Karščiausia Lietuvos „Facebook“ naujiena – statistikos įrankis

Publikuota: 2012 m. lapkričio 8 d. ketvirtadienis

Šaltinis: www.itbaze.lt

Socialių tinklų profesionalai iš „Socialaus marketingo” pristato naują ir itin patogų įrankį Lietuvos „Facebook“ puslapių administratoriams – tai „Socialaus marketingo statistika”. Speciali programa leis analizuoti savo „Facebook“ puslapius, priimti teisingus sprendimus bei efektyviau vykdyti veiklą šiame socialiniame tinkle.

„Stebėjome, kokie klausimai dažniausiai kyla „Facebook“ puslapių administratoriams ir kokia informacija juos labiausiai domina konferencijų, susitikimų metu. Taip pat matėme, kokie rodikliai daro realią įtaką „Facebook“ puslapių komunikacijos sėkmei, ir norėjome šiomis žiniomis pasidalinti su visais, taip padėdami komunikaciją „Facebook“ padaryti švaresne ir efektyvesne. Todėl pradėjome kurti tokį įrankį, kuris palengvins kasdienės puslapių priežiūros stebėjimą ir analizę”, – projektą pristatė „Socialaus marketingo” kūrybos ir procesų vadovas Aidis Dalikas.

„Facebook“ siūlomi statistiniai duomenys (Insights) yra pakankamai sudėtingi, o teisingai juos analizuoti, braižyti grafikus ir ieškoti koreliacijų – ilgas ir nuobodus užsiėmimas. „Socialaus marketingo statistika” pateikia atsakymus į esminius klausimus. Visa tai pateikiama paprasta, lengvai suprantama ir patrauklia forma.

„Vartotojų reakcija mus apstulbino. Prie pirmojo lietuviško „Facebook“ puslapių statistikos įrankio jau prijungė per 1000 „Facebook“ puslapių, kurių bendras gerbėjų skaičius viršija 3,5 mln.! Tokio pasisekimo tikrai nesitikėjome”, – džiaugėsi A. Dalikas.

“Socialaus marketingo statistika” – tai jaunas ir sparčiai tobulėjantis įrankis, kol kas esantis pradinės stadijos. Joje kūrėjai laukia vartotojų atgalinio ryšio – kokių funkcijų jiems norėtųsi, kas galėtų būti pakoreguota ir t. t. Nuo to priklausys tolesnių funkcijų diegimas.

Artimiausiu metu taip pat planuojamas ir kitų, kol kas tik vidiniam naudojimui pritaikytų, įrankių pristatymas „Facebook“ puslapių administratoriams: „Facebook“ reklamų kūrimo ir valdymo bei kitų su „Facebook“ puslapiais susijusių funkcijų palengvinimai.

Statistikos įrankį galima išbandyti internetiniu adresu: www.socialusmarketingas.lt/statistika.

Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »