Lietuvišku socialiniu tinklu naudojasi 2,5 milijono pasaulio gyventojų

Publikuota: 2011 m. liepos 22 d. penktadienis

Lietuvių kompanijos vystomas mobilus socialinis tinklas „Eskimi” peržengė 2,5 milijono vartotojų skaičių, praėjus 3 mėnesiams po pasiekto pirmojo milijono. Šiandien „Eskimi” pasaulinėje rinkoje auga 15 000 naujų narių per dieną greičiu.

Socialiniai tinklai – daugiausia dėmesio sulaukiantys šių dienų interneto projektai, kuriuose generuojamos milžiniškos reklamos pajamos, o vartotojai praleidžia daugiausia laiko naršydami internete. „Eskimi” mobilaus socialinis tinklo proveržis įrodo, kad panašaus tipo interneto projektus galima vystyti ne tik ekonomiškai stipriausiai išsivysčiosiose JAV, D. Britanijos ir kitų Vakarų Europos šalių rinkose, tačiau ir tokiose egzotiškose šalyse kaip Nigerija, Vietnamas ar Brazilija.

„Eskimi” pirmiausia yra skirtas mobilių telefonų naudotojams, kurie neturi kitos interneto prieigos dėl šalies infrastruktūros, elektros šaltinių trūkumų ar susiklosčiusios ekonominės situacijos. Šiandien „Eskimi” projektas sparčiausiai auga Afrikos ir Azijos rinkose. Didžiausia vartotojų koncentracija – Nigerijoje, kuri taipogi laikoma sparčiausiai auganti ir didžiausia Afrikos telekomunikacijų šalis. „Eskimi” socialiniu tinklu naudojasi daugiau nei milijonas vartotojų tik iš Nigerijos. Sparčiai auga ir kitos Afrikos šalys - Gana, Kenija, Tanzanija, Namibija.

„Tam, kad projektas sparčiai augtų virusiniu būdu svarbūs du elementai – galimybė prisijungti prie projekto ir jį sinchronizuoti su kitomis socialinėmis platformomis bei poreikis į patogią bendravimo platformą perkelti savo draugus. Subūrėme aktyvią mobilių vartotojų bendruomenę, kur žmonės vienodai bendrauja tiek su draugais, tiek susipažįsta su naujais žmonėmis. Artimiausiu metu planuojame paleisti mobiliuoju telefonu žaidžiamus socialinius žaidimus, kurių integracija labai sėkminga panašaus tipo projektuose”, - paskutinių kelių mėnesių rezultatus pristatė „Eskimi” vadovas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »