77-erių metų „pleibojus“ į teismą padavė moterį, atsisakiusią mylėtis

Publikuota: 2007 m. lapkričio 20 d. antradienis

Aktorės Reese Whitherspoon kojos
77-erių metų vokiečių verslininkas ir aktorius Rolfas Edenas padavė į teismą 19-metę Berlyno gyventoją už tai, kad ji atsisakė su juo mylėtis, kaip priežastį įvardinusi pernelyg didelį amžiaus skirtumą.

Berlyno diskotekų savininkas, nekilnojamojo turto magnatas ir praeityje garsėjęs „pleibojus“ pasakojo žurnalui „Bild“: „Aš ją sutikau viename iš klubų. Ji vieniša sėdėjo prie baro. Suprantama, aš prie jos priėjau.“ Savo dėmesį vyriškis pritraukė intriguojančia kalba: „Klausykite, jūs tokia graži, bet mes turime tokią pačią problemą.“ Blondinė, žinoma, susidomėjo, ką gi bendro gali turėti ką tik susitikę visiškai skirtingi žmonės. „Aš neturiu jūsų telefono numerio, o jūs – mano,“ – tęsė vietinis kazanova.

Pasirodo, gražuolės vardas yra Katarina. Jai 19-ika metų ir ji gyvena Berlyne. Edenas pavaišino merginą šampanu. „Po to mes nuvažiavome pas mane namo. Aš jai pagrojau pianinu, o ji išgėrė dar šampano,“ – tęsė pasakojimą Edenas. Tačiau kai visi reikalai ėmė krypti prie vakaro kulminacijos, mergina pareiškė: „Prašau, neįsižeiskite, tačiau jūs esate man per senas.“

„Tai buvo smūgis žemiau juostos. Taip iki šiol nėra man sakiusi nė viena moteris. Mane tai suglumino,“ – prisimena Edenas.

Dvi savaites ši istorija nedavė ramybės vyriškiui. „Aš nusprendžiau paduoti ją į teismą dėl amžiaus skirtumo diskriminacijos. Juk yra toks įstatymas,“ – sako Edenas. Vokietijoje iš tiesų galioja toks įstatymas: draudžiama diskriminuoti atsižvelgiant į žmogaus rasę, religiją, lytį, seksualinę orientaciją bei amžių.

„Taip, tarp mūsų yra kelerių metų skirtumas. Man kai kurios moterys taip pat yra per senos. Tačiau visa tai galima pasakyti diplomatiškai, pavyzdžiui, „Atsiprašau, mes vienas kitam netinkame“, – argumentuoja vyriškis.

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »