77-erių metų „pleibojus“ į teismą padavė moterį, atsisakiusią mylėtis

Publikuota: 2007 m. lapkričio 20 d. antradienis

Aktorės Reese Whitherspoon kojos
77-erių metų vokiečių verslininkas ir aktorius Rolfas Edenas padavė į teismą 19-metę Berlyno gyventoją už tai, kad ji atsisakė su juo mylėtis, kaip priežastį įvardinusi pernelyg didelį amžiaus skirtumą.

Berlyno diskotekų savininkas, nekilnojamojo turto magnatas ir praeityje garsėjęs „pleibojus“ pasakojo žurnalui „Bild“: „Aš ją sutikau viename iš klubų. Ji vieniša sėdėjo prie baro. Suprantama, aš prie jos priėjau.“ Savo dėmesį vyriškis pritraukė intriguojančia kalba: „Klausykite, jūs tokia graži, bet mes turime tokią pačią problemą.“ Blondinė, žinoma, susidomėjo, ką gi bendro gali turėti ką tik susitikę visiškai skirtingi žmonės. „Aš neturiu jūsų telefono numerio, o jūs – mano,“ – tęsė vietinis kazanova.

Pasirodo, gražuolės vardas yra Katarina. Jai 19-ika metų ir ji gyvena Berlyne. Edenas pavaišino merginą šampanu. „Po to mes nuvažiavome pas mane namo. Aš jai pagrojau pianinu, o ji išgėrė dar šampano,“ – tęsė pasakojimą Edenas. Tačiau kai visi reikalai ėmė krypti prie vakaro kulminacijos, mergina pareiškė: „Prašau, neįsižeiskite, tačiau jūs esate man per senas.“

„Tai buvo smūgis žemiau juostos. Taip iki šiol nėra man sakiusi nė viena moteris. Mane tai suglumino,“ – prisimena Edenas.

Dvi savaites ši istorija nedavė ramybės vyriškiui. „Aš nusprendžiau paduoti ją į teismą dėl amžiaus skirtumo diskriminacijos. Juk yra toks įstatymas,“ – sako Edenas. Vokietijoje iš tiesų galioja toks įstatymas: draudžiama diskriminuoti atsižvelgiant į žmogaus rasę, religiją, lytį, seksualinę orientaciją bei amžių.

„Taip, tarp mūsų yra kelerių metų skirtumas. Man kai kurios moterys taip pat yra per senos. Tačiau visa tai galima pasakyti diplomatiškai, pavyzdžiui, „Atsiprašau, mes vienas kitam netinkame“, – argumentuoja vyriškis.

Šaltinis:
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Įdomioji e-atliekų surinkėjų statistika: šaldytuvus gyventojai išmeta ir su uogienėmis

Kone dešimtadalis nebenaudojamų stambiųjų elektroninių prietaisų iš kaimo vietovių pas elektroninės technikos atliekų surinkėjus patenka jau apsamanoję. skaityti »

54 proc. pirkėjų kainas vis dar konvertuoja į litus

Nors su euru lietuviai gyvena jau trečius metus, tačiau daugeliui gyventojų pasverti savo išlaidas ir įvertinti prekių kainas vis dar yra patogiau litais. skaityti »

„Microsoft“ prijungs prie interneto „Toyota“ automobilius

Pernai „Toyota“ įkūrė naują įmonę „Toyota Connected“, kurios veikla – interneto paslaugų integracija į automobilius, kelių infrastruktūrą ir transporto priemonių tarpusavio komunikacijos sistemų kūrimas. skaityti »

Baltijos šalių šimtmečiui skirtos proginės dviejų eurų monetos dizainą išrinks gyventojai

Prasidėjo dvi savaites truksiantis Lietuvos ir kitų Baltijos šalių gyventojų balsavimas internetu: renkamas dviejų eurų monetos, skirtos Baltijos šalių šimtmečiui, projektas. skaityti »

Gėrimų šildytuvas-šaldytuvas ant darbo stalo

Gėrimai yra skaniausi tada, kai yra tinkamos temperatūros. Tam skirtas mažytis USB šildytuvas-šaldytuvas, nuolat laikomas ant stalo. skaityti »

Paneigtas mitas apie kompiuterinių žaidimų įtaką empatijai

Ilgą laiką buvo manoma, kad kompiuteriniai žaidimai mažina empatiją. Tačiau ar tikrai? skaityti »

„Microsoft“ sukūrė uodus gaudantį robotą

„Microsoft“ sukurtas robotas padės mokslininkams tirti, kokius pavojingus virusus ir bakterijas platina šie vabzdžiai. skaityti »

Ateities automobiliai atpažins vairuotojo nuotaiką

Ateityje automobiliai ne tik žinos, ko mes norime, bet ir kaip mes jaučiamės, galės ne tik pildyti mūsų komandas, bet ir mums atsakyti. skaityti »

Žinutes bus galima rašyti akimis

„Microsoft“ kartu su Vašingtono universiteto mokslininkais sukūrė programą „Eye-Gaze“, kuria naudojantis tekstą į telefono ekraną galima suvesti akimis. skaityti »

Virtualiosios realybės perspektyvos: nuo apsipirkinėjimo iki karybos

Virtuali realybė tarnauja ne tik išsiilgusiems pramogų ar naujų potyrių, bet ir tiesiog siekiant pagerinti mūsų kasdienį gyvenimą. skaityti »