Antanas: į kariuomenę neisiu ir savanoriu neapsimetinėsiu

Publikuota: 2007 m. birželio 5 d. antradienis


Dainininkas Antanas
Dainininkas Antanas
Albumo „Antanas – Šampanas“ atlikėjas kategoriškai teigia, jog į kariuomenę neis, nes ten jam ne vieta. Jei vaikinas būtų priverstas tarnauti kariuomenėje, jam tektų atsisveikinti su muzikine karjera bei nusikirpti poilgius plaukus, kuriuos užsiaugino per pastaruosius metus.

„Kareiviu nebūsiu ir savanoriu neapsimetinėsiu. O ir apgaudinėti žmonių nenoriu. Vardan populiarumo deklaruoti, kad atlieku pareigą tėvynei – žema. Tai absurdiška. Nebent būtų toks vaidmuo kokiame nors renginyje ar spektaklyje. Tuomet visai kas kita“ – kategoriškai kalbėjo Antanas.

Atlikėjo teigimu, karininku reikia būti ir siela, ir kūnu. O jeigu dainuoji – ir balsu. Realybės šou „Dangus“ dalyvis skeptiškai vertina Andriaus Rimiškio sceninio įvaizdžio tapatinimąsi su karininko pareiga. Pasak jo, tai yra neetiška ir tokiu atveju bent atlikėjo balsas turi būti vyriškas ir dramatiškas. „Šiuo atveju taip nėra. Tai tiesiog tragikomedija“ – komentavo pašnekovas. Kareivėlių mėgdžiotojams jis siūlė imti pavyzdį iš grupės „Liubve“ ar rusų bardo Vladimiro Visockio.

Aštrių žodžių negailėjęs Antanas pats kategoriškai atsisako tarnauti karinėje tarnyboje: „Ar aš jums panašus į dainuojantį ir karinės tarnybos vengiantį žmogų? Man ten ne vieta. Visus šauktiniui tinkamus metus prasimokiau ir jau nesu tų metų. Valstybei pareigą atlikčiau tik tada, jeigu kiltų karas“ – savo argumentus dėstė Antanas, kuris Vilniaus universitete yra baigęs bakalauro bei magistro studijas.

 

 


Šaltinis: Muzikinė partija
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Triukšmo žemėlapis padės susirasti tylesnį būstą

Kalifornijos technologijos instituto darbuotojas Brendan Farell sukūrė triukšmo žemėlapį, kuriame žmonės gali pasitikrinti triukšmo lygį aplink dominantį būstą, prieš jį įsigydami. skaityti »

„Huawei“ paaiškino, kaip mus veikia telefono ekrano spalvinė temperatūra

Kasdien naudojantis išmaniaisiais įrenginiais, nesunku pastebėti, kad telefonų ir kitų įrenginių ekrano spalvos kartais skiriasi. Tačiau ar susimąstėte, nuo ko tai priklauso ir kaip šios spalvos mus veikia? skaityti »

Telefonus įkraus augalai

Barselonoje įsikūrusi pradedančioji įmonė „Arkyne Technologies“ atrado natūralų būdą įkrauti mobiliuosius telefonus. skaityti »

Kraujo tyrimams Lietuvoje pasitelkiami robotai

Kaune pradėjo veikti vienintelė Baltijos šalyse visiškai robotizuota medicininių tyrimų laboratorija. Pirmasis kraujo tyrimus atliekantis robotas Lietuvoje buvo pastatytas 2014 metais, o dabar sumontuota robotų ir automatinių analizatorių linija. skaityti »

Londone planuojama pastatyti medinį dangoraižį

Londono rajone Barbikane numatoma pastatyti 300 metrų aukščio medinį dangoraižį, pavadintą „Oakwood Tower“. skaityti »

„Samsung“ užpatentavo papildytosios realybės lęšius

Kontaktiniuose lęšiuose bus įtaisyta miniatiūrinė vaizdo kamera ir projektorius, taip pat davikliai, leidžiantys valdyti lęšius judinant vokus ir mirksint. skaityti »

Kodėl žmogui geriau gyventi išmaniuosiuose namuose?

Kaip į mūsų visų kasdienybę įsiveržė išmanieji telefonai, taip, turbūt neilgai trukus, miestus ir gyvenvietes užvaldys ir išmanieji namai. skaityti »

Marškinėliai, parodantys žmogaus vidų

„Virtuali-Tee“ – papildytosios realybės marškinėliai, atvaizduojantys žmogaus vidaus organus. skaityti »

Išmanioji šakutė imituos druskos skonį

Tokijo universitete, „Rekimoto“ laboratorijoje, buvo sukurta išmanioji šakutė, imituojanti druskos skonį burnoje. Kad apgautų žmogaus receptorius, naudojama silpna elektros srovė. skaityti »

Ateityje duris atrakinsime ranka?

Mikroschemų gamintoja „Digiwell“ sukūrė į ranką implantuojamą NFC lustą. Operacija užtrunka vos kelias minutes ir primena paprastą injekciją. skaityti »