Loveit.lt – naujas lietuviškas socialinis tinklas

Publikuota: 2012 m. balandžio 3 d. antradienis

Paskutinę kovo savaitę dienos šviesą išvydo nauja lietuviška socialinės medijos svetainė Loveit. Šio projekto kūrėjai – trys entuziastai, prie projekto dirbę laisvu metu. Jie pasinaudojo naujausia interneto svetainių dizaino forma ir sukūrė projektą Lietuvai. Dabar pasaulio interneto rinką užkariauja tokio pobūdžio projektai kaip Pinterest, Wehurtit, Vi.sualize.us ir kt. Džiugu pranešti, kad Lietuvoje sukurtas projektas Loveit jau startavo ir veikia. Pirmiausia projekto autoriai planuoja plėtrą Pabaltijo šalyse. Kas vyks toliau, priklausys nuo rinkos paklausos. Dalijamės pirmosios savaitės įspūdžiais.

Kas yra Loveit?

Tai – naujas idėjų lobynas. Pasaulyje panašaus pobūdžio projektai jau keičia vartotojų įpročius ir kasdienybę. Socialinės medijos ekspertai prognozuoja, kad panašaus pobūdžio projektai ateityje užims nemažą rinkos dalį interneto erdvėje. Loveit leidžia vartotojams kurti savo vaizdų kolekcijas ir dėti jas į albumus vieno mygtuko (projekto sumanytojų pavadintu „mėgtuku“) paspaudimu. "Ieškantys idėjų naudotojai paspaudę ant patinkamos nuotraukos bus nukreipiami į originalų puslapį, kuriame ji įdėta. Tai idėjų paieška ir dalijimasis vaizdais vienoje vietoje. Tikimasi, kad Loveit iš dalies pakeis Google vaizdų paiešką, nes čia turinį kuria ir savotišką redaktorių funkciją atlieka patys vartotojai. Siekiant užtikrinti kokybišką turinį, vartotojai gali dėti savo nuotraukas tik gavę draugo arba puslapio administratorių kvietimą.

Žmonės aktyviai registruojasi, kad gautų kvietimus

Per pirmąją projekto gyvavimo savaitę Loveit pakvietimams užsiregistravo daugiau nei 6000 vartotojų. Kol kas išsiųstų kvietimų skaičius yra labai mažas, kadangi vyksta intensyvūs vidinės vartotojų aplinkos tobulinimo darbai Loveit beta versijoje. Planuojama, kad masinis kvietimų siuntimas prasidės po Velykų, t. y. antrąją balandžio savaitę.

Džiaugiamės, kad vartotojai naršo Loveit puslapyje, keičiasi mintimis, naudojasi Loveit mėgtuku ir čia kuria bendruomenes, kurios dalijasi idėjomis.

„Pastebėjome, kad daug vartotojų bando jungtis su išmaniaisiais telefonais bei planšetiniais kompiuteriais, todėl kursime programėles ir jiems“, – savo planais dalinasi Loveit komanda.

Projektu susidomėjo ir verslas bei „blogeriai“

Pasak M. Krasausko, Loveit siekia tapti platforma, kurioje verslo įmonės potencialiems vartotojams gali pateikti visą vaizdo informaciją. Vartotojai galės sekti įmonių profilius, rinkti geriausias idėjas ir priskirti jas savo albumams – taip skleisdami informaciją apie įmones dideliam naudotojų skaičiui. Turime užklausų iš verslo segmento, todėl dirbame su rinkodaros galimybėmis jiems.

„Svarbiausia, kad šioje svetainėje viskas surinkta žmonių, – tęsė M. Krasauskas. – Jiems nebereikės saugoti nuotraukų ar receptų kompiuterio kataloguose. Ši svetainė leis kolekcionuoti gražiausias idėjas ir jomis dalytis su kitais.“

„Pagrindinis Loveit tikslas yra padėti rasti žmonėms jaukius, mielus, įdomius dalykus ir jais lengvai pasidalyti su kitais“, – sakė projekto iniciatorius.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Pasirašytas ES ir Rytų partnerystės šalių elektroninių ryšių reguliuotojų bendradarbiavimo susitarimas

2014 m. gruodžio 4‒5 d. Briuselyje (Belgija) BEREC (Europos elektroninių ryšių reguliavimo institucijų grupės) plenarinio posėdžio metu buvo pasirašytas Bendradarbiavimo susitarimas tarp Rytų partnerystės šalių el. ryšių reguliavimo institucijų grupės (toliau – EaPeReg grupė) ir BEREC. skaityti »

Interneto naudotojų skaičius artėja prie 3 mlrd. žmonių

Tarptautinės telekomunikacijų sąjungos pateikta ataskaita rodo, kad 2014 m. pabaigoje prieigą prie interneto turės 3 mlrd. planetos gyventojų. Praėjusių metų pabaigoje jų buvo 2,7 mlrd. skaityti »

Naujos kartos interneto prieigos plėtros plane – interneto prieigos galimybė visiems gyventojams

Susisiekimo ministerija parengė Naujos kartos interneto prieigos plėtros 2014–2020 m. planą. Jo tikslas – plėtoti naujos kartos interneto prieigos infrastruktūrą vietovėse, kuriose rinka šios plėtros užtikrinti negali. skaityti »

Ar tikrai e. rezidentu galima tapti tik Estijoje?

Santūrieji estai vėl ruošiasi nustebinti pasaulį – šį kartą suteikdami e. rezidento statusą užsienyje gyvenantiems žmonėms ir taip pradėdami precedento neturintį projektą, virtualiai išplėsiantį valstybės sienas. skaityti »

„Google“ pradėjo vieną iš didžiausių algoritmų atnaujinimą

„Google“ pradėjo vieną iš didžiausių šiais metais algoritmų atnaujinimų. Šį kartą paleistas trečiasis rimtas Pingvino atnaujinimas, kurio tikslas – kovoti su nekokybiškomis nuorodomis ir interneto šiukšlėmis. skaityti »

Lietuvos siekis: spartusis internetas – kiekvienam namų ūkiui

„Lietuva plačiajuosčio ryšio plėtros srityje demonstruoja ne tik dideles ambicijas, bet ir puikius rezultatus. Bazinis plačiajuostis internetas jau dengia 99 proc. šalies teritorijos. skaityti »

Užsienio reikalų ministerijos nuotraukos nuo šiol – „Flickr“ paskyroje

Tęsdama aktyvią komunikacinę veiklą socialinėje žiniasklaidoje, Užsienio reikalų ministerija (URM) atidaro „Flickr“ paskyrą. skaityti »

Apklausa atskleidė, kam lietuviai naudoja internetą telefone

Nors mobiliuoju internetu telefone naudojasi net 40 proc. Lietuvos gyventojų ir daugiau kaip pusė iš jų telefone naršo kasdien, tik 24 proc. vartotojų telefoną naudoja kaip darbo įrankį. skaityti »

E. rezidento statusas Lietuvai suteiktų papildomų konkurencinių pranašumų varžybose dėl investicijų

Lietuvos bankų asociacija (LBA) kreipėsi į Lietuvos Respublikos Vyriausybę, ragindama išnaudoti istorinę galimybę reikšmingai pagerinti Lietuvos investicinę aplinką ir tapti elektroninės visuomenės kūrėjų avangardo dalimi. skaityti »

„Qualcomm“ ruošia naują belaidžio ryšio technologiją

Paskutinius 7 metus kompanija „Qualcomm“ dirba prie naujos technologijos, kuri vadinasi „LTE Direct“ ir kuri naudoja belaidžio ryšio protokolą LTE. skaityti »