Viena iš skyrybų priežasčių – socialinis tinklas „Facebook“

Publikuota: 2011 m. balandžio 6 d. trečiadienis

Didžiosios Britanijos teisininkų atliktas tyrimas parodė, kad didžiausias pasaulio socialinis tinklas „Facebook“ yra vis dažniau minimas kaip viena iš skyrybų priežasčių.

Skyrybų teisininkai pastebi, kad socialinių tinklų, tokių kaip „Facebook“, „Myspace“, iškilimas galėjo paskatinti parnerius būti neištikimus: socialiniai tinklai padeda ne tik bendrauti su draugais, bet ir susipažinti su naujais žmonėmis, užmegzti naujus santykius, flirtuoti. Įtarūs sutuoktiniai taip pat naudoja šias svetaines neištikimybės įrodymams aptikti ir taip paskatina skyrybas.

Skyrybų advokatų biuras „Divorce–Online“ paskelbė, kad viena iš penkių nurodytų skyrybų priežasčių – „Facebook“ socialinis tinklas.

„Iš savo kolegų vis dažniau išgirsdavau, kad daugybė sutuoktinių teigė, kad daug ką apie savo neištikimus partnerius išsiaiškindavo per „Facebook“ tinklalapį, ir aš tikrai nustebau, kai patikrinęs duomenis pamačiau, jog net 20 proc. skyrybų paraiškų buvo susijusios su „Facebook“. Beje, dažniausiai nurodyta priežastis – tai intymūs pokalbiai su žmonėmis, su kuriais santuokos saitais susaistytas žmogus neturėtų kalbėti“, – teigė „Divorce–Online“ vykdomasis direktorius Markas Keenanas.

Pasak teisininkų, intymios žinutės ir laiškai parašyti kitiems asmenims „Facebook“ tinklalapyje dažnai pateikiami kaip įrodymai dėl santuokinės neištikimybės. Pastebima, kad socialiniai tinklai daro vis didesnę įtaką žmonių gyvenimams, tad nenuostabu, jog flirtas internete pripažįstamas kaip neištikimybės įrodymas.

 

Šaltinis: The Telegraph
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Pernai internetu pirko dažniau

Lietuvių piniginėse pernai daugėjo banko kortelių – naujų mokėjimo kortelių išduota 18 proc. daugiau nei 2012 metais, rodo „Danske Bank“ statistika. skaityti »

Lietuviškuose tinklalapiuose daugiausia britų

Trečdalis Lietuvos ir ketvirtadalis Latvijos puslapių peržiūrų iš užsienio, sukuriama Didžiojoje Britanijoje. Viena iš trijų puslapių peržiūrų Estijos svetainėse atliekama Suomijoje. skaityti »

2013 m. RRT gavo 650 pranešimų apie neteisėtą ar žalingą turinį internete

Per 2013 m. Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) interneto karštąja linija gavo 650 pranešimų apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. skaityti »

Internautų mažiau, portalų daugiau

2013 m. lapkritį internete lankėsi 1,79 mln. vartotojų, tai yra 0,78 % mažiau nei spalį, rodo tyrimų bendrovės „Gemius Baltic“ ataskaita. skaityti »

„LinkedIn“ išanalizavo socialiniame tinkle vartojamus žodžius

„LinkedIn“ išanalizavo socialiniame tinkle pavartotus žodžius ir frazes bei sudarė populiariausiųjų reitingą. skaityti »

Internetu kasdien naudojasi 62 proc. ES gyventojų

Remiantis naujausiais Eurostato duomenimis, 2013 m. 62 proc. europiečių internetu naudojasi kasdien ar beveik kasdien, 72 proc. – bent kartą per savaitę. skaityti »

Apdovanoti geriausi lietuviško internetinio turinio kūrėjai

Vakar paskelbti geriausi lietuviški interneto turinio vaikams projektai. Keturiems jų autoriams įteikti kelialapiai atstovauti Lietuvai tarptautiniame konkurse „Europos apdovanojimas už geriausią interneto turinį vaikams“. skaityti »

Atnaujintas Virtualus Lietuvos architektūros muziejus

Ne vienas iš svečių, gausiai lankiusių šiais metais Lietuvoje, užsukęs į Lietuvos architektų sąjungą, teiravosi, kur rasti Lietuvos architektūros muziejų. skaityti »

Internetu – 15 naujų Aplinkos ministerijos paslaugų

Antradienį, gruodžio 17 d., Aplinkos ministerijoje vyko seminaras, kurio metu pristatytos naujos ministerijos elektroniniu būdų pradedamos teikti paslaugos. skaityti »

Naujas ekonomines galimybes kuria visa apimantis internetas

„Cisco“ prognozuoja, kad per ateinantį dešimtmetį dėl naujojo „Visa apimančio interneto“ (angl. Internet of Everything – toliau IoE) prognozuojamas viso pasaulio įmonių ir pramonės šakų potencialas sudarys 14,4 trilijonų dolerių. skaityti »