10 įdomių faktų apie „Microsoft“

Publikuota: 2013 m. rugsėjo 5 d. ketvirtadienis

Kompaniją „Microsoft“ žino visi, tačiau yra keletas faktų, apie kuriuos galbūt žino ne visi.

  1. Į vieną laisvą darbo vietą kompanijoje paprastai pretenduoja 1 mln. 300 tūkst. kandidatų. O kadrų kaita įmonėje siekia 8 proc.
  2. Kompanija stengiasi palaikyti lyčių lygybės politiką ir mielai į darbą priima moteris. Norėdama išsirinkti geriausias kandidates, įmonė net rengia „DigiGirlz“ dienas.
  3. „Microsoft“ teigiamai žiūri ir į seksualines mažumas. Jau 15 metų įmonėje veikia neformali profesinė sąjunga GLEAM (angl. Gay, Lesbian, Bisexual and Transgender Employees at Microsoft), kovojanti už seksualinių mažumų teises kompanijoje.
  4. Kalbant apie įmonės vadovą, galima teigti, kad jis mėgsta būti apsuptas dailiosios lyties atstovių. Kai B. Geitsas mokėsi mokykloje, sukūrė klasių komplektacijos programą, kurioje numatė, kad pats jis bus klasėje, kurioje beveik vien merginos.
  5. Kažin ar „Microsoft“ įkūrėjas numatė, kad „Microsoft Office“ bus sukurtas ne kompiuteriams su OS „Windows“, o kompanijos „Apple“ kompiuteriams „Mackintosh“.
  6. 2009 metais pirmą kartą per 23 metus kompanijoje „Microsoft“ buvo užfiksuotas finansinių rodiklių kritimas. 2008–2009 metų įmonės pelnas 4 ketvirtyje sumažėjo 17 proc., iki 13,10 mlrd. dolerių.
  7. Per savo 38 metų gyvavimo istoriją „Microsoft“ įsigijo apie 150 bendrovių, tarp kurių „Hotmail“, „Skype“, „Vision Corpoation“, „Yammer“.
  8. 8.      Kompanija rūpinasi aplinka ir yra patekusi į ekologiškiausių gamintojų sąrašą, kurį sudarė „Greenpeace“ organizacija.
  9. „Microsoft“ yra daugybės patentų savininkė. Korporacija priklauso JAV penkių didžiausių patentų turėtojų sąrašui.
  10. Informaciją apie savo produktų pažeidžiamumus įmonė pirmiausia perduoda JAV valdžiai, o tik paskui praneša viso pasaulio naudotojams.

 

Šaltinis: penki.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »