Lietuvišku socialiniu tinklu naudojasi 2,5 milijono pasaulio gyventojų

Publikuota: 2011 m. liepos 22 d. penktadienis

Lietuvių kompanijos vystomas mobilus socialinis tinklas „Eskimi” peržengė 2,5 milijono vartotojų skaičių, praėjus 3 mėnesiams po pasiekto pirmojo milijono. Šiandien „Eskimi” pasaulinėje rinkoje auga 15 000 naujų narių per dieną greičiu.

Socialiniai tinklai – daugiausia dėmesio sulaukiantys šių dienų interneto projektai, kuriuose generuojamos milžiniškos reklamos pajamos, o vartotojai praleidžia daugiausia laiko naršydami internete. „Eskimi” mobilaus socialinis tinklo proveržis įrodo, kad panašaus tipo interneto projektus galima vystyti ne tik ekonomiškai stipriausiai išsivysčiosiose JAV, D. Britanijos ir kitų Vakarų Europos šalių rinkose, tačiau ir tokiose egzotiškose šalyse kaip Nigerija, Vietnamas ar Brazilija.

„Eskimi” pirmiausia yra skirtas mobilių telefonų naudotojams, kurie neturi kitos interneto prieigos dėl šalies infrastruktūros, elektros šaltinių trūkumų ar susiklosčiusios ekonominės situacijos. Šiandien „Eskimi” projektas sparčiausiai auga Afrikos ir Azijos rinkose. Didžiausia vartotojų koncentracija – Nigerijoje, kuri taipogi laikoma sparčiausiai auganti ir didžiausia Afrikos telekomunikacijų šalis. „Eskimi” socialiniu tinklu naudojasi daugiau nei milijonas vartotojų tik iš Nigerijos. Sparčiai auga ir kitos Afrikos šalys - Gana, Kenija, Tanzanija, Namibija.

„Tam, kad projektas sparčiai augtų virusiniu būdu svarbūs du elementai – galimybė prisijungti prie projekto ir jį sinchronizuoti su kitomis socialinėmis platformomis bei poreikis į patogią bendravimo platformą perkelti savo draugus. Subūrėme aktyvią mobilių vartotojų bendruomenę, kur žmonės vienodai bendrauja tiek su draugais, tiek susipažįsta su naujais žmonėmis. Artimiausiu metu planuojame paleisti mobiliuoju telefonu žaidžiamus socialinius žaidimus, kurių integracija labai sėkminga panašaus tipo projektuose”, - paskutinių kelių mėnesių rezultatus pristatė „Eskimi” vadovas.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Prognozuojamas aktyvesnis „Hotmail“ ir „Skydrive“ naudojimas Lietuvoje

Vilniuje programinės įrangos gamintoja „Microsoft“ pristatė interneto produktų plėtojimo strategiją. skaityti »

„Vikipedijos“ įkūrėjas Jimmy Wales‘as atvyksta į „LOGIN 2012“

Gegužės 31-birželio 1 d. vyksiančios progreso konferencijos „LOGIN 2012“ organizatoriai visus interneto kultūros ir technologijų gerbėjus pradžiugins ypatingu svečiu. skaityti »

„Samsung“ atrinks tinklaraštininkus rašyti apie Londono olimpiadą

Kompanija „Samsung“ paskelbė konkursą – bus atrinkta 100 tinklaraštininkų rašyti apie 2012 m. Londono vasaros olimpiadą. skaityti »

Naujas milžiniškas „Vikipedijos“ projektas

Visam pasauliui atvira mokslinių duomenų bazė – naujojo „Vikipedijos“ kūrėjų projekto tikslas. skaityti »

Loveit.lt – naujas lietuviškas socialinis tinklas

Paskutinę kovo savaitę dienos šviesą išvydo nauja lietuviška socialinės medijos svetainė Loveit. skaityti »

Elektroninė prekyba Lietuvoje vis dar niša nuosavam verslui

Remiantis Lietuvos statistikos departamento duomenimis, elektroninė prekyba nuo 2006–ųjų iki 2011 metų padidėjo keturis kartus. skaityti »

Startavo aplinkosaugos leidimų informacinė sistema

Fiziniai ir juridiniai asmenys su aplinkosauga susijusius leidimus jau nuo š. m. kovo 30 d. gali užsisakyti naudodamiesi Aplinkosaugos leidimų informacine sistema (ALIS): http://alis.am.lt. skaityti »

Duris atveria socialinis rankdarbių portalas

Veiklą pradeda nauja rankų darbo gaminių svetainė www.crafts–world.com (UAB „Crafts“, kas išvertus iš anglų kalbos reiškia „Rankdarbiai“). skaityti »

KTU informatikos studentų sukurtas žaidimas pripažintas geriausiu

Geriausių 2011 m. lietuviškų žaidimų rinkimuose nugalėjo KTU Informatikos fakulteto studentų sukurtas strateginis žaidimas naršyklei „Nebula 44“. skaityti »

Lietuviai Europos politikos naujienas dažniau sužino tinklaraščiuose

Lietuvos gyventojai dažniau negu statistiniai europiečiai, ieškodami informacijos internete apie Europos politikos reikalus, pasitelkia socialinę žiniasklaidą, bet rečiau naudojasi oficialių institucijų svetainėmis ir informaciniais portalais. skaityti »