Socialinis tinklas „One.lt“ ir vėl parduotas

Publikuota: 2011 m. liepos 19 d. antradienis

Praėjus tik pusei metų po socialinio tinklo „one.lt“ pardavimo, naujieji projekto savininkai jį perleidžia į kitas rankas.

Socialinio tinklo internete „One.lt“ 100 proc. akcijų už neatskleidžiamą sumą įsigijo bendrovė „Tipro“. Tai „Verslo žinioms“ ir naujienų portalui „15min.lt“ patvirtino Aldas Kirvaitis, buvęs vienas socialinio tinklo savininkų. Buvęs „One.lt“ vadovas negalėjo atskleisti, už kokią sumą svetainė buvo parduota, tačiau užsiminė, kad sandoris buvo pelningas.

„Tipro“ akcininkės ir vadovės Dovilės Ramoškaitės teigimu, ši investicija yra tik vienas iš žingsnių vykdant ilgalaikę įmonės plėtros strategiją.

„Žinoma, turime aiškią viziją, kaip keisime socialinį tinklą, matome daug neišnaudotų galimybių. Visgi žvelgiame plačiau negu vien tik Lietuvos rinka. Šiuo metu mums priklauso sparčiai augantys portalai JAV, Slovėnijoje, Serbijoje, Kroatijoje, Makedonijoje, Ispanijoje bei kitose šalyse. Tad „One.lt“, turintis didelę aktyvių vartotojų bazę, bus puiki vieta išbandyti ir nušlifuoti naujas ambicingas idėjas, prieš adaptuojant jas platesniu mastu“, – pranešime spaudai cituojama D. Ramoškaitė.

Kažkada buvęs populiariausias tinklalapis Lietuvoje, pastaraisiais mėnesiais jis praranda savo pozicijas. Iš pirmos vietos, anot „Gemius Audience“, gegužės mėnesio duomenys nukrito į 6 poziciją. Į populiariausių tinklalapių dešimtuką „One.lt“ patenka, tačiau kaip bus ateityje, prognozuoti sudėtinga.

Sausį socialinį tinklą iš Rusijos investicinės bendrovės „Mail.ru“ įsigijo jo darbuotojai Aldas Kirvaitis, Vilius Juraitis ir Romualdas Dumčius. Tam jie įsteigė investicinę bendrovę „Blue Ant Holdings“ (BAH). Tuomet kalbėta apie „One.lt“ plėtros planus.

„Įsigyti „One.lt“ buvo investicinis sprendimas. Neturėjome aiškios vizijos, ar parduosime „One.lt“, ar laikysime jį amžinai. Stabilizavome „One.lt“ rodiklius, restruktūrizavome verslą, įgyvendinome kelis projektus. Tuomet „Tipro“ pateikė mums priimtiną finansinį pasiūlymą ir mes su juo sutikome“, – pardavimo priežastis nurodo A. Kirvaitis.

Registrų centro duomenimis, socialinį tinklą valdžiusi UAB „One.lt“ 2010 m. patyrė 0,629 mln. Lt nuostolį, gavo 5,424 mln. Lt pajamų. Metų pabaigoje įmonėje „One.lt“ dirbo tik 22 žmonės.

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kas lemia interneto spartą?

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys,... skaityti »

Pristatytas naujas „YouTube“ dizainas

„YouTube“ ir toliau eksperimentuoja su populiarios vaizdo prieglobos išvaizda. Neseniai programuotojai pristatė eksperimentinę naujojo dizaino, kuriame pagrindinę vietą užima „YouTube Guide“, versiją. skaityti »

„Facebook“ vilioja SMS mėgėjus

„Facebook“ kūrėjai imasi naujos taktikos – vilioja į savo tinklą SMS mėgėjus. Tai padaryti jiems padeda patobulinta „Messenger“ programėlė. skaityti »

Popiežius prisijungs prie „Twitter“

Popiežius Benediktas XVI prieš Kalėdas, gruodžio 12-ąją, prisijungs prie „Twitter“ ir paskyroje @pontifex reguliariai rašys aštuoniomis kalbomis, paskelbė Vatikanas. skaityti »

Meksikos teismas kompanijai „Yahoo!“ skyrė baudą

Meksikos teismas interneto milžinei „Yahoo!“ skyrė 2,7 mlrd. dolerių (7,15 mlrd. Lt) baudą. skaityti »

Semantinė „Google“ paieškos sistema apie vaistus žino viską

Kompanija „Google“ toliau tobulina dar pavasarį pristatytą semantinės paieškos technologiją „Knowledge Graph“. Dabar angliškos „Google“ paieškos sistemos versijos vartotojai gali rasti visą reikalingą informaciją apie vaistus. skaityti »

Vilniaus savivaldybė internetu teikia 38 paslaugas

Sostinės savivaldybės elektroninėmis paslaugomis 2012 m. jau pasinaudojo daugiau kaip 6,5 tūkst. gyventojų ir įmonių. Šiuo metu internetu teikiamos 38 paslaugos: daugiausia gyventojai deklaruoja gyvenamąją vietą ir kreipiasi dėl pažymų, įmonės derina reklamos leidimus, teikia deklaracijas. skaityti »

„Google“ nori tapti vieninteliu informacijos šaltiniu

Kompanijos „Google“ specialistai išsikėlė ambicingą užduotį – savo paieškos sistemą paversti „globaliu visiems pasiekiamu informacijos šaltiniu“, netgi nuspėjančiu auditorijos poreikius. skaityti »

Prie „Google Play“ komentarų – „Google+“ naudotojo vardas ir nuotrauka

Matyt, korporacija „Google“ išties nori, kad žmonės, naudodamiesi jos paslaugomis, vartotų savo tikruosius vardus. skaityti »

Išsami informacija apie Lietuvoje registruotas nusikalstamas veiklas pasiekiama internetu

Vidaus reikalų ministerija (VRM) pristatė naują elektroninę paslaugą, suteikiančią galimybę visiems interneto vartotojams gauti išsamią informaciją apie Lietuvos teritorijoje registruotas nusikalstamas veikas. skaityti »

Emigrantai artimųjų automobilius internetu draudžia Lietuvoje

„PZU Lietuva“ ekspertai teigia, kad internetu besidraudžiančių klientų skaičių draudikams didina ir užsienio šalyse gyvenantys emigrantai, kurie draudimo sutartis sudaro internetu. skaityti »