Mieste su internetu ir išmaniuoju telefonu – patogiau

Publikuota: 2012 m. gegužės 25 d. penktadienis

Apie 40 proc. didžiųjų miestų gyventojų kasdien naudojasi išmaniaisiais telefonais ir mobiliuoju interneto ryšiu. Tai miestų gyventojams – vieni iš svarbiausių patogaus gyvenimo mieste kriterijų.

Tą parodė „Ericsson ConsumerLab“ atlikto tyrimo rezultatai. Beje, kiti miestiečiams svarbūs patogaus gyvenimo kriterijai – vandentiekis, laisvalaikiui leisti tinkamos vietos (restoranai, kavinės, pramogų centrai). „Ericsson ConsumerLab“ ekspertai tyrė 13 didžiausių pasaulio miestų gyvenimą ir apklausė per 100 milijonų Niujorko, Los Andželo, Londono, Maskvos, Stokholmo, Pekino, Honkongo, Seulo, Tokijo, Kairo, San Paulo, Mumbajaus ir Johanesburgo gyventojų.

Miestų gyventojai prie socialinių tinklų prisijungia vidutiniškai 3–5 kartus per dieną. Jų „draugų“ skaičius tinkluose nuolat auga – vidutinis jų skaičius 247 žmonės. Daugiausia „draugų“ turi San Paulo gyventojai – 565. Toliau išsidėstė Johanesburgo ir Kairo gyventojai, o šio sąrašo pabaigoje atsidūrė Pekinas, Seulas ir Tokijas.

Tyrime dalyvavę respondentai taip pat teigė, kad kokybiškas mobilusis internetas padeda sumažinti jiems stresą keliaujant į darbą ir atgal. Tai ženklas operatoriams, jog reikia rinktis naujausias technologijas ir siūlyti didesnę interneto spartą bei gerinti paslaugų kokybę.

 

Šaltinis: itnews.com.ua
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kas lemia interneto spartą?

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys,... skaityti »

„Facebook“ pokalbių svetainėje atsirado balso pranešimai

Didžiausias pasaulyje socialinis tinklas „Facebook“ prie komunikatoriaus, skirto operacinėms sistemoms „Android“ ir „iOS“, pridėjo keitimosi balso pranešimais funkciją. skaityti »

Tinklaraštininkas per 6 val. surinko 100 tūkst. dol.

Nepriklausomas tinklaraštininko Andrew Sullivan projektas per 6 valandas surinko per 100 tūkst. JAV dolerių. skaityti »

Išrinkti populiariausi 2012 metų „Wikipedia“ straipsniai

Programuotojas iš Švedijos Johanas Gunnarssonas sudarė populiariausių 2012 metų „Wikipedia“ straipsnių reitingus. skaityti »

10 geriausių 2012 metų nemokamų „Android“ programėlių

„Appolicious Android Apps“ sudarė besibaigiančių metų geriausių nemokamų „Android“ programėlių sąrašą. skaityti »

„Facebook“ kviečia išsiųsti Naujųjų metų sveikinimą

Socialinis tinklas „Facebook“ pasiūlė paslaugą, leidžiančią naudotojams iš anksto išsiųsti sveikinimą Naujųjų metų proga. Nauja paslauga – tai projekto „Facebook Stories“ dalis. skaityti »

JAV senatorius nori pažaboti tiesmuką interneto tiekėjų duomenų ribojimą

Jungtinių Amerikos Valstijų interneto tiekėjų sistema yra įdomi tuo, jog ji dažniausiai pateikiama su duomenų ribojimu. Taip tiekėjai nori gauti kuo didesnį galimą pelną. Mes, lietuviai, tuo tarpu, esame pripratę tik prie duomenų ribojimo naudojant internetą telefone ar planšete. skaityti »

„Twitter“ jau turi 200 mln. aktyvių vartotojų

„Twitter“ administracija praneša, kad jau turi 200 mln. aktyvių vartotojų, reguliariai publikuojančių savo pranešimus ir komentuojančių kitų įrašus. skaityti »

10 metų kalėjimo – už įsilaužimą į garsenybių paskyras

Viename iš Jungtinių Amerikos Valstijų teismų baigta nagrinėti byla, kurioje Christopher Chaney kaltinamas įsilaužęs į šou pasaulio garsenybių paskyras internete. skaityti »

„Twitter“ vartotojai gali atsisiųsti savo pranešimų archyvą

„Twitter“ pristato naują funkciją, suteiksiančią galimybę parsisiųsti savo pranešimų archyvą. skaityti »

„Facebook“ operacinėje sistemoje „Android“ pradės dirbti greičiau

Socialinis tinklas „Facebook“ išleido naująją programėlės versiją, skirtą „Android“. Atsisiųsti programą galima iš parduotuvės „Google Play“. skaityti »