Internetu dažniau draudžiasi didesnės šeimos

Publikuota: 2012 m. sausio 3 d. antradienis

Nuo nelaimingų atsitikimų internetu dažniau draudžiasi didesnės šeimos, rodo Seesam Insurance AS Lietuvos filialo paskelbti elektroninės draudimo parduotuvės 2011–ųjų metų duomenys. Beveik 40 proc. taip apsidraudusių sudaro keturių ir daugiau asmenų šeimos. Tarp tokį pat draudimą ne internetu pirkusių didesnių šeimų yra mažiau – tik 14 proc. apsidraudusiųjų.

Pasak draudimo bendrovės Seesam asmens draudimų rizikos vertintojos Natalijos Misėkienės, aktyvesnis elektroninės parduotuvės naudojimas atspindi racionalų požiūrį į didelių šeimų ūkio tvarkymą.

„Kuo didesnė šeima, tuo svarbesnis tampa laiko planavimas kasdieniniuose darbuose. Tokių šeimų galvos vis daugiau reikalų tvarko internetu – moka mokesčius, perka namų apyvokos reikmenis, seka vaikų mokymosi rezultatus. Draudimo įsigijimas neturėtų būti išimtis. Juolab, kad draudimo įsigijimas internetu leidžia sumažinti draudimo kainą dešimtadaliu,“ – komentuoja N. Misėkienė.

Šeimos draudimas leidžia vienu polisu nuo nelaimingų atsitikimų apdrausti kelis šeimos narius – nuo tėvų iki vaikų (iki 21 metų). Seesam duomenimis, kas antras apdraustasis nuo nelaimingų atsitikimų yra vaikas. Dažniausiai šį draudimą elektroninėje parduotuvėje įsigijo du ir daugiau vaikų auginančios šeimos – jos sudaro 44 proc. visų apsidraudusiųjų. Tuo tarpu vaikų nedraudžia kiek daugiau nei dešimtadalis apsidraudusių internetu ir beveik penktadalis draudimą iš konsultanto įsigijusių šeimų.

Paskelbta statistika taip pat rodo, jog beveik 60 proc. šeimų renkasi maksimalų draudimo nuo nelaimingų atsitikimų apsaugos variantą, kuris apima traumų, neįgalumo ir mirties rizikas. Vienu polisu vidutiniškai apdraudžiami trys asmenys, o vidutinė metinė elektroninėje parduotuvėje įsigyto draudimo įmoka vienam šeimos nariui siekia 48 litus. Trečdalis pasirinkusiųjų tokį draudimą – vilniečiai. Tuo metu Kauno ir Klaipėdos gyventojai sudaro po dešimtadalį šeimą apdraudusiųjų internetu.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »