Lietuviškuose tinklalapiuose daugiausia britų

Publikuota: 2014 m. sausio 16 d. ketvirtadienis

Trečdalis Lietuvos ir ketvirtadalis Latvijos puslapių peržiūrų iš užsienio, sukuriama Didžiojoje Britanijoje. Viena iš trijų puslapių peržiūrų Estijos svetainėse atliekama Suomijoje. „Gemius“ analizuoja Lietuvos, Latvijos ir Estijos interneto svetainių puslapių peržiūrų kilmę.

Tyrimas atskleidžia, kad didžiausio srauto iš kitų valstybių sulaukia Lietuvos interneto svetainės (14 % visų puslapių peržiūrų). Latvijoje užsienio srautas sudaro 12 %, o Estijoje – 11 %.

Lietuvoje didžiausią puslapių peržiūrų iš užsienio dalį atlieka internautai naršantys Didžiojoje Britanijoje (31 %). Antroje vietoje yra Norvegija (10 %), o trečioji šalis, kurios gyventojai labiausiai domisi Lietuvos interneto svetainėmis yra JAV (9% užsienio puslapių peržiūrų).

Latvija daugiausiai užsienietiško interneto srauto taip pat sulaukia iš Didžiosios Britanijos (26 %). Antroji valstybė, kurioje populiarios latviškos svetainės yra JAV (9 %), o trečioje vietoje – Rusija (8 %).

Estijos interneto turinys daugiausiai dėmesio sulaukia iš Suomijos internautų (33 %). Lankytojai iš Rusijos sukuria 12% užsienio puslapių peržiūrų, o iš JAV – 7 %.

„Duomenys apie geografinę puslapių peržiūrų kilmę minėtose šalyse gali būti reikšmingas informacijos šaltinis, kuris atskleidžia verslo potencialą arba tinkamiausias plėtros kryptis. Pastaraisiais metais mes matome mažų įmonių aktyvumo bumą peržengiant geografines ribas. Atsiradus internetui ši kliūtis beveik išnyko“,– komentuoja Tomašas Lechovičius, verslo konsultantas dirbantis „Gemius“ – įmonėje, kuri padeda panaudoti internetą verslo tikslais.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Lietuviai vis dažniau internete naršo mobiliaisiais įrenginiais

„Gemius“ tyrimas rodo, kad daugiausia puslapių peržiūrų per mobiliuosius telefonus ir planšetes sukuriama Danijoje, Slovakijos rinka auga sparčiausiai, o Lietuva gali didžiuotis esanti viena iš keturių valstybių, kuriose mobiliųjų puslapių peržiūrų dalis viršija regiono vidurkį.... skaityti »

4 įdomūs faktai apie artėjančią daiktų interneto revoliuciją

Ekspertai kalba, kad jau netolimoje ateityje daiktų internetas taps masiniu reiškiniu, kuris ženkliai palengvins kiekvieno mūsų kasdienybę. skaityti »

Ar verta registruoti interneto svetainės adresą su lietuviškais rašmenimis?

Balandžio pradžioje jau ketvirtą kartą buvo surengti gražiausio svetainės vardo su lietuviškomis raidėmis, rinkimai. skaityti »

„Microsoft“ Europoje atidarė daiktų interneto laboratoriją

Daiktų interneto laboratorijos orientuotos į klientus, kurie investuoja į daiktų internetą – galimybę sujungti į vieną tinklą visus elektroninius prietaisus, nuo šaldytuvo iki namų robotų. skaityti »

Daugiau nei pusė lietuvių apsiperka kiniškose el.parduotuvėse

Europiečiai apsiperka ne tik Vakarų parduotuvėse, bet vis drąsiau gręžiasi į Rytus – į Kiniją, kuri tapo populiariausia Lietuvos, o taip pat ir Europos gyventojų užsieninių apsipirkimų šalimi. skaityti »

Lietuviškumu žavėję domenai su diakritiniais ženklais grimzta į nebūtį

Sukanka lygiai 13 metų, kai .lt domene buvo pradėti registruoti domenų vardai, turintys savitųjų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių. skaityti »

Mokslininkai rado alternatyvą „Wi-Fi“ tinklui

Olandijos Eindhoveno universiteto tyrėja pasiūlė kaip alternatyvą „Wi-Fi“ naudoti infraraudonųjų spindulių tinklus. skaityti »

UNESCO ragina sudaryti sąlygas moterims naudotis internetu

Pasaulyje internetas vis dar labiau prieinamas vyrams, nei moterims. skaityti »

Kaip kurti įvaizdį socialiniuose tinkluose

orint kurti įvaizdį, pirmiausia turime sugalvoti, kokie norime atrodyti kitiems – teigia Arvidas Bendorius. skaityti »

Daiktų interneto prognozės 2020-iesiems

Nuo 2017 iki 2021 m. pasaulinė daiktų interneto rinka augs 4 proc. skaityti »

Tyrimas atskleidė, kokį poveikį mums daro neigiamos žinutės internete

Tai, kaip elgiamės internete su kitais žmonėmis, turi pasekmių ir realiame gyvenime. skaityti »