Prekės internetu. Pirkti ar nepirkti?

Publikuota: 2011 m. rugsėjo 2 d. penktadienis

Artėjant rudeniui, kai moksleiviai ir studentai vėl pradės mokytis ar studijuoti, viena svarbiausių temų – kur įsigyti gerą kompiuterį už prieinamą kainą. Ar eiti į tradicinę IT prekių parduotuvę, ar rinktis analogiškų prekių elektroninę parduotuvę?

Internetinės parduotuvės dažnai siūlo patrauklesnes kainas, o perkančiųjų internetu Lietuvoje per dvejus metus padaugėjo 73 proc., tad ši tema ypač aktuali.

Kaip įsigyti prekes saugiai ir išvengti apgavystės?

„Rekomenduotume pasidomėti internetine parduotuve, įvertinti įmonės teikiamą informaciją apie ją pačią, perskaityti klientų atsiliepimus, pasidomėti, ar Jūsų pačių internetinei parduotuvei pateikti asmens duomenys bus naudojami saugiai. Patikimos interneto parduotuvės visuomet bus orientuotos į pirkėją – siūlys plačias prekių apmokėjimo, pristatymo ar grąžinimo, kaip to reikalauja Lietuvos Respublikos įstatymai, galimybes, o informacija apie jas visuomet bus viešai prieinama ir skelbiama“ – teigė Dainius Liulys, Pigu.lt generalinis direktorius.

TipTop.lt vadovas Audrius Balčiūnas teigė, jog „renkantis internetinę parduotuvę, visų pirma rekomenduome peržiūrėti kontaktinę informaciją. Kiekviena save gerbianti internetinė parduotuvė nurodys savo buveinės adresą, telefono numerį ir stengsis būti kuo arčiau klientų: naudosis socialiniais tinklais, rašys tinklaraštį (blog’ą). Galų gale pasidomėkite, kiek laiko įmonė gyvuoja ir patikrinkite žmonių atsiliepimus. Rekomenduotumėme naudoti skundai.lt svetainę, tad į „Google“ paieškos sistemą įrašykite: site:skundai.lt parduotuvės pavadinimas. Pvz., jei norite rasti, ar kas nors skundėsi nesėkmingai veikusia svetaine beribu.lt – į paieškos sistema įrašykite: site:skundai.lt beribu.lt.

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kokios 4 internetinių parduotuvių klaidos atbaido pirkėjus?

Susikurti interneto svetainę, dėl aiškių instrukcijų ir nesudėtingų įrankių, tapo ne tik žymiai paprasčiau, bet ir pigiau. Ekspertų teigimu, prieš 10–15 m. lietuviško domeno registracija, kainavusi 60 eurų, atpigo daugiau nei 8 kartus ir dabar kainuoja vos 7 eurus. skaityti »

Kinijoje kuriamas 5G tinklas

Kinijos pramonės ir informacinių technologijų ministerija ėmėsi projekto, kurio tikslas – penktos kartos (5G) mobiliojo tinklo kūrimas. skaityti »

„Google“ paieška 2015: kas rūpėjo lietuviams

Kompanija „Google“ paskelbė kasmetinius 15-uosius metinius paieškų ir vaizdo klipų peržiūrų svetainėje „Youtube“ rezultatus – žvilgsnį į 2015-uosius viso pasaulio internautų akimis. Tai unikali pagrindinių metų įvykių ir karščiausių tendencijų perspektyva, į kurią įtrauktos ir Lietuvoje atliktos paieškos. skaityti »

Kviečiame naudotis lietuviška teisine duomenų baze „Infolex“

Informuojame, kad 2016 m. Nacionalinė biblioteka prenumeruoja lietuvišką teisinės informacijos duomenų bazę Infolex. skaityti »

Kokie interneto ir mobiliojo ryšio pokyčiai laukia 2016-aisiais?

Europos Komisijos sprendimu 2016 m. atpigs tarptinklinio ryšio tarifai. skaityti »

Internetinė televizija dažniausiai žiūrima per mobiliuosius įrenginius

Mokamas interneto televizijos turinys labiausiai žiūrimas per mobiliuosius įrenginius. Tokia išvada buvo pristatyta Las Vegase vykusioje parodoje CES. skaityti »

Baltarusija plėtos šalies turizmą per internetą

Baltarusijos nacionalinė turizmo agentūra 2016 m. kovo mėnesį planuoja atidaryti interneto svetainę, kurioje būtų galima užsisakyti turizmo paslaugų. skaityti »

Baltarusiai galės stebėti savo kreditų istoriją per internetą

Baltarusijos banko „Belgazprombank“ klientai pirmieji išbandys galimybę per internetą analizuoti savo kreditų istoriją. skaityti »

Gyventojai internetu galės sužinoti, koks teisėjas nagrinėja jų bylą

Interneto svetainėje www.teismai.lt pradeda veikti bylų skirstymo protokolų paieškos sistema, kurioje visuomenė nuo šiol galės sužinoti, kokiam teisėjui yra paskirta nagrinėti jų byla, susipažinti su bylų skyrimo tvarka. skaityti »

VDU Kompiuterinės lingvistikos centras visuomenei atvėrė CLARIN-LT svetainę

Vytauto Didžiojo universiteto Kompiuterinės lingvistikos centras akademinei bendruomenei ir Lietuvos visuomenei atvėrė trijų universitetų nacionalinio kalbos technologijų konsorciumo CLARIN-LT svetainę (www.clarin-lt.lt). skaityti »

Sėkmingiausiai dirbęs 2015 metų milijardierius – „Amazon.com“ įkūrėjas

2015 m. geriausiai didinti savo turtą sekėsi elektroninės komercijos srities atstovams. skaityti »