78 metų japono aistra – pirmojo asmens šaudyklės

Publikuota: 2008 m. lapkričio 28 d. penktadienis

„Lenovo“ nešiojamasis kompiuteris „ThinkPad X300“
Šiandien žaidimų pasaulyje yra susiformavę du stereotipai: japonai nemėgsta „FPS“ stiliaus žaidimų ir pagyvenę žmonės žaidžia tik su „Wii“ (jeigu išvis žaidžia). 78 metų Akira Kitajima – didelė išimtis, nes didžiausia jo aistra – šaudyklės.

Tik sulaukęs 65 metų jis nusipirko savo pirmąją šaudyklę – „Doom II“. Jam prireikė daugybės mėnesių, kad įveiktu žaidimą, o didžiausia problema jam buvo ugnies kamuoliai, kurių išvengti nebuvo lengva. Nuo to laiko Akira, žinomas slapyvardžiu aki_tan, įsijautė į šaudykles.

„Aš nežaidžiu daugelio žaidėjų režime, nebandau „co-op“. Aš noriu mėgautis pačiu žaidimu, kuris sugebėjo mane įtraukti“, – teigia jis. „Tuo metu kai nežaidžiu, mėgstu rašyti žaidimų perėjimus ir galima sakyti, tai dar vienas būdas mėgautis žaidimu“.

Jis netgi turi tinklalapį, kuriame talpina šaudyklių perėjimus. Šiandien ten galime jų rasti tikrai nemažai: nuo „Crysis“ iki „Doom“. Akiros draugai ir šeima teigia esantys laimingi, kad jų senelis rado užsiėmimą, kuris jam labai patinka ir svarbiausia – neleidžia pasenti.

Tiesa, nepaisant savo aistros, pats Akira nemano, kad šaudyklės galėtų kada nors išpopuliarėti jo šalyje. „Manau, kad Japonijoje yra tam tikra emocinė tuštuma, kuri ir sulaiko japonus nuo šaudyklių“.

Bet pačio Akiros tai pernelyg nejaudina: jis ir toliau žaidžia, bei atnaujina savo tinklalapį. Tik va yra vienas dalykas: „Aš vis spėlioju, ar pasirodys kada nors japoniška „Far Cry 2“ žaidimo versija...?“, – užbaigė jis.

Šaltinis: Technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

„Microsoft“ mokys pažinti gėles

Kompanija „Microsoft“, bendradarbiaudama su kinų botanikais, kuria programą, kuri atpažintų augalus iš jų nuotraukų. skaityti »

Olimpiados dalyviams dovanų – olimpinės monetos

Į olimpines žaidynes Brazilijoje išvykstantiems mūsų šalies plaukikams Lietuvos bankas padovanojo pirmąsias olimpinės serijos monetas. skaityti »

Kuriama programa, piešinius paverčianti nuotraukomis

Olandijos Neimegeno universiteto neurobiologai šiuo metu kuria neuroninį tinklą, kuris gebėtų nupieštus eskizus paversti nuotraukomis. skaityti »

Pristatytas išmaniausias pasaulyje dviratis

Bendrovė „Volata Cycles“ išleido patį išmaniausią pasaulyje dviratį. Jo pagrindą sudaro palengvintas aliuminio rėmas ir platesnė nei įprastiniuose modeliuose anglies pluošto šakė. Tai leidžia įdėti platesnius ratus ir padidinti pravažumą. skaityti »

Patarimai „Pokemon Go“ gerbėjams: kaip taupyti telefono bateriją

Pasaulis kraustosi iš proto dėl naujojo žaidimo „Pokemon Go“, mušančio populiarumo rekordus. Jeigu savo išmaniajame telefone jau bandėte pagauti pokemoną ir jūs, turėjote pastebėti, kad ši pramoga įrenginio bateriją iškrauna labai greitai. skaityti »

Susimokėti už viešojo transporto bilietą galima ir nagais

Londono dizainerė Liusi Devis sukūrė unikalų manikiūrą, leidžiantį atsiskaityti už paslaugas. skaityti »

Mokslininkai išmokė robotą vaikščioti žmogiškai

Džordžijos technologijos instituto mokslininkai sukūrė robotą DURUS, kuris geba eiti tiksliai taip, kaip žmogus. skaityti »

Telefoną įkraus užrašų knygelė

Amerikiečių bendrovė „Solar Shtick“ pristatė bloknotą „Powerbook“ su Saulės elementais. skaityti »

Eksperimentas parodė, kad vyrai nepaleidžia savo telefonų iš rankų

Moterys gali dvigubai ilgiau išsiversti be telefono, tačiau nei vieni, nei kiti neišlaukia nė minutės. skaityti »

Žmogaus oda taps monitoriumi?

Japonijos mokslininkų grupė, vadovaujama profesoriaus Takao Somea, sukūrė itin ploną ir lankstų ekraną, tvirtinamą prie žmogaus odos. skaityti »