Erelių kasdienybės transliacija internetu pagerino visus rekordus

Publikuota: 2011 m. gegužės 13 d. penktadienis

Tiesioginės erelių kasdienio gyvenimo transliacijos internetu pagerino visus žiūrimumo rekordus ir sutraukė prie ekranų per 95 mln. internautų.

Viename iš Ajovos valstijos miestų šalia erelio lizdo buvo įrengta vaizdo kamera, o naudotojai 24 val. per parą gali tiesiogiai stebėti, kas vyksta jame. Ši transliacija buvo pradėta 2010 metų vasarį, bet itin išpopuliarėjo 2011 metų vasarį – likus kelioms dienoms iki mažylių išsiritimo iš kiaušinių.

Remiantis „Ustream“ duomenimis, vienas žmogus vidutiniškai transliacijos peržiūrai sugaišo 6 valandas ir 10 minučių, o iš viso transliacija buvo stebima 20 mln. valandų.

Ekspertų teigimu, 95 mln. žiūrovų sutraukęs erelių gyvenimas tapo viena populiariausių tiesioginių transliacijų per visą interneto istoriją. Neseniai vykusi princo Viljamo ir Keit Midlton vestuvių ceremonija „YouTube“ kanale surinko 72 mln. peržiūrų. Visgi ši transliacija truko vos kelias valandas, o erelius stebėti buvo galima gerokai ilgesnį laiką.

Vienu iš žiūrimiausių vaizdo siužetų (tarp netiesioginių transliacijų) interneto istorijoje laikomas Džastino Biberio dainos „Baby“ klipas, sulaukęs 539 mln. peržiūrų.  

Gyvūnų stebėjimas realiuoju laiku yra gan naujas reiškinys internete. 2007 metais viename Estijos parke sumontuota vaizdo kamera, suteikusi galimybę stebėti kormoranus bei kitus gyvūnus, tapo interneto „hitu“.

Šaltinis: techcrunch
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Moksleiviai „e. Pamokoje” sieks didžiausios transliacijos internetu rekordo

Rytoj, kovo 28 d., organizuojama tiesioginė „e. Pamokos” transliacija internetu. skaityti »

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »