Viena iš skyrybų priežasčių – socialinis tinklas „Facebook“

Publikuota: 2011 m. balandžio 6 d. trečiadienis

Didžiosios Britanijos teisininkų atliktas tyrimas parodė, kad didžiausias pasaulio socialinis tinklas „Facebook“ yra vis dažniau minimas kaip viena iš skyrybų priežasčių.

Skyrybų teisininkai pastebi, kad socialinių tinklų, tokių kaip „Facebook“, „Myspace“, iškilimas galėjo paskatinti parnerius būti neištikimus: socialiniai tinklai padeda ne tik bendrauti su draugais, bet ir susipažinti su naujais žmonėmis, užmegzti naujus santykius, flirtuoti. Įtarūs sutuoktiniai taip pat naudoja šias svetaines neištikimybės įrodymams aptikti ir taip paskatina skyrybas.

Skyrybų advokatų biuras „Divorce–Online“ paskelbė, kad viena iš penkių nurodytų skyrybų priežasčių – „Facebook“ socialinis tinklas.

„Iš savo kolegų vis dažniau išgirsdavau, kad daugybė sutuoktinių teigė, kad daug ką apie savo neištikimus partnerius išsiaiškindavo per „Facebook“ tinklalapį, ir aš tikrai nustebau, kai patikrinęs duomenis pamačiau, jog net 20 proc. skyrybų paraiškų buvo susijusios su „Facebook“. Beje, dažniausiai nurodyta priežastis – tai intymūs pokalbiai su žmonėmis, su kuriais santuokos saitais susaistytas žmogus neturėtų kalbėti“, – teigė „Divorce–Online“ vykdomasis direktorius Markas Keenanas.

Pasak teisininkų, intymios žinutės ir laiškai parašyti kitiems asmenims „Facebook“ tinklalapyje dažnai pateikiami kaip įrodymai dėl santuokinės neištikimybės. Pastebima, kad socialiniai tinklai daro vis didesnę įtaką žmonių gyvenimams, tad nenuostabu, jog flirtas internete pripažįstamas kaip neištikimybės įrodymas.

 

Šaltinis: The Telegraph
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Socialiniai tinklai vystosi „trečiojo pasaulio“ sąskaita

Tyrimų centro „Pew“ analitikai priėjo prie išvados, kad šiuolaikinių socialinių tinklų populiarumas vis didėja vartotojų iš besivystančių ir „trečiojo pasaulio“ šalių sąskaita. skaityti »

Aktyviausiai internetu pirko britai

Didžiosios Britanijos pirkėjai pirkiniams internetu vidutiniškai išleidžia 1083 svarus sterlingų (apie 4630 Lt) per metus. skaityti »

Lietuvos gyventojai ieško dovanų internete, o perka parduotuvėse

Didžioji dauguma 15–50 metų gyventojų pradeda galvoti apie kalėdines dovanas ir jas pirkti gruodžio viduryje. Šiuo metų laiku pradeda galvoti maždaug trečdalis, o perka – beveik kas antras (46,8 proc.). 70 proc. ketina ieškoti dovanų prekybos vietose, tačiau maždaug kas antras pasidairys internetiniuose šaltiniuose. Tokias tendencijas rodo „OMD“ atlikta kalėdinių dovanų pirkimo įpročių apklausa. skaityti »

Socialinis tinklas „Facebook“ reziumavo besibaigiančius 2012 metus

Didžiausio pasaulyje socialinio tinklo „Facebook“ administracija apibendrino besibaigiančius metus. skaityti »

Pagal „Google“ užklausas Whitney Houston tapo metų žmogumi

Paieškos sistema „Google“ 2012 metais apdorojo 1,2 trilijono užklausų 146 kalbomis. skaityti »

Popiežius parašė pirmąją žinutę „Twitter“

Romos popiežius Benediktas XVI publikavo pirmąjį įrašą savo mikrotinklaraštyje. skaityti »

Pristatytas naujas „Yahoo!“ dizainas

Elektroninio pašto paslauga „Yahoo! Mail“ per artimiausias keletą dienų pasirodys naujo dizaino. Kūrėjai žada, kad tai bus pirmasis ir esminis atsinaujinimas per daugelį metų. skaityti »

Lana Del Rey paskelbta populiariausia moterimi internete

Birželio 4 d. Lietuvos publikai Vilniaus „Siemens“ arenoje koncertuosianti muzikos žvaigždė Lana Del Rey paskelbta populiariausia šių metų moterimi internete ir tituluota „Interneto karaliene“. skaityti »

„Twitter“ tinkle – nuotraukų filtras

Interneto tinklaraščių paslaugos „Twitter“ kūrėjai pasiūlė mobiliosios versijos naudotojams redaguoti nuotraukas. skaityti »

Nauja „YouTube“ išvaizda nepatenkinti milijonai internautų

Šią savaitę didžiausias pasaulyje vaizdų dalijimosi portalas „YouTube“ atnaujino savo išvaizdą. Dabar internete ir pačiame vaizdų dalijimosi portale milijonai vartotojų reiškia nepasitenkinimą dėl naujojo dizaino. skaityti »