„Investuok į picą“ – pirmasis profesionalus lietuviškas „Facebook“ žaidimas

Publikuota: 2012 m. vasario 1 d. trečiadienis

Ieškant naujų būdų pasiekti klientus per „Facebook‘ą“, 2010 m. dėmesys nukrypo į socialinius žaidimus. Ir nenuostabu: „Farmwille“ tuo metu per mėnesį pritraukdavo beveik 62 mln. aktyvių žaidėjų. 2011 m. pabaigoje reklaminės kampanijos Facebook žaidimuose buvo organizuojamos masiškai. Galbūt tai prigis ir pas mus – „Facebook‘e“ jau galima žaisti lietuvių kurtą „Investuok į picą“.

Iš pirmo žvilgsnio tai – tradicinis strateginis internetinis žaidimas, kuriame kiekvienas žaidėjas vadovauja individualiam picų verslui: įrengia savo piceriją, kepa picas, samdo darbuotojus, aptarnauja klientus ir, žinoma, siekia kuo didesnio pelno.

Lietuvos vartotojų instituto inicijuotas projektas „Investuok į picą“ buvo sukurtas siekiant išmokyti atpažinti sukčiavimo atvejus atsiskaitant negrynaisiais pinigais. Taigi, be picerijos verslo simuliatoriaus, devyniuose žaidimo etapuose žaidėjas patenka į įvairias situacijas ir turi priimti atsakingus sprendimus, tiesiogiai lemiančius tolimesnę verslo sėkmę.

Žaidimas yra nemokamas, o žaisti jį galima prisijungus per Facebook arba užsiregistravus žaidimo svetainėje. Be to, 12–18 metų amžiaus moksleiviai kviečiami dalyvauti ir konkurse – tereikia sėkmingai plėtoti savo verslą ir kuo geriau pasirodyti žaidime.

Pažvelgus į užsienio pavyzdžius, alternatyva visiškai naujo Facebook žaidimo kūrimui – reklama jau gerai žinomo ir daugybę žaidėjų turinčio žaidimo „viduje“. Pavyzdžiui, žaidime galima įsigyti virtualių realios įmonės prekių, žaidimo aplinkoje matomos reklaminės realios įmonės iškabos, o įsigijus realių produktų, žaidėjui suteikiama tam tikra suma virtualios žaidimo valiutos.



 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Nė dienos be elektroninio pašto

Didžiojoje Britanijoje vykdytos apklausos metu paaiškėjo, jog daugumos įmonių darbuotojai negali atsiriboti nuo darbo net laisvalaikiu. Apklausus daugiau nei 1 000 asmenų, dirbančių įvairiose sferose, paaiškėjo, jog didžioji dauguma net ir per Kalėdas planuoja tikrinti savo darbo elektroninius paštus ir atsakinėti į laiškus. skaityti »

Kas yra „YouTube“ turinio etiketės?

Daugybė žmonių lankosi portale „Youtube“, tačiau tik nedaugelis žino, kas yra etiketės ir kaip jos veikia. skaityti »

Iš Kinijos tinklaraštininkų bus reikalaujama tikrų vardų

Kinijos valdžia įpareigojo vietos kompanijas, kurių veikla – interneto dienoraščiai, reikalauti iš savo klientų registruojantis nurodyti tikrą savo vardą. skaityti »

Keičiama „Facebook“ profilių išvaizda

Socialinio tinklo „Facebook“ kūrėjai pasiūlė tinklo naudotojams naują profilio dizainą, pavadintą „Timeline“ (liet. laiko juosta). skaityti »

Mokslininkai domėjosi informacijos internete patikimumu

Pietų Kalifornijos universiteto mokslininkai nusprendė išsiaiškinti, kiek interneto naudotojai tiki informacija, randama tinkle. skaityti »

B. Obamos dukterys nesinaudoja „Facebook‘u“

Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas Barakas Obama prasitarė žiniasklaidai, jog savo dukterims kol kas neleidžia naudotis socialiniu tinklu „Facebook“. skaityti »

Vartotojai perka parduotuvėse, bet apsisprendžia internete

Vartotojų elgsenoje visame pasaulyje vyksta lūžis – prieš įsigydami prekes bei paslaugas ir apsispręsdami dėl jų vis dažniau pasitelkia internetą ir mobiliuosius įrenginius. skaityti »

Ketvirtis europiečių niekada nesinaudojo internetu

24 proc. Europos Sąjungos (ES) gyventojų nė karto gyvenime nesinaudojo internetu. 2006 metais šis skaičius sudarė 46 proc. skaityti »

„Google Maps“ aptiko slaptą amerikiečių bazę

Populiari kompanijos „Google“ paslauga „Google Maps“ vėl iškilo į viešumą. Paslaugos kūrėjai nufilmavo slaptą aviacijos bazę Yucca Lake, įsikūrusią Nevados valstijoje. skaityti »

„Facebook“ tinklas teiks psichologinę pagalbą

Didžiausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ stengsis padėti potencialiems savižudžiams. skaityti »