Socialinis tinklas „One.lt“ ir vėl parduotas

Publikuota: 2011 m. liepos 19 d. antradienis

Praėjus tik pusei metų po socialinio tinklo „one.lt“ pardavimo, naujieji projekto savininkai jį perleidžia į kitas rankas.

Socialinio tinklo internete „One.lt“ 100 proc. akcijų už neatskleidžiamą sumą įsigijo bendrovė „Tipro“. Tai „Verslo žinioms“ ir naujienų portalui „15min.lt“ patvirtino Aldas Kirvaitis, buvęs vienas socialinio tinklo savininkų. Buvęs „One.lt“ vadovas negalėjo atskleisti, už kokią sumą svetainė buvo parduota, tačiau užsiminė, kad sandoris buvo pelningas.

„Tipro“ akcininkės ir vadovės Dovilės Ramoškaitės teigimu, ši investicija yra tik vienas iš žingsnių vykdant ilgalaikę įmonės plėtros strategiją.

„Žinoma, turime aiškią viziją, kaip keisime socialinį tinklą, matome daug neišnaudotų galimybių. Visgi žvelgiame plačiau negu vien tik Lietuvos rinka. Šiuo metu mums priklauso sparčiai augantys portalai JAV, Slovėnijoje, Serbijoje, Kroatijoje, Makedonijoje, Ispanijoje bei kitose šalyse. Tad „One.lt“, turintis didelę aktyvių vartotojų bazę, bus puiki vieta išbandyti ir nušlifuoti naujas ambicingas idėjas, prieš adaptuojant jas platesniu mastu“, – pranešime spaudai cituojama D. Ramoškaitė.

Kažkada buvęs populiariausias tinklalapis Lietuvoje, pastaraisiais mėnesiais jis praranda savo pozicijas. Iš pirmos vietos, anot „Gemius Audience“, gegužės mėnesio duomenys nukrito į 6 poziciją. Į populiariausių tinklalapių dešimtuką „One.lt“ patenka, tačiau kaip bus ateityje, prognozuoti sudėtinga.

Sausį socialinį tinklą iš Rusijos investicinės bendrovės „Mail.ru“ įsigijo jo darbuotojai Aldas Kirvaitis, Vilius Juraitis ir Romualdas Dumčius. Tam jie įsteigė investicinę bendrovę „Blue Ant Holdings“ (BAH). Tuomet kalbėta apie „One.lt“ plėtros planus.

„Įsigyti „One.lt“ buvo investicinis sprendimas. Neturėjome aiškios vizijos, ar parduosime „One.lt“, ar laikysime jį amžinai. Stabilizavome „One.lt“ rodiklius, restruktūrizavome verslą, įgyvendinome kelis projektus. Tuomet „Tipro“ pateikė mums priimtiną finansinį pasiūlymą ir mes su juo sutikome“, – pardavimo priežastis nurodo A. Kirvaitis.

Registrų centro duomenimis, socialinį tinklą valdžiusi UAB „One.lt“ 2010 m. patyrė 0,629 mln. Lt nuostolį, gavo 5,424 mln. Lt pajamų. Metų pabaigoje įmonėje „One.lt“ dirbo tik 22 žmonės.

Šaltinis: technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Kas lemia interneto spartą?

Pastaruoju metu interneto sparta tapo vienu esminių veiksnių, renkantis interneto paslaugų teikėją. Nuotolinis mokymasis, nuotolinis darbas, nuotolinės treniruotės ir kitokia veikla, vykdoma per vaizdo konferencijas, kuriose iš vienų namų vienu metu dalyvauja keli šeimos asmenys,... skaityti »

Per tris mėnesius „Google+“ auditorija padidėjo 150 mln. vartotojų

Socialinio tinklo „Google+“ vartotojų skaičius jau išaugo iki 400 mln. žmonių, savo puslapyje pranešė korporacijos „Google“ viceprezidentas Vicas Gundotra. skaityti »

„Facebook“ pradėjo pardavinėti reklamą realiojo laiko režimu

Socialinis tinklas „Facebook“ rugsėjo 13 dieną paleido reklaminę platformą „Facebook Ad Exchange“ (FBX), reklamdaviams leidžiančią pirkti skelbimus realiuoju laiku. skaityti »

Po „iPhone 5“ pristatymo „Facebook“ akcijos pabrango 7,7 proc.

„Facebook“ akcijų vertė biržoje „Nasdaq“ pakilo 7,7 proc., kai kompanija „Apple“ pristatė naujos kartos išmanųjį telefoną „iPhone 5“, kuris integruotas su didžiausiu pasaulyje socialiniu tinklu. skaityti »

Sudarius galimybes duoti įgaliojimus elektroniniu būdu, bus atsisakyta reikalavimo juos tvirtinti

Teisingumo ministras Remigijus Šimašius siūlo sudaryti galimybes įgaliojimus duoti elektroniniu būdu. Tai užtikrins didesnį saugumą, pagreitins, atpigins ir supaprastins įgaliojimų suteikimą. Kartu atkris poreikis reikalauti įgaliojimų patvirtinimo tais atvejais, kai įstatyme nėra įtvirtintas privalomas notarinis ar jam prilygintas įgaliojimų patvirtinimas. skaityti »

Jimmy Walesas grasina šifruoti visą „Wikipedia“ srautą su Didžiąja Britanija

Interneto enciklopedijos „Wikipedia“ įkūrėjas Jimmy Walesas pažadėjo visą duomenų srautą su vartotojais iš Didžiosios Britanijos šifruoti, jei bus priimtas „Communications Data Bill“ įstatymas, leidžiantis sekti vartotojus internete. skaityti »

Atleido dėl „Facebook“? Įmanoma kompensacija

Švedijoje visiems, kurie buvo atleisti dėl įrašų socialiniame tinkle „Facebook“ ar tinklaraštyje, teismas priteisė kompensaciją. skaityti »

„Google“ užpatentavo įvairių daiktų paieškos ir atpažinimo technologiją

Kompanija „Google“ gavo įvairių daiktų nuotraukose ir vaizdo įrašuose atpažinimo technologijos patentą. Teigiama, kad ją taikant bus galima identifikuoti bet kurį objektą kadre, net ir tuos, kuria anksčiau nebuvo indeksuoti. skaityti »

Kaimų ir mažų miestelių vairuotojai atranda draudimą internetu

Šiemet gerokai padaugėjo internetu besidraudžiančių žmonių, gyvenančių kaime ar mažame miestelyje. skaityti »

„Amazon AppStore“ – jau Europoje!

Bendrovės „Amazon“ atstovai pranešė, kad „Amazon AppStore“, itin populiari Jungtinių Amerikos Valstijų teritorijoje, nuo šiol prieinama ir Europos šalių naudotojams. skaityti »

Rytojaus technologijos: pinigų „darymas“ per internetą

Šiame straipsnyje pateikiame Rory Cellan–Jones, BBC technologijų korespondento ir apžvalgininko įžvalgas apie vis didesnes internetinės komercijos galimybes. „Sukurk ir jie ateis,” – taip skamba esminis jaunųjų internetinių verslų principas. skaityti »