77-erių metų „pleibojus“ į teismą padavė moterį, atsisakiusią mylėtis

Publikuota: 2007 m. lapkričio 20 d. antradienis

Aktorės Reese Whitherspoon kojos
77-erių metų vokiečių verslininkas ir aktorius Rolfas Edenas padavė į teismą 19-metę Berlyno gyventoją už tai, kad ji atsisakė su juo mylėtis, kaip priežastį įvardinusi pernelyg didelį amžiaus skirtumą.

Berlyno diskotekų savininkas, nekilnojamojo turto magnatas ir praeityje garsėjęs „pleibojus“ pasakojo žurnalui „Bild“: „Aš ją sutikau viename iš klubų. Ji vieniša sėdėjo prie baro. Suprantama, aš prie jos priėjau.“ Savo dėmesį vyriškis pritraukė intriguojančia kalba: „Klausykite, jūs tokia graži, bet mes turime tokią pačią problemą.“ Blondinė, žinoma, susidomėjo, ką gi bendro gali turėti ką tik susitikę visiškai skirtingi žmonės. „Aš neturiu jūsų telefono numerio, o jūs – mano,“ – tęsė vietinis kazanova.

Pasirodo, gražuolės vardas yra Katarina. Jai 19-ika metų ir ji gyvena Berlyne. Edenas pavaišino merginą šampanu. „Po to mes nuvažiavome pas mane namo. Aš jai pagrojau pianinu, o ji išgėrė dar šampano,“ – tęsė pasakojimą Edenas. Tačiau kai visi reikalai ėmė krypti prie vakaro kulminacijos, mergina pareiškė: „Prašau, neįsižeiskite, tačiau jūs esate man per senas.“

„Tai buvo smūgis žemiau juostos. Taip iki šiol nėra man sakiusi nė viena moteris. Mane tai suglumino,“ – prisimena Edenas.

Dvi savaites ši istorija nedavė ramybės vyriškiui. „Aš nusprendžiau paduoti ją į teismą dėl amžiaus skirtumo diskriminacijos. Juk yra toks įstatymas,“ – sako Edenas. Vokietijoje iš tiesų galioja toks įstatymas: draudžiama diskriminuoti atsižvelgiant į žmogaus rasę, religiją, lytį, seksualinę orientaciją bei amžių.

„Taip, tarp mūsų yra kelerių metų skirtumas. Man kai kurios moterys taip pat yra per senos. Tačiau visa tai galima pasakyti diplomatiškai, pavyzdžiui, „Atsiprašau, mes vienas kitam netinkame“, – argumentuoja vyriškis.

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kuriama technologija, gebanti perduoti žmogaus mintis

Išradėjas ir verslininkas Elon Musk tikisi sukurti technologiją, padedančią žmonėmis keistis mintimis per atstumą. skaityti »

Kanados banke – šokantis robotas konsultantas

Kanados bankas ATB pradėjo testuoti Japonijos įmonės „Softbank“ robotą „Pepper“. skaityti »

„Trekstor“ išleis laikrodį, veikiantį „Windows 10“ pagrindu

„Microsoft“ paskelbė, kad „Trekstor“ išleis išmanųjį laikrodį, kuris veiks valdomas operacinės sistemos „Windows 10 IoT Core“. skaityti »

Grįžta pomėgis spausdinti nuotraukas

Nors nuotraukų albumais galima grožėtis įrenginių ekranuose, vis dažniau lietuviai renkasi nuotraukas spausdinti ir saugoti popieriuje. skaityti »

Per kaulus grojančios ausinės būtų sužavėjusios L.Van Bethoveną

Ar žinote, kad L.Van Bethovenas apkurtęs naudojosi muzikos perdavimu kaulais? skaityti »

Vilniuje vėl statomi makaronų tiltai

Pavasarine tradicija jau tapęs išskirtinių tiltų statymo konkursas VGTU „Makaronų tiltai 2017“ šiemet grįžo su dar didesniais užmojais – kūrybiškos inžinerijos dvasia užkrėtęs Lietuvos mokyklas, šiemet čempionatas nusitaikė į universitetus. skaityti »

Lietuviai per internetą dažniausiai perka madingas prekes

Lietuvos gyventojai vis labiau įpranta pirkti internete ir apsipirkdami tokiu būdu išleidžia vis daugiau pinigų. skaityti »

Bepilotės skraidyklės skraidins kraują

Dvi Šveicarijos miesto Lugano ligoninės nusprendė operatyviam kraujo ir biologinių medžiagų pristatymui panaudoti skraidykles „Matternet One“. skaityti »

Vilniuje pristatytas 41 išradimas – nuo kvapų lazdelės iki elektrinės riedlentės

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre buvo atidarytas pirmasis ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”. skaityti »

Mūsų planetoje jau gyvena 20 tūkst. kiborgų

Pasak mokslininkų, didžiausia problema ta, kad evoliucionuojame per lėtai ir mūsų kūnai nespėja prisitaikyti prie sparčiai kintančio šiuolaikinio gyvenimo. skaityti »