Jungiamos „Google Checkout“ ir „Google Wallet“

Publikuota: 2011 m. gruodžio 1 d. ketvirtadienis

„Google“ keičia savo mokėjimo sistemos „Checkout“ kryptį ir jungia ją su „Google Wallet“ paslauga. Tokio sprendimo tikslas – sukurti bendrą mokėjimo instrumentą, veikiantį tiek realioje, tiek virtualioje erdvėse.

Veiksmai, kurių „Google“ ėmėsi siekdama įtvirtinti „Checkout“ nevirtualioje erdvėje ir mobiliosios komercijos sektoriuje, nebuvo sėkmingi. Virtualioje erdvėje „Google Checkout“ taip pat nebuvo labai populiarus tarp interneto prekeivių.

Kompanijos teigimu, „Checkout“ ir „Wallet“ susijungimas leis išplėsti mobiliosios taikomosios programos „Google Wallet“ galimybes internete.

„Nuo šiol norint apsipirkti interneto parduotuvėje, kurioje veikia „Google Wallet“ arba „Google Checkout“, galima naudoti savo „Google Wallet“ naudotojo vardą ir slaptažodį, – aiškino „Google Wallet“ vadybininkas Benas Li (Ben Lee). – Taigi, norint atlikti mokėjimą nebereikia kas kartą išsitraukti kreditinės kortelės ir įvesti pristatymo adreso. Su „Google Wallet“ susieta kortelė „Citi MasterCard“ bus prieinama ne tik mobiliosios taikomosios programos mokėjimams, bet ir internete.“

„Google Checkout“ užsiregistravusius naudotojus informuos apie „Google Wallet“ funkcijos veikimą artimiausiu metu prisijungus prie sistemos. „Google“ atstovai žada prekybininkams perėjimą prie „Google Wallet“ palengvinti iš karto pasibaigus kalėdinių nuolaidų sezonui.

 

Šaltinis: E-MoneyNews/smart-payments.info
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

„Google“ atnaujino „Google Wallet“, skirtą „iOS“

Operacine sistema „iOS“ paremta atnaujinta „Google Wallet“ nuo šiol palaiko pinigų persiuntimo draugams ir artimiesiems funkciją. skaityti »

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »