77-erių metų „pleibojus“ į teismą padavė moterį, atsisakiusią mylėtis

Publikuota: 2007 m. lapkričio 20 d. antradienis

Aktorės Reese Whitherspoon kojos
77-erių metų vokiečių verslininkas ir aktorius Rolfas Edenas padavė į teismą 19-metę Berlyno gyventoją už tai, kad ji atsisakė su juo mylėtis, kaip priežastį įvardinusi pernelyg didelį amžiaus skirtumą.

Berlyno diskotekų savininkas, nekilnojamojo turto magnatas ir praeityje garsėjęs „pleibojus“ pasakojo žurnalui „Bild“: „Aš ją sutikau viename iš klubų. Ji vieniša sėdėjo prie baro. Suprantama, aš prie jos priėjau.“ Savo dėmesį vyriškis pritraukė intriguojančia kalba: „Klausykite, jūs tokia graži, bet mes turime tokią pačią problemą.“ Blondinė, žinoma, susidomėjo, ką gi bendro gali turėti ką tik susitikę visiškai skirtingi žmonės. „Aš neturiu jūsų telefono numerio, o jūs – mano,“ – tęsė vietinis kazanova.

Pasirodo, gražuolės vardas yra Katarina. Jai 19-ika metų ir ji gyvena Berlyne. Edenas pavaišino merginą šampanu. „Po to mes nuvažiavome pas mane namo. Aš jai pagrojau pianinu, o ji išgėrė dar šampano,“ – tęsė pasakojimą Edenas. Tačiau kai visi reikalai ėmė krypti prie vakaro kulminacijos, mergina pareiškė: „Prašau, neįsižeiskite, tačiau jūs esate man per senas.“

„Tai buvo smūgis žemiau juostos. Taip iki šiol nėra man sakiusi nė viena moteris. Mane tai suglumino,“ – prisimena Edenas.

Dvi savaites ši istorija nedavė ramybės vyriškiui. „Aš nusprendžiau paduoti ją į teismą dėl amžiaus skirtumo diskriminacijos. Juk yra toks įstatymas,“ – sako Edenas. Vokietijoje iš tiesų galioja toks įstatymas: draudžiama diskriminuoti atsižvelgiant į žmogaus rasę, religiją, lytį, seksualinę orientaciją bei amžių.

„Taip, tarp mūsų yra kelerių metų skirtumas. Man kai kurios moterys taip pat yra per senos. Tačiau visa tai galima pasakyti diplomatiškai, pavyzdžiui, „Atsiprašau, mes vienas kitam netinkame“, – argumentuoja vyriškis.

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Triukšmo žemėlapis padės susirasti tylesnį būstą

Kalifornijos technologijos instituto darbuotojas Brendan Farell sukūrė triukšmo žemėlapį, kuriame žmonės gali pasitikrinti triukšmo lygį aplink dominantį būstą, prieš jį įsigydami. skaityti »

„Huawei“ paaiškino, kaip mus veikia telefono ekrano spalvinė temperatūra

Kasdien naudojantis išmaniaisiais įrenginiais, nesunku pastebėti, kad telefonų ir kitų įrenginių ekrano spalvos kartais skiriasi. Tačiau ar susimąstėte, nuo ko tai priklauso ir kaip šios spalvos mus veikia? skaityti »

Telefonus įkraus augalai

Barselonoje įsikūrusi pradedančioji įmonė „Arkyne Technologies“ atrado natūralų būdą įkrauti mobiliuosius telefonus. skaityti »

Kraujo tyrimams Lietuvoje pasitelkiami robotai

Kaune pradėjo veikti vienintelė Baltijos šalyse visiškai robotizuota medicininių tyrimų laboratorija. Pirmasis kraujo tyrimus atliekantis robotas Lietuvoje buvo pastatytas 2014 metais, o dabar sumontuota robotų ir automatinių analizatorių linija. skaityti »

Londone planuojama pastatyti medinį dangoraižį

Londono rajone Barbikane numatoma pastatyti 300 metrų aukščio medinį dangoraižį, pavadintą „Oakwood Tower“. skaityti »

„Samsung“ užpatentavo papildytosios realybės lęšius

Kontaktiniuose lęšiuose bus įtaisyta miniatiūrinė vaizdo kamera ir projektorius, taip pat davikliai, leidžiantys valdyti lęšius judinant vokus ir mirksint. skaityti »

Kodėl žmogui geriau gyventi išmaniuosiuose namuose?

Kaip į mūsų visų kasdienybę įsiveržė išmanieji telefonai, taip, turbūt neilgai trukus, miestus ir gyvenvietes užvaldys ir išmanieji namai. skaityti »

Marškinėliai, parodantys žmogaus vidų

„Virtuali-Tee“ – papildytosios realybės marškinėliai, atvaizduojantys žmogaus vidaus organus. skaityti »

Išmanioji šakutė imituos druskos skonį

Tokijo universitete, „Rekimoto“ laboratorijoje, buvo sukurta išmanioji šakutė, imituojanti druskos skonį burnoje. Kad apgautų žmogaus receptorius, naudojama silpna elektros srovė. skaityti »

Ateityje duris atrakinsime ranka?

Mikroschemų gamintoja „Digiwell“ sukūrė į ranką implantuojamą NFC lustą. Operacija užtrunka vos kelias minutes ir primena paprastą injekciją. skaityti »