Antanas: į kariuomenę neisiu ir savanoriu neapsimetinėsiu

Publikuota: 2007 m. birželio 5 d. antradienis


Dainininkas Antanas
Dainininkas Antanas
Albumo „Antanas – Šampanas“ atlikėjas kategoriškai teigia, jog į kariuomenę neis, nes ten jam ne vieta. Jei vaikinas būtų priverstas tarnauti kariuomenėje, jam tektų atsisveikinti su muzikine karjera bei nusikirpti poilgius plaukus, kuriuos užsiaugino per pastaruosius metus.

„Kareiviu nebūsiu ir savanoriu neapsimetinėsiu. O ir apgaudinėti žmonių nenoriu. Vardan populiarumo deklaruoti, kad atlieku pareigą tėvynei – žema. Tai absurdiška. Nebent būtų toks vaidmuo kokiame nors renginyje ar spektaklyje. Tuomet visai kas kita“ – kategoriškai kalbėjo Antanas.

Atlikėjo teigimu, karininku reikia būti ir siela, ir kūnu. O jeigu dainuoji – ir balsu. Realybės šou „Dangus“ dalyvis skeptiškai vertina Andriaus Rimiškio sceninio įvaizdžio tapatinimąsi su karininko pareiga. Pasak jo, tai yra neetiška ir tokiu atveju bent atlikėjo balsas turi būti vyriškas ir dramatiškas. „Šiuo atveju taip nėra. Tai tiesiog tragikomedija“ – komentavo pašnekovas. Kareivėlių mėgdžiotojams jis siūlė imti pavyzdį iš grupės „Liubve“ ar rusų bardo Vladimiro Visockio.

Aštrių žodžių negailėjęs Antanas pats kategoriškai atsisako tarnauti karinėje tarnyboje: „Ar aš jums panašus į dainuojantį ir karinės tarnybos vengiantį žmogų? Man ten ne vieta. Visus šauktiniui tinkamus metus prasimokiau ir jau nesu tų metų. Valstybei pareigą atlikčiau tik tada, jeigu kiltų karas“ – savo argumentus dėstė Antanas, kuris Vilniaus universitete yra baigęs bakalauro bei magistro studijas.

 

 


Šaltinis: Muzikinė partija
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Medžiaga, kuri sukels perversmą sporto prekių ir medicinos pramonėse

Bingamtono Universiteto Niujorke mokslininkai sukūrė šią keistą tamprią medžiagą, kuri iš tikrųjų yra baterija. skaityti »

Vyras savadarbe raketa bandys įrodyti, kad Žemė plokščia

Mike'as Hughesas pasirengęs paleisti savo iš metalo laužo sukurtą raketą Mojave dykumoje ir įrodyti, kad Žemė yra plokščia. skaityti »

Ar galima sapnuoti nemiegant?

Mokslininkai iš Londono teigia atradę būdą kaip sutrikdyti žmogaus protą ir pakeisti jo supratimą apie tai, kas tikra. skaityti »

Biurų pastatai su treniruokliais ir masažuotojais – kaip milžiniškos kompanijos atrakina darbuotojų kūrybiškumą?

Įsivaizduokite įmonę, kuri iš visų savo darbuotojų ne prašo, bet reikalauja į užduotis žvelgti netradiciškai. skaityti »

„Panasonic“ pristatė permatomą televizorių

Neseniai Berlyne vykusioje parodoje „IFA 2017“ televizorių gamintoja „Panasonic“ pristatė televizorių su visiškai permatomu ekranu. skaityti »

Programuotojų diena

Rugsėjo 13 dieną minima Programuotojų diena. Kodėl būtent šiandien? skaityti »

Mokslininkai mano atradę būdą, kaip visam laikui atsikratyti žalingų įpročių

Mokslininkai atranda naujų būdų, kaip tiesiogiai veikiant smegenis atsikratyti žalingų įpročių ir iki minimumo sumažinti atkritimo tikimybę. skaityti »

Kad kelionė neprailgtų: intelektiniai žaidimai, kuriuos privalote turėti išmaniajame

Pažinimo džiaugsmas mus praturtina kaip niekas kitas, tačiau keliaudami mes dažnai daugybę laiko praleidžiame automobilyje ar lėktuve, valandų valandas pro langą veltui stebėdami plaukiančius debesis. skaityti »

Ką veikia biomechanikai?

Biomechanikai – tai inžinieriai, kurie mokosi iš gamtos... skaityti »

Lietuvos studentas sukūrė sportinį elektrinį triratį

Europoje dar nauja sporto šaka susidomėjęs studentas Rolandas Dockevičius iš Klaipėdos sukūrė elektrinį triratį drifterį. skaityti »