78 metų japono aistra – pirmojo asmens šaudyklės

Publikuota: 2008 m. lapkričio 28 d. penktadienis

„Lenovo“ nešiojamasis kompiuteris „ThinkPad X300“
Šiandien žaidimų pasaulyje yra susiformavę du stereotipai: japonai nemėgsta „FPS“ stiliaus žaidimų ir pagyvenę žmonės žaidžia tik su „Wii“ (jeigu išvis žaidžia). 78 metų Akira Kitajima – didelė išimtis, nes didžiausia jo aistra – šaudyklės.

Tik sulaukęs 65 metų jis nusipirko savo pirmąją šaudyklę – „Doom II“. Jam prireikė daugybės mėnesių, kad įveiktu žaidimą, o didžiausia problema jam buvo ugnies kamuoliai, kurių išvengti nebuvo lengva. Nuo to laiko Akira, žinomas slapyvardžiu aki_tan, įsijautė į šaudykles.

„Aš nežaidžiu daugelio žaidėjų režime, nebandau „co-op“. Aš noriu mėgautis pačiu žaidimu, kuris sugebėjo mane įtraukti“, – teigia jis. „Tuo metu kai nežaidžiu, mėgstu rašyti žaidimų perėjimus ir galima sakyti, tai dar vienas būdas mėgautis žaidimu“.

Jis netgi turi tinklalapį, kuriame talpina šaudyklių perėjimus. Šiandien ten galime jų rasti tikrai nemažai: nuo „Crysis“ iki „Doom“. Akiros draugai ir šeima teigia esantys laimingi, kad jų senelis rado užsiėmimą, kuris jam labai patinka ir svarbiausia – neleidžia pasenti.

Tiesa, nepaisant savo aistros, pats Akira nemano, kad šaudyklės galėtų kada nors išpopuliarėti jo šalyje. „Manau, kad Japonijoje yra tam tikra emocinė tuštuma, kuri ir sulaiko japonus nuo šaudyklių“.

Bet pačio Akiros tai pernelyg nejaudina: jis ir toliau žaidžia, bei atnaujina savo tinklalapį. Tik va yra vienas dalykas: „Aš vis spėlioju, ar pasirodys kada nors japoniška „Far Cry 2“ žaidimo versija...?“, – užbaigė jis.

Šaltinis: Technologijos.lt
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Šiuolaikiniai vaikai pinigus taupys skaitmeninėse taupyklėse

Kiekvienas vaikystėje esame turėjęs monetų taupyklę. Kaip vaikai taupys pinigus, jei kažkada pasaulyje nebebus grynųjų? skaityti »

Skeptiškiems tėveliams: 5 faktai apie vaizdo žaidimų naudą

Tyrimai atskleidė, kad saikingos pramogos su vaizdo žaidimais gali teikti naudą ne tik vaikams, bet ir jų tėveliams. skaityti »

NATO suvažiavimą saugos ereliai

Gegužės 25 d. Briuselyje vyks NATO renginys, kuriame dalyvaus ir JAV prezidentas Donaldas Trampas. Į susitikimą suvažiuos valdžios atstovai iš 29 šalių. skaityti »

Dubajaus gatvėse patruliuoja robotas–policininkas

Į darbą priimtas pirmasis robotas–policininkas. Jis prisijungė prie policininkų būrio Arabų Emyratuose, Dubajuje. skaityti »

Kodėl lietuviai mėgsta atsiskaityti tik gavę prekes?

Mokėjimas už prekes jų pristatymo metu – vienas populiariausių būdų atsiskaityti už internetinius pirkinius Lietuvoje. skaityti »

Kad palinkus prie išmaniųjų kupra neužaugtų...

JAV vykdytas tyrimas parodė, kad nuolatinis žiūrėjimas į išmanųjį telefoną žemyn prilygsta maždaug 27 kilogramų svoriui, pakabintam ant kaklo, o tai pastarajam nėra naudinga. skaityti »

Nauja mobilioji programėlė – unikalus emocinės pagalbos sau būdas

Kiekvienas programėlės naudotojas galės žymėti ir stebėti savo emocinę būklę, tikimasi, kad šis įrankis padės ugdyti emocinį raštingumą. skaityti »

Kvadratinės Latvijos kolekcinės monetos tiražas išgraibstytas akimirksniu

Gegužės pradžioje Latvijos centrinis bankas pradėjo prekiauti nauja kolekcine moneta, skirta Latgalos kongreso šimtmečiui. skaityti »

Išleista Eurovizijos konkursui skirta moneta

Nacionalinis Ukrainos bankas gegužės 11 d. pradės prekiauti kolekcine moneta, skirta „Eurovizijos 2017“ konkursui. skaityti »

Mokslas atskleidė, ko reikia norint sukurti genialų protą

Intelektas – nėra būtinas genijaus požymis, svarbus žmogaus kūrybiškumas ir atkaklumas. skaityti »