Duris atveria socialinis rankdarbių portalas

Publikuota: 2012 m. balandžio 2 d. pirmadienis

Veiklą pradeda nauja rankų darbo gaminių svetainė www.crafts–world.com (UAB „Crafts“, kas išvertus iš anglų kalbos reiškia „Rankdarbiai“). Crafts svetainėje rasite daug įvairių rūšių rankdarbių – nuo smulkių aksesuarų iki aprangos, interjero detalių. Čia prekiauja visi – nuo moksleivių iki pensinio amžiaus žmonių, didelių ir mažų miestų kūrėjų. Unikalūs vienetiniai rankų darbo gaminiai gali būti gaminami ir pagal individualius užsakymus.

„Crafts“ rankdarbių svetainė puoselėja socialinio verslo idėjas. Crafts socialinio verslo filosofija remiasi integruoto socialinio ir ekonominio poveikio modeliu: siekdami ekonominės naudos parduodant rankų darbo prekes ir paslaugas skatiname vienetinių, unikalių gaminių kūrybą, darbo rinkos užimtumą. Mūsų kūrėjų bendruomenėje siekiame integruoti mažų miestų ir kaimų gyventojus bei socialinę atskirtį patiriančius žmones. Todėl Crafts pristato margą savo kūrėjų bendruomenę – nuo jaunuolių lankančių mokyklą iki pensinio amžiaus žmonių, pirmuosius žingsnius žengs ir vaikų globos namų auklėtiniai, negalią turintys kūrėjai. Svetainė nuo pirmų dienų siekia veikti skaidriai, atsakingai, prisidėti prie bendruomenių gerovės kūrimo. „Džiaugiamės, kad mums nuo pirmų žingsnių pavyksta įgyvendinti savo viziją: sukurti bendruomenišką, pasitikėjimo kupiną aplinką rankų darbo gaminių pardavimui, veikiančią atsakingai, prieinamą visiems ir visada“ – prasitaria vienas iš „Crafts“ svetainės įkūrėjų Vytenis Pakėnas.

www.crafts–world.com įkūrė du jauni žmonės – Andželika ir Vytenis, kurie savo informacinių ir komunikacijos technologijų žinias įdarbino kūrybos erdvėje. Kviečiame susipažinti su projektu, taip pat susisiekti su mūmis, jei jus domina temos kaip verslumas, jaunimo verslumas, nedarbo mažinimo iniciatyvos, socialinis verslas ir socialinė atsakomybė, „start up`ai“, informacinėmis technologijomis paremti verslai ir kita. Mielai atsakysime į Jums kylančius klausimus, nes tikime, kad bendradarbiaudami ne tik su mūsų ekosistemos dalyviais, bet ir žiniasklaida pasieksime didesnį teigiamą socialinį poveikį visuomenei.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »