Lietuviškuose tinklalapiuose daugiausia britų

Publikuota: 2014 m. sausio 16 d. ketvirtadienis

Trečdalis Lietuvos ir ketvirtadalis Latvijos puslapių peržiūrų iš užsienio, sukuriama Didžiojoje Britanijoje. Viena iš trijų puslapių peržiūrų Estijos svetainėse atliekama Suomijoje. „Gemius“ analizuoja Lietuvos, Latvijos ir Estijos interneto svetainių puslapių peržiūrų kilmę.

Tyrimas atskleidžia, kad didžiausio srauto iš kitų valstybių sulaukia Lietuvos interneto svetainės (14 % visų puslapių peržiūrų). Latvijoje užsienio srautas sudaro 12 %, o Estijoje – 11 %.

Lietuvoje didžiausią puslapių peržiūrų iš užsienio dalį atlieka internautai naršantys Didžiojoje Britanijoje (31 %). Antroje vietoje yra Norvegija (10 %), o trečioji šalis, kurios gyventojai labiausiai domisi Lietuvos interneto svetainėmis yra JAV (9% užsienio puslapių peržiūrų).

Latvija daugiausiai užsienietiško interneto srauto taip pat sulaukia iš Didžiosios Britanijos (26 %). Antroji valstybė, kurioje populiarios latviškos svetainės yra JAV (9 %), o trečioje vietoje – Rusija (8 %).

Estijos interneto turinys daugiausiai dėmesio sulaukia iš Suomijos internautų (33 %). Lankytojai iš Rusijos sukuria 12% užsienio puslapių peržiūrų, o iš JAV – 7 %.

„Duomenys apie geografinę puslapių peržiūrų kilmę minėtose šalyse gali būti reikšmingas informacijos šaltinis, kuris atskleidžia verslo potencialą arba tinkamiausias plėtros kryptis. Pastaraisiais metais mes matome mažų įmonių aktyvumo bumą peržengiant geografines ribas. Atsiradus internetui ši kliūtis beveik išnyko“,– komentuoja Tomašas Lechovičius, verslo konsultantas dirbantis „Gemius“ – įmonėje, kuri padeda panaudoti internetą verslo tikslais.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuviai vis dažniau internete naršo mobiliaisiais įrenginiais

„Gemius“ tyrimas rodo, kad daugiausia puslapių peržiūrų per mobiliuosius telefonus ir planšetes sukuriama Danijoje, Slovakijos rinka auga sparčiausiai, o Lietuva gali didžiuotis esanti viena iš keturių valstybių, kuriose mobiliųjų puslapių peržiūrų dalis viršija regiono vidurkį.... skaityti »

Lietuviai pagal naudojimąsi e. valdžios paslaugomis – 8-oje vietoje ES

Skaitmeninių viešųjų paslaugų srityje Lietuva yra 16 iš 28 ES valstybių, rodo Europos Komisijos kasmet sudaromas Skaitmeninės visuomenės indeksas DESI. skaityti »

„Google“ palankesnė mobiliesiems telefonams

Nuo šiol „Google“ atsižvelgs į tai, kiek interneto svetainė pritaikyta stebėti per planšetinį kompiuterį ir mobilųjį telefoną. skaityti »

Lietuva gali didžiuotis sparčiai plėtojamu ir greitu šviesolaidiniu internetu

Praėjusių metų pabaigoje 39-iose Europos šalyse atliktas tyrimas parodė, kad Lietuva yra nepralenkiama pagal šviesolaidinio interneto plėtrą. 2014 metais šio interneto naudotojų skaičius mūsų valstybėje padidėjo beveik 3 procentiniais punktais ir pasiekė 34,6 proc. skaityti »

Nenori būti įžeistas – pirk domeną .SUCKS

Domeną .SUCKS vienas pirmųjų įsigijo aktorius Kevinas Spacey‘is siekdamas apsaugoti savo vardą. skaityti »

Tėvų atsakomybė už jų nepilnamečių vaikų elgesį internete

Šiais laikais internetas naudojamas ne tik kaip informacijos šaltinis, bet ir darbui ar naujų pažinčių užmezgimui. Vis dėl to būtina kalbėti ir apie pavojų, kurį sukuria ši erdvė. skaityti »

Įvertintos Lietuvos savivaldybių e. demokratijos paslaugos

Įvertinus visų Lietuvos savivaldybių sukurtus e. demokratijos sprendimus paaiškėjo, kad kokybiškiausiai jie įdiegti Šiauliuose, kurių sukurtas priemones, leidžiančias gyventojams elektroniniu būdu dalyvauti sprendimų priėmimo procesuose, ekspertai įvertino 10,4 balo iš 20 galimų. skaityti »

Ar interneto piratai yra baudžiami Lietuvoje?

Internetinis piratavimas yra pripažįstamas nusikaltimu Lietuvoje, už jį numatyta ne tik civilinė, administracinė, bet ir baudžiamoji atsakomybė, už kurią gali būti paskirta net iki dvejų metų laisvės atėmimo bausmė. skaityti »

Per metus elektroniniu būdu sutikimą organų donorystei pasirašė 2 128 žmonės

Galimybė elektroniniu būdu pareikšti savo valią po mirties aukoti organus ir (ar) audinius donorystei mūsų šalyje buvo įteisinta lygiai prieš metus – 2014-ųjų kovo 27-ąją – pasirašytu sveikatos apsaugos ministro įsakymu. Per metus vien elektroniniu būdu sutikimą organų donorystei pasirašė 2128 žmonės. skaityti »

Prasidės elektroninė registracija į sostinės darželius

Savivaldybė primena, kad elektroninė registracija į darželius (planuojantiems vaikus leisti į darželį 2015 metais), prasidės kovo 25 d., trečiadienį, nuo 8 val. ryto. skaityti »

Teismai pristato virtualią teismo posėdžių salę

Kaip vyksta teismo posėdžiai, kas juose dalyvauja, kokias teises bei pareigas turi teismo proceso dalyviai – visa tai galima sužinoti apsilankius virtualioje teismo posėdžių salėje. Į ją patekti galima bet kuriame kompiuteryje, planšetėje ar mobiliajame telefone suvedus adresą: sale.teismai.lt. skaityti »