Mieste su internetu ir išmaniuoju telefonu – patogiau

Publikuota: 2012 m. gegužės 25 d. penktadienis

Apie 40 proc. didžiųjų miestų gyventojų kasdien naudojasi išmaniaisiais telefonais ir mobiliuoju interneto ryšiu. Tai miestų gyventojams – vieni iš svarbiausių patogaus gyvenimo mieste kriterijų.

Tą parodė „Ericsson ConsumerLab“ atlikto tyrimo rezultatai. Beje, kiti miestiečiams svarbūs patogaus gyvenimo kriterijai – vandentiekis, laisvalaikiui leisti tinkamos vietos (restoranai, kavinės, pramogų centrai). „Ericsson ConsumerLab“ ekspertai tyrė 13 didžiausių pasaulio miestų gyvenimą ir apklausė per 100 milijonų Niujorko, Los Andželo, Londono, Maskvos, Stokholmo, Pekino, Honkongo, Seulo, Tokijo, Kairo, San Paulo, Mumbajaus ir Johanesburgo gyventojų.

Miestų gyventojai prie socialinių tinklų prisijungia vidutiniškai 3–5 kartus per dieną. Jų „draugų“ skaičius tinkluose nuolat auga – vidutinis jų skaičius 247 žmonės. Daugiausia „draugų“ turi San Paulo gyventojai – 565. Toliau išsidėstė Johanesburgo ir Kairo gyventojai, o šio sąrašo pabaigoje atsidūrė Pekinas, Seulas ir Tokijas.

Tyrime dalyvavę respondentai taip pat teigė, kad kokybiškas mobilusis internetas padeda sumažinti jiems stresą keliaujant į darbą ir atgal. Tai ženklas operatoriams, jog reikia rinktis naujausias technologijas ir siūlyti didesnę interneto spartą bei gerinti paslaugų kokybę.

 

Šaltinis: itnews.com.ua
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kas lemia interneto spartą?

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys,... skaityti »

Apie savo veiklą Prezidentė informuos ir „Twitter'yje“

Lietuvos Respublikos Prezidentė pradeda naudotis socialiniu portalu „Twitter“. skaityti »

„YouTube“ transliuos NBDL lygos varžybas, kuriose žaidžia Donatas Motiejūnas

NBDL lygos varžybos bus transliuojamos didžiausiame pasaulyje vaizdo įrašų dalijimosi portale „YouTube“. Krepšinio mėgėjai galės išvysti net iki 350 varžybų. skaityti »

Dėl HTTPS protokolo „Facebook“ veiks lėčiau

„Facebook“ kas mėnesį naudojasi apie milijardas internautų. Turint tiek vartotojų ir jų asmeninės informacijos, kyla grėsmė saugumui. Dėl to „Facebook“ netrukus visiškai pereis prie HTTPS protokolo. skaityti »

„Twitter“ leis dalytis pranešimais elektroniniu paštu

Artimiausiu metu „Twitter“ vartotojai galės elektroniniu paštu dalytis žinutėmis netgi su tais draugais, kurie nėra užsiregistravę „Twitter“. skaityti »

Ar „Wikipedia“ ir toliau gyvuos tik iš aukų?

Nors „Wikipedia“ laisvoji enciklopedija, kuri priklauso pelno nesiekiančiai organizacijai „Wikimedia Foundation“, tiksliai neatskleidžia, kiek lėšų jai reikia per vienus metus, tačiau prieš porą metų organizacija sakė, jog jai reikia 16 milijonų JAV dolerių metams, kad galėtų save išlaikyti. skaityti »

Su darbo inspektoriais pasikonsultuoti galima ir „Facebooke“

Darbuotojai ir darbdaviai, norintys pasikonsultuoti su darbo inspektoriais dėl savo pareigų, teisių ar darbo sąlygų, tai gali padaryti jau ir socialiniame tinkle „Facebook“, Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) profilyje. skaityti »

„Gmail“ padės rasti laiškus pagal dydį

Elektroninio pašto paslauga „Gmail“ jau siūlo laiškų paieškos pagal dydį galimybę. skaityti »

„Facebook“ koreguos JAV darbo rinką

Socialinis tinklas „Facebook“ išleido darbo paieškos programą „Social Jobs“. skaityti »

Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalą reprezentuos gyventojo kurtas logotipas

Koks prekinis ženklas pristatys nuo 2013 metų startuosiantį teismų elektroninių paslaugų protalą, patikėta spręsti patiems gyventojams. skaityti »

Interneto memai papildė „Facebook“ šypsenėles

Socialinio tinklo „Facebook“ vartotojai jau turi galimybę savo pranešimuose, be tradicinių šypsenėlių, naudoti populiarius internetinius memus. skaityti »