Vairuotojai drąsiau draudžiasi internetu

Publikuota: 2012 m. kovo 22 d. ketvirtadienis

Praėjusiais metais išaugo vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo pardavimai internetu, praneša Seesam Insurance AS Lietuvos filialas. Bendrovės elektroninėje parduotuvėje šio draudimo sutarčių pernai įsigyta beveik 60 proc. daugiau nei 2010–aisiais. Draudikai prognozuoja, jog įsibėgėjusi prekyba internetu nesustos ir tikisi šiemet tokiu būdu pasirašyti penktadaliu daugiau vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo sutarčių.

Anot Seesam Insurance AS Lietuvos filialo transporto rizikų draudimo grupės plėtros vadovo Andriaus Kauno, internetu besidraudžiančių vairuotojų sparčiai daugėja trečius metus iš eilės. „Štai 2010–aisiais internetu taip pat pasirašėme beveik 60 proc. daugiau vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo sutarčių, palyginus su 2009 metais. Ši draudimo rūšis vartotojams yra geriausiai pažįstama, todėl įsigyti tokį draudimą daugelis pasiryžta be konsultanto pagalbos. Internetu tai galima padaryti patogiai bei greitai, be to, draudimas elektroninėje parduotuvėje tiesiog pigesnis,“ – sako A. Kaunas.

Daugėjant internetu pasirašomų sutarčių, taip pat pasirašyta daugiau vairuotojų civilinės atsakomybės draudimo įmokų. Pernai elektroninėje parduotuvėje pasirašyta beveik 50 proc. daugiau įmokų nei 2010–aisiais. Prognozuojama, jog šiemet šis skaičius išaugs dar trečdaliu. Tuo tarpu bendras šios draudimo rūšies augimas rinkoje, palyginus su 2010–aisiais, pernai siekė 8 proc. „Toks didelis skirtumas tarp šio draudimo pardavimų augimo apskritai ir jo didėjimo mūsų elektroninėje parduotuvėje tik patvirtina, kad vartotojai vis labiau linkę taupyti savo laiką bei paprastas ir gerai pažįstamas operacijas atlikti internete,“ – sako A. Kaunas.

Seesam duomenys rodo, jog vartotojų draudimo pirkimo įpročiai pastebimai keičiasi ir draudimas internetu populiarėja tam tikrose auditorijose. „Aktyviausiai civilinės atsakomybės draudimą internetu perka didžiųjų miestų 26–55 metų gyventojai. Pagrindiniais privalumais šie klientai įvardija galimybę draudimą įsigyti bet kuriuo paros metu, tai padaryti greitai ir patogiai bei, žinoma, už patrauklesnę kainą. Tuo tarpu aktyviausiai internetu perkama kovo – gegužės mėnesiais. Pernai šiuo laikotarpiu nupirkta beveik trečdalis visų internetu pasirašytų šio draudimo sutarčių. Mažiau aktyvūs pasirodė esantys birželio–liepos bei lapkričio–gruodžio mėnesiai,“ – teigia A. Kaunas.

Šaltinis: Pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

URM ir L. Linkevičius – „Twitter“ lyderių penkiasdešimtuke

Užsienio reikalų ministerija ir Lietuvos diplomatijos vadovas Linas Linkevičius patenka į penkiasdešimtuką socialinio tinklo „Twitter“ naudotojų, kurie turi daugiausiai bendrų jungčių. skaityti »

Už nusikaltimus internetinėje erdvėje gresia baudžiamoji atsakomybė

Europos žmogaus teisių fondas (EFHR) džiaugiasi, kad LR institucijos ir teisėsauga vis atsakingiau nagrinėja nusikaltimus padarytus internetinėje erdvėje. skaityti »

Paieškos sistema „Bing“ šventė penktąjį gimtadienį

Birželio pradžioje kompanija „Microsoft“ šventė paieškos sistemos „Bing“ gimtadienį. skaityti »

„Google“ planuose – interneto palydovų tinklas

Įmonė „Google“ pasiruošusi išleisti 1 mlrd. JAV dolerių kosminiam dirbtinių palydovų tinklo projektui, kuris suteiks prieigą prie interneto daugeliui besivystančių pasaulio šalių. skaityti »

Pusė tėvų Lietuvoje reguliariai leidžia savo vaikams savarankiškai naudotis įrenginiais

Kai kalbama apie vaikus internete, visuotinis tinklo prieinamumas tampa ne tik naudingos informacijos ir pramogų, bet ir grėsmių šaltiniu, tai liudija „Kaspersky Lab“ užsakyto tyrimo rezultatai. skaityti »

Pacientai vis dar ieško popierinių pažymų reabilitacijai, nors jas pakeitė elektroninės

Ne visi mūsų kraštiečiai, ypač vyresnio amžiaus žmonės, žino apie elektronines naujoves, kurios diegiamos sveikatos priežiūros srityje ir vis dar atvyksta į teritorines ligonių kasas ieškoti popierinių pažymų reabilitacijai, nors jos nebereikalingos nuo 2013 metų pabaigos. skaityti »

Apie akademinės etikos pažeidimus galima pranešti ir internetu

Nuo šiol į akademinės etikos ir procedūrų kontrolieriaus tarnybą galima kreiptis ir internetu. skaityti »

Internetu Lietuvoje perka beveik pusė gyventojų

Bent kartą internetu prekę yra pirkę 49 proc. Lietuvos gyventojų, o per dvejus metus internetu perkančių gyventojų dalis padidėjo 11 procentinių punktų, rodo tyrimų bendrovės „Spinter tyrimai“ atliktas Baltijos šalių tyrimas. skaityti »

Internete bus skelbiama informacija apie visus tarnybinius nusižengimus

Seimas priėmė Teisės gauti informaciją iš valstybės ir savivaldybių institucijų ir įstaigų įstatymo 6 straipsnio pataisas, nustatydamas, kad įstaigų interneto svetainėse bus skelbiama informacija apie visus tarnybinius nusižengimus. skaityti »

Internetiniai rinkimų kompasai – į pagalbą ir rinkėjams, ir politologams

Šį pavasarį į pagalbą Lietuvos rinkėjams grįžta atsinaujinęs internetinis rinkimų kompasas „Mano balsas“. Svetainės lankytojai gali atlikti du testus, skirtus šių metų gegužės mėnesį vyksiantiems šalies Prezidento (gegužės 11 d.) ir Europos Parlamento (gegužės 25 d.) rinkimams skaityti »