Vilnius – atsinaujinusioje turizmo svetainėje

Publikuota: 2012 m. sausio 9 d. pirmadienis

2012-uosius metus pasitinka atnaujinta Vilniaus turizmo informacijos centro interneto svetainė www.vilnius-tourism.lt. Keletą mėnesių trukęs svetainės modernizavimas buvo vykdomas siekiant atitikti šių laikų interneto tendencijas ir patraukliau pristatyti miesto turizmo išteklius. Sukurtos aiškios sąsajos, jungiančios Vilniaus turizmo, renginių ir konferencijų biuro svetaines, padės turistams ir turizmo srities profesionalams patogiai rasti ieškomą informaciją.

Atnaujintoje svetainėje siekta  pristatyti praktinę informaciją atvykusiam ar dar tik planuojančiam atvykti turistui, todėl vadovautasi aiškumo principu pateikiant būtiniausią informaciją – kaip atvykti, kaip rasti nakvynės vietą, ką aplankyti mieste, kaip praleisti laisvalaikį, kur pramogauti ar apsipirkti. Svetainėje taip pat galima užsisakyti įvairias turizmo paslaugas: nakvynę, ekskursiją, Vilniaus miesto kortelę, audiogidą, pasirinkti geriausią viešojo transporto maršrutą pagal ieškomą kelionės tikslą. Atsižvelgiant į šiais metais planuojamus tiesioginius skrydžius, sujungsiančius Vilnių ir Paryžių, bei prancūzakalbių turistų atsiliepimus, greta lietuvių, anglų, vokiečių, lenkų ir rusų kalbų, svetainėje įvesta ir šeštoji – prancūzų – kalba.

Tobulinant svetainės funkcionalumą atlikta ir daugiau papildymų. Žurnalistai, turizmo verslo atstovai nuo šiol galės patogiai naudotis atskira svetainės rubrika „Spaudai“. Šioje dalyje pristatoma video medžiaga, nuotraukos, leidiniai, statistiniai duomenys. Visus turizmo leidinius galima interaktyviai vartyti internete arba atsisiųsti į kompiuterį. Ypač džiugi naujiena, kad specialius tekstus apie miestą sutiko paruošti rašytoja Kristina Sabaliauskaitė, įdėjusi dalelę savo miesto suvokimo, matymo ir meilės. Šie tekstai jungia visas grandis – istoriją, kultūrą, meną, daugiatautiškumą ir asmenybes, garsinusias miestą už Lietuvos ribų.

Svetainėje sukurtas naujas įrankis „Mano Vilnius“ padės susiplanuoti savo viešnagę mieste – dominančius lankytinus objektus su aprašymais galima pažymėti ir įsikelti į rubriką „Mano Vilnius“. Čia išsaugotą informaciją patogu atsispausdinti arba persiųsti į savo pašto dėžutę.

Kartu su atnaujinta svetaine pristatomas ir naujas turizmo produktas – audiogidas mp3 formatu – patogus būdas miestą pažinti savarankiškai. Internetu parsisiųstas audio įrašas, išsaugotas telefone ar mp3 grotuve, taps gidu po Vilniaus Senamiestį. Kartu su audio įrašu pateikiamas žemėlapis padės keliauti siūlomu maršrutu ar išsirinkti įdomiausias vietas.

2011-aisiais metais svetainė www.vilnius-tourism.lt buvo gausiai lankoma tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio šalių. Bendras apsilankymų skaičius siekė apie 350 tūkst., iš kurių 230 tūkst. sudaro unikalūs lankytojai. Sulaukta per 1 mln. 240 tūkst. puslapių peržiūrų. Svetainėje naršė turistai iš 90 pasaulio valstybių. Didžiausias lankomumas buvo pastebimas iš Lenkijos, Rusijos, Vokietijos, D. Britanijos, Latvijos, Baltarusijos, Italijos, Jungtinių Amerikos Valstijų, Ispanijos, Prancūzijos. Vis dažniau svetainė pasiekiama ir per išmaniuosius telefonus bei planšetinius kompiuterius, užfiksuota daugiau kaip 7, 4 tūkst.  lankytojų, iš jų – 6 tūkst. unikalių lankytojų,  20 tūkst. puslapių peržiūrų.

Ieškokite Vilniaus turizmo naujienų ne tik svetainėje www.vilnius-tourism.lt, bet ir „Facebook“ puslapyje Vilnius Tourism!

 

Šaltinis: pranešimas spaudai
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Žmonės nustemba internetu pasitikrinę savo sveikatos duomenis

Nepaisant to, kad jau nebe pirmus metus žmonės turi galimybę naudotis elektroninėmis paslaugomis ir sužinoti, kiek kainavo jų gydymas, jie vis dar vangiai tuo naudojasi. skaityti »

Medijų filosofas: „Keli tūkstančiai „Facebook“ kontaktų nėra visas pasaulis“

„Netikiu, kad patyčias viešoje erdvėje skatina siekis kelti visuomenės kultūros lygį. Man nuojauta kužda, kad tai daugiau komercinis ar net politinis interesas“, – teigia Nerijus Čepulis, Kauno technologijos universiteto Socialinių, humanitarinių mokslų ir menų fakulteto (KTU SHMMF) Filosofijos ir psichologijos katedros vedėjas. skaityti »

„Išmanieji“ lietuviai reguliariai telefone naudojasi 7 programėlėmis

Vidutiniškai savo išmaniajame telefone vienas Lietuvos gyventojas yra įsidiegęs 15 programėlių, o bent kartą per savaitę naudojasi 7 iš jų – parodė rinkos tyrimų ir konsultacijų bendrovės TNS LT atliktas tyrimas. skaityti »

VDU – antras Lietuvoje pagal dalyvavimą internete

Paskelbtuose naujausiuose pasaulio aukštųjų mokyklų reitinguose „Webometrics“ Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) išliko tarp pirmųjų pozicijų Lietuvoje. skaityti »

Lenkijoje populiarėja VOD paslaugos

Agentūros MEC duomenimis, net 77 proc. Lenkijos interneto naudotojų žiūri mokamą vaizdo turinį naudodamiesi VOD (angl. Video on demand) paslaugomis. skaityti »

Paskelbti internetu besinaudojančių tėvų ir paauglių nuomonės tyrimo rezultatai

2016 metais gegužės–birželio mėnesiais Švietimo informacinių technologijų centro užsakymu UAB „Spinter tyrimai“ atliko tėvų auginančių 5–18 m. vaikus ir paauglių nuo 14 iki 18 metų viešą reprezentatyvią apklausą. skaityti »

„TreeWiFi“: internetas bus prieinamas tik švarioje aplinkoje

Amsterdame gyvenantis dizaineris Joris Lam sukūrė inkilą primenantį įrenginį, kuris tiekia nemokamą „Wi-Fi“ interneto ryšį, jei aplinkos oras yra neužterštas. skaityti »

2016 m. II ketvirtį RRT gavo 173 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete

2016 m. II ketvirtį Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) interneto karštąja linija gavo 173 pranešimus apie neteisėtą ar žalingą turinį internete. skaityti »

Daiktų internetas pakeis žmonių įpročius

Prognozuojama, kad ateityje prie interneto bus prijungta vis daugiau automobilių ir namų. skaityti »

Europos Komisija priėmė sprendimą dėl Saugesnio interneto projekto tęsimo Lietuvoje

2016 m. birželio 29 d., Vilnius. Europos Komisija teigiamai įvertino Lietuvos paraišką vykdyti Saugesnio interneto projektą ir pritarė šio projekto tęsimui Lietuvoje. skaityti »