Viena iš skyrybų priežasčių – socialinis tinklas „Facebook“

Publikuota: 2011 m. balandžio 6 d. trečiadienis

Didžiosios Britanijos teisininkų atliktas tyrimas parodė, kad didžiausias pasaulio socialinis tinklas „Facebook“ yra vis dažniau minimas kaip viena iš skyrybų priežasčių.

Skyrybų teisininkai pastebi, kad socialinių tinklų, tokių kaip „Facebook“, „Myspace“, iškilimas galėjo paskatinti parnerius būti neištikimus: socialiniai tinklai padeda ne tik bendrauti su draugais, bet ir susipažinti su naujais žmonėmis, užmegzti naujus santykius, flirtuoti. Įtarūs sutuoktiniai taip pat naudoja šias svetaines neištikimybės įrodymams aptikti ir taip paskatina skyrybas.

Skyrybų advokatų biuras „Divorce–Online“ paskelbė, kad viena iš penkių nurodytų skyrybų priežasčių – „Facebook“ socialinis tinklas.

„Iš savo kolegų vis dažniau išgirsdavau, kad daugybė sutuoktinių teigė, kad daug ką apie savo neištikimus partnerius išsiaiškindavo per „Facebook“ tinklalapį, ir aš tikrai nustebau, kai patikrinęs duomenis pamačiau, jog net 20 proc. skyrybų paraiškų buvo susijusios su „Facebook“. Beje, dažniausiai nurodyta priežastis – tai intymūs pokalbiai su žmonėmis, su kuriais santuokos saitais susaistytas žmogus neturėtų kalbėti“, – teigė „Divorce–Online“ vykdomasis direktorius Markas Keenanas.

Pasak teisininkų, intymios žinutės ir laiškai parašyti kitiems asmenims „Facebook“ tinklalapyje dažnai pateikiami kaip įrodymai dėl santuokinės neištikimybės. Pastebima, kad socialiniai tinklai daro vis didesnę įtaką žmonių gyvenimams, tad nenuostabu, jog flirtas internete pripažįstamas kaip neištikimybės įrodymas.

 

Šaltinis: The Telegraph
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

„Cisco Systems Inc.“ kontroliuoja daugiau nei pusę tinklo įrangos rinkos

„Synergy Research Group“ analitikai pateikė pasaulio tinklo įrangos gamintojų rinkos ataskaitą, pagal kurią „Cisco Systems Inc.“ apimama dalis sudaro 55 proc. skaityti »

Prieigą prie interneto iki metų pabaigos turės 3,5 mlrd. žmonių

Jungtinių Tautų organizacijos komisija paskelbė ataskaitą „Plačiajuosčio interneto būklė 2016“. Jos duomenimis, interneto prieinamumas pasaulyje didėja. skaityti »

Lietuvos žydų istorijai ir kultūrai pažinti – naujas interaktyvus gidas mobiliajame telefone

VšĮ „Rytų Europos žydų kultūros ir istorijos tyrimų centras“ pristato ir kviečia išbandyti interaktyvų edukacinį ir turistinį gidą po žydiškąją Lietuvą – „Discover Jewish Lithuania“, kurį jau galima parsisųsti į savo išmanius įrenginius iš „Google Play“ ir „App Store“ parduotuvėlių. skaityti »

Lietuvos internetinėje prekyboje – pasaulinė inovacija

Lietuvoje startuoja visiškai naujas mažiausių kainų paieškos portalas www.priceposter.lt. skaityti »

Per metus suteikta 10 kartų daugiau elektroninių paslaugų

VšĮ „Versli Lietuva“ kartu su partneriais 2015 m. įgyvendino projektą, kurio metu buvo sukurtos 163 elektroninės paslaugos verslui. skaityti »

Paklausių profesijų grupių prognozės – interneto tinklalapyje

Apsisprendžiant dėl studijų abiturientams gali padėti Ūkio ministerijos atlikta stebėsena ir žmogiškųjų išteklių poreikio prognozavimas 2014-2018 metams. skaityti »

Didžiausia kinų pramoga internete – vaizdo įrašai

„China Internet Network Information Center“ agentūra paskelbė naujausią statistiką apie Kinijos interneto naudotojų pomėgius. skaityti »

„Cisco Systems Inc.“ grynasis pelnas išaugo 20 proc.

Palyginti su ankstesniais finansiniais metais, „Cisco Systems Inc.“ pajamos bemaž nepakito, veiklos pelnas padidėjo 17,6 proc., o grynasis pelnas – 19,5 proc. skaityti »

„Facebook“ plinta melagingi pranešimai apie teroro aktus

Melagingų pranešimų apie mirtinas atakas Prahoje banga buvo nukreipta prieš Čekijos ir Slovakijos „Facebook“ naudotojus. ESET saugumo tyrėjai įspėja, kad tokios apgaulės gali pasikartoti ir kitų šalių socialiniuose tinkluose. skaityti »

Moksleiviai mokyklinių prekių nelinkę pirkti internetu

Tyrimai rodo, kad mokyklines prekes moksleiviai linkę įsigyti realiose parduotuvėse, o ne per internetą. skaityti »