Loveit.lt – naujas lietuviškas socialinis tinklas

Publikuota: 2012 m. balandžio 3 d. antradienis

Paskutinę kovo savaitę dienos šviesą išvydo nauja lietuviška socialinės medijos svetainė Loveit. Šio projekto kūrėjai – trys entuziastai, prie projekto dirbę laisvu metu. Jie pasinaudojo naujausia interneto svetainių dizaino forma ir sukūrė projektą Lietuvai. Dabar pasaulio interneto rinką užkariauja tokio pobūdžio projektai kaip Pinterest, Wehurtit, Vi.sualize.us ir kt. Džiugu pranešti, kad Lietuvoje sukurtas projektas Loveit jau startavo ir veikia. Pirmiausia projekto autoriai planuoja plėtrą Pabaltijo šalyse. Kas vyks toliau, priklausys nuo rinkos paklausos. Dalijamės pirmosios savaitės įspūdžiais.

Kas yra Loveit?

Tai – naujas idėjų lobynas. Pasaulyje panašaus pobūdžio projektai jau keičia vartotojų įpročius ir kasdienybę. Socialinės medijos ekspertai prognozuoja, kad panašaus pobūdžio projektai ateityje užims nemažą rinkos dalį interneto erdvėje. Loveit leidžia vartotojams kurti savo vaizdų kolekcijas ir dėti jas į albumus vieno mygtuko (projekto sumanytojų pavadintu „mėgtuku“) paspaudimu. "Ieškantys idėjų naudotojai paspaudę ant patinkamos nuotraukos bus nukreipiami į originalų puslapį, kuriame ji įdėta. Tai idėjų paieška ir dalijimasis vaizdais vienoje vietoje. Tikimasi, kad Loveit iš dalies pakeis Google vaizdų paiešką, nes čia turinį kuria ir savotišką redaktorių funkciją atlieka patys vartotojai. Siekiant užtikrinti kokybišką turinį, vartotojai gali dėti savo nuotraukas tik gavę draugo arba puslapio administratorių kvietimą.

Žmonės aktyviai registruojasi, kad gautų kvietimus

Per pirmąją projekto gyvavimo savaitę Loveit pakvietimams užsiregistravo daugiau nei 6000 vartotojų. Kol kas išsiųstų kvietimų skaičius yra labai mažas, kadangi vyksta intensyvūs vidinės vartotojų aplinkos tobulinimo darbai Loveit beta versijoje. Planuojama, kad masinis kvietimų siuntimas prasidės po Velykų, t. y. antrąją balandžio savaitę.

Džiaugiamės, kad vartotojai naršo Loveit puslapyje, keičiasi mintimis, naudojasi Loveit mėgtuku ir čia kuria bendruomenes, kurios dalijasi idėjomis.

„Pastebėjome, kad daug vartotojų bando jungtis su išmaniaisiais telefonais bei planšetiniais kompiuteriais, todėl kursime programėles ir jiems“, – savo planais dalinasi Loveit komanda.

Projektu susidomėjo ir verslas bei „blogeriai“

Pasak M. Krasausko, Loveit siekia tapti platforma, kurioje verslo įmonės potencialiems vartotojams gali pateikti visą vaizdo informaciją. Vartotojai galės sekti įmonių profilius, rinkti geriausias idėjas ir priskirti jas savo albumams – taip skleisdami informaciją apie įmones dideliam naudotojų skaičiui. Turime užklausų iš verslo segmento, todėl dirbame su rinkodaros galimybėmis jiems.

„Svarbiausia, kad šioje svetainėje viskas surinkta žmonių, – tęsė M. Krasauskas. – Jiems nebereikės saugoti nuotraukų ar receptų kompiuterio kataloguose. Ši svetainė leis kolekcionuoti gražiausias idėjas ir jomis dalytis su kitais.“

„Pagrindinis Loveit tikslas yra padėti rasti žmonėms jaukius, mielus, įdomius dalykus ir jais lengvai pasidalyti su kitais“, – sakė projekto iniciatorius.

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Vartotojai savo teises gins vienoje elektroninėje sistemoje

Netrukus piliečiai įvairaus pobūdžio ginčus vartotojų srityje spręs kur kas paprasčiau – elektroninėje erdvėje, prisijungę prie Vartotojų teisių informacinės sistemos www.vtis.lt. Vyriausybės nutarimu patvirtintas šios sistemos (VTIS) tvarkos aprašas. skaityti »

Vasarą – naudingos pamokos tėvams internete

Projekto kūrėjai ketina pasiūlyti tėvams vaizdo pamokų ciklą vaikų auklėjimo temomis. Kaip sako „Skynet“ produkto vadovas Povilas Keburis, tai gera proga pratinti naudotojus prie kokybiško interneto turinio. skaityti »

Tarp Baltijos šalių vaikų populiariausi socialiniai tinklai ir žaidimai

Remiantis naujausios „Kaspersky Lab“ ataskaitos rezultatais, viso pasaulio vaikai daugiausia savo laiko praleidžia internete, naudodamiesi komunikacijos priemonėmis, pavyzdžiui, socialiniais tinklais, elektroniniu paštu, pokalbių portalais ir t. t. Tai sudaro 67 proc. internetinės veiklos. skaityti »

„Microsoft“ ir „Facebook“ ties transatlantinį interneto kabelį

„Microsoft“ ir „Facebook“ kartu nuties transatlantinį interneto kabelį, kuris sujungs rytinę JAV pakrantę su Pietų Europa. skaityti »

Kokios 4 internetinių parduotuvių klaidos atbaido pirkėjus?

Susikurti interneto svetainę, dėl aiškių instrukcijų ir nesudėtingų įrankių, tapo ne tik žymiai paprasčiau, bet ir pigiau. Ekspertų teigimu, prieš 10–15 m. lietuviško domeno registracija, kainavusi 60 eurų, atpigo daugiau nei 8 kartus ir dabar kainuoja vos 7 eurus. skaityti »

Kaip vaiką tinkamai supažindinti su mokėjimo kortele?

Nuo kokio amžiaus mokėjimo kortele gali pradėti naudotis vaikai? Patarimais, kada reikėtų savo atžalą supažindinti su mokėjimo kortelėmis ir kaip tinkamai tai padaryti, dalijasi SEB banko šeimos finansų ekspertė Julita Varanauskienė. skaityti »

Bus rengiamas žinių apie Lietuvą puslapis anglų kalba

Užsienio reikalų ministerijoje susitikę kultūros, ūkio ir užsienio reikalų ministrai sutarė kurti Lietuvos aktualijas ir šalį pristatantį portalą anglų kalba. skaityti »

Europoje patvirtinti nauji interneto greičio normatyvai

Nuo 2016 m. gegužės mėnesio Europos Sąjungoje įsigaliojo nauji interneto paslaugų teikimo normatyvai. Kai kas mano, kad pagal juos internetas bus suskirstytas į „internetą elitui“ ir „internetą liaudžiai“. skaityti »

Vaikai vis daugiau laiko praleidžia internete

Dabar vaikai didesnę savo gyvenimo dalį praleidžia prisijungę prie interneto, nei neprisijungę, rodo „Kaspersky Lab“ ir „iconKids & Youth“ atliktas tyrimas. skaityti »

Skaidri ir aiški informacija internete didins pasitikėjimą valstybės institucijomis

Susisiekimo ministerija siūlo suvienodinti valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų interneto svetaines, kuriose būtų pateikiama aktuali, patikima ir nuolat atnaujinama informacija, lengvai prieinama kiekvienam interneto naudotojui. skaityti »