Duris atveria socialinis rankdarbių portalas

Publikuota: 2012 m. balandžio 2 d. pirmadienis

Veiklą pradeda nauja rankų darbo gaminių svetainė www.crafts–world.com (UAB „Crafts“, kas išvertus iš anglų kalbos reiškia „Rankdarbiai“). Crafts svetainėje rasite daug įvairių rūšių rankdarbių – nuo smulkių aksesuarų iki aprangos, interjero detalių. Čia prekiauja visi – nuo moksleivių iki pensinio amžiaus žmonių, didelių ir mažų miestų kūrėjų. Unikalūs vienetiniai rankų darbo gaminiai gali būti gaminami ir pagal individualius užsakymus.

„Crafts“ rankdarbių svetainė puoselėja socialinio verslo idėjas. Crafts socialinio verslo filosofija remiasi integruoto socialinio ir ekonominio poveikio modeliu: siekdami ekonominės naudos parduodant rankų darbo prekes ir paslaugas skatiname vienetinių, unikalių gaminių kūrybą, darbo rinkos užimtumą. Mūsų kūrėjų bendruomenėje siekiame integruoti mažų miestų ir kaimų gyventojus bei socialinę atskirtį patiriančius žmones. Todėl Crafts pristato margą savo kūrėjų bendruomenę – nuo jaunuolių lankančių mokyklą iki pensinio amžiaus žmonių, pirmuosius žingsnius žengs ir vaikų globos namų auklėtiniai, negalią turintys kūrėjai. Svetainė nuo pirmų dienų siekia veikti skaidriai, atsakingai, prisidėti prie bendruomenių gerovės kūrimo. „Džiaugiamės, kad mums nuo pirmų žingsnių pavyksta įgyvendinti savo viziją: sukurti bendruomenišką, pasitikėjimo kupiną aplinką rankų darbo gaminių pardavimui, veikiančią atsakingai, prieinamą visiems ir visada“ – prasitaria vienas iš „Crafts“ svetainės įkūrėjų Vytenis Pakėnas.

www.crafts–world.com įkūrė du jauni žmonės – Andželika ir Vytenis, kurie savo informacinių ir komunikacijos technologijų žinias įdarbino kūrybos erdvėje. Kviečiame susipažinti su projektu, taip pat susisiekti su mūmis, jei jus domina temos kaip verslumas, jaunimo verslumas, nedarbo mažinimo iniciatyvos, socialinis verslas ir socialinė atsakomybė, „start up`ai“, informacinėmis technologijomis paremti verslai ir kita. Mielai atsakysime į Jums kylančius klausimus, nes tikime, kad bendradarbiaudami ne tik su mūsų ekosistemos dalyviais, bet ir žiniasklaida pasieksime didesnį teigiamą socialinį poveikį visuomenei.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »