausius internete 2011 metų atlikėjus. skaityti »

„Yahoo“ iš brukalų siuntėjų prisiteisė 610 milijonų dolerių

Niujorko teismas priteisė interneto kompanijai „Yahoo“ 610 milijonų dolerių iš brukalų siuntėjų. skaityti »

Dažniausiai internete domimasi planšetiniais kompiuteriais

„Yahoo“ ir „Bing“ duomenimis, interneto naudotojai labiausiai pasauliniame tinkle ieško mobiliųjų prietaisų. skaityti »

Populiariausios „Facebook“ temos

Populiariausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ paskelbė 10 labiausiai aptarinėtų temų 2011 metais. skaityti »