Socialinis tinklas „One.lt“ ir vėl parduotas

Publikuota: 2011 m. liepos 19 d. antradienis

Praėjus tik pusei metų po socialinio tinklo „one.lt“ pardavimo, naujieji projekto savininkai jį perleidžia į kitas rankas.

Socialinio tinklo internete „One.lt“ 100 proc. akcijų už neatskleidžiamą sumą įsigijo bendrovė „Tipro“. Tai „Verslo žinioms“ ir naujienų portalui „15min.lt“ patvirtino Aldas Kirvaitis, buvęs vienas socialinio tinklo savininkų. Buvęs „One.lt“ vadovas negalėjo atskleisti, už kokią sumą svetainė buvo parduota, tačiau užsiminė, kad sandoris buvo pelningas.

„Tipro“ akcininkės ir vadovės Dovilės Ramoškaitės teigimu, ši investicija yra tik vienas iš žingsnių vykdant ilgalaikę įmonės plėtros strategiją.

„Žinoma, turime aiškią viziją, kaip keisime socialinį tinklą, matome daug neišnaudotų galimybių. Visgi žvelgiame plačiau negu vien tik Lietuvos rinka. Šiuo metu mums priklauso sparčiai augantys portalai JAV, Slovėnijoje, Serbijoje, Kroatijoje, Makedonijoje, Ispanijoje bei kitose šalyse. Tad „One.lt“, turintis didelę aktyvių vartotojų bazę, bus puiki vieta išbandyti ir nušlifuoti naujas ambicingas idėjas, prieš adaptuojant jas platesniu mastu“, – pranešime spaudai cituojama D. Ramoškaitė.

Kažkada buvęs populiariausias tinklalapis Lietuvoje, pastaraisiais mėnesiais jis praranda savo pozicijas. Iš pirmos vietos, anot „Gemius Audience“, gegužės mėnesio duomenys nukrito į 6 poziciją. Į populiariausių tinklalapių dešimtuką „One.lt“ patenka, tačiau kaip bus ateityje, prognozuoti sudėtinga.

Sausį socialinį tinklą iš Rusijos investicinės bendrovės „Mail.ru“ įsigijo jo darbuotojai Aldas Kirvaitis, Vilius Juraitis ir Romualdas Dumčius. Tam jie įsteigė investicinę bendrovę „Blue Ant Holdings“ (BAH). Tuomet kalbėta apie „One.lt“ plėtros planus.

„Įsigyti „One.lt“ buvo investicinis sprendimas. Neturėjome aiškios vizijos, ar parduosime „One.lt“, ar laikysime jį amžinai. Stabilizavome „One.lt“ rodiklius, restruktūrizavome verslą, įgyvendinome kelis projektus. Tuomet „Tipro“ pateikė mums priimtiną finansinį pasiūlymą ir mes su juo sutikome“, – pardavimo priežastis nurodo A. Kirvaitis.

Registrų centro duomenimis, socialinį tinklą valdžiusi UAB „One.lt“ 2010 m. patyrė 0,629 mln. Lt nuostolį, gavo 5,424 mln. Lt pajamų. Metų pabaigoje įmonėje „One.lt“ dirbo tik 22 žmonės.

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kas lemia interneto spartą?

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys,... skaityti »

Bus kuriama vieninga žiniasklaidos informacinė sistema

Siekiant padidinti visuomenės informavimo priemonių veiklos viešumą ir skaidrumą, Vyriausybė teikia Seimui Visuomenės informavimo įstatymo pataisas. skaityti »

77 proc. lietuvių internetu nuolat naudojasi asmeniniais tikslais

„Kantar TNS“ tyrimai rodo, kad 16–34 metų vartotojas Lietuvoje turi beveik 4 įrenginius su prieiga prie tinklo. skaityti »

Interneto svetainių kūrimas padeda modernizuoti verslą

Šiandien internetinius tinklalapius turi ne tik įmonės, bet ir fiziniai asmenys. Dabar tai yra bene tas pats, kaip turėti mobilųjį telefoną. skaityti »

Europos Sąjunga kurs nemokamą belaidžio interneto tinklą

Europos Parlamentas nubalsavo už programą „Wifi4eu“, pagal kurią visose Europos Sąjungos šalyse siūloma nemokamai steigti belaidžio interneto stoteles. skaityti »

Studentai sukūrė sistemą, leidžiančią telefonu įjungti šviesą biure ar užkaisti virdulį

Galimybė telefonu užkaisti virdulį egzistuoja ne tik filmuose – tai įrodė bendram projektui susibūrę talentingi Lietuvos studentai, vos per kelias savaites sukūrę sistemą, kuri leidžia internetu valdyti buities bei elektronikos prietaisus biure ar namuose. skaityti »

Atidaryta nauja interneto karštosios linijos svetainė

Nauja specializuota RRT svetainė skirta pranešimams apie pastebėtą neteisėtą ar žalingą turinį, darantį įtaką nepilnamečiams. skaityti »

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarus internete?

Ką daryti ir ko nedaryti, kad būtum populiarius socialiniuose tinkluose? Į šiuos ir kitus klausimus atsako A. Bendorius, kuriantis tinklaraštį „Geležinė lapė“. skaityti »

E. prekybos dešimtmetis: 6 kartus padaugėjo internetu perkančių lietuvių

Per pastarąjį dešimtmetį visoje Europos Sąjungoje asmenų, perkančių internetu, padaugėjo beveik dvigubai. skaityti »

Lietuviai prekes dažniausiai užsisako į namus

Kiekvienoje šalyje nusistovi vis kitokie siuntų atsiėmimo įpročiai, pvz. Prancūzijoje daugiau nei pusė perkančiųjų internetu pirkinius nukreipia į siuntų atsėmimo tašką, o Baltijos šalyse išskirtinio populiarumo sulaukia siuntų terminalai. skaityti »

Interneto rūšys ir tiekėjai: kaip išsirinkti?

Patarimai, į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis internetą ir kaip nuspręsti, kokia interneto rūšis jums tinkamiausia. skaityti »