Antanas: į kariuomenę neisiu ir savanoriu neapsimetinėsiu

Publikuota: 2007 m. birželio 5 d. antradienis


Dainininkas Antanas
Dainininkas Antanas
Albumo „Antanas – Šampanas“ atlikėjas kategoriškai teigia, jog į kariuomenę neis, nes ten jam ne vieta. Jei vaikinas būtų priverstas tarnauti kariuomenėje, jam tektų atsisveikinti su muzikine karjera bei nusikirpti poilgius plaukus, kuriuos užsiaugino per pastaruosius metus.

„Kareiviu nebūsiu ir savanoriu neapsimetinėsiu. O ir apgaudinėti žmonių nenoriu. Vardan populiarumo deklaruoti, kad atlieku pareigą tėvynei – žema. Tai absurdiška. Nebent būtų toks vaidmuo kokiame nors renginyje ar spektaklyje. Tuomet visai kas kita“ – kategoriškai kalbėjo Antanas.

Atlikėjo teigimu, karininku reikia būti ir siela, ir kūnu. O jeigu dainuoji – ir balsu. Realybės šou „Dangus“ dalyvis skeptiškai vertina Andriaus Rimiškio sceninio įvaizdžio tapatinimąsi su karininko pareiga. Pasak jo, tai yra neetiška ir tokiu atveju bent atlikėjo balsas turi būti vyriškas ir dramatiškas. „Šiuo atveju taip nėra. Tai tiesiog tragikomedija“ – komentavo pašnekovas. Kareivėlių mėgdžiotojams jis siūlė imti pavyzdį iš grupės „Liubve“ ar rusų bardo Vladimiro Visockio.

Aštrių žodžių negailėjęs Antanas pats kategoriškai atsisako tarnauti karinėje tarnyboje: „Ar aš jums panašus į dainuojantį ir karinės tarnybos vengiantį žmogų? Man ten ne vieta. Visus šauktiniui tinkamus metus prasimokiau ir jau nesu tų metų. Valstybei pareigą atlikčiau tik tada, jeigu kiltų karas“ – savo argumentus dėstė Antanas, kuris Vilniaus universitete yra baigęs bakalauro bei magistro studijas.

 

 


Šaltinis: Muzikinė partija
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kuriama technologija, gebanti perduoti žmogaus mintis

Išradėjas ir verslininkas Elon Musk tikisi sukurti technologiją, padedančią žmonėmis keistis mintimis per atstumą. skaityti »

Kanados banke – šokantis robotas konsultantas

Kanados bankas ATB pradėjo testuoti Japonijos įmonės „Softbank“ robotą „Pepper“. skaityti »

„Trekstor“ išleis laikrodį, veikiantį „Windows 10“ pagrindu

„Microsoft“ paskelbė, kad „Trekstor“ išleis išmanųjį laikrodį, kuris veiks valdomas operacinės sistemos „Windows 10 IoT Core“. skaityti »

Grįžta pomėgis spausdinti nuotraukas

Nors nuotraukų albumais galima grožėtis įrenginių ekranuose, vis dažniau lietuviai renkasi nuotraukas spausdinti ir saugoti popieriuje. skaityti »

Per kaulus grojančios ausinės būtų sužavėjusios L.Van Bethoveną

Ar žinote, kad L.Van Bethovenas apkurtęs naudojosi muzikos perdavimu kaulais? skaityti »

Vilniuje vėl statomi makaronų tiltai

Pavasarine tradicija jau tapęs išskirtinių tiltų statymo konkursas VGTU „Makaronų tiltai 2017“ šiemet grįžo su dar didesniais užmojais – kūrybiškos inžinerijos dvasia užkrėtęs Lietuvos mokyklas, šiemet čempionatas nusitaikė į universitetus. skaityti »

Lietuviai per internetą dažniausiai perka madingas prekes

Lietuvos gyventojai vis labiau įpranta pirkti internete ir apsipirkdami tokiu būdu išleidžia vis daugiau pinigų. skaityti »

Bepilotės skraidyklės skraidins kraują

Dvi Šveicarijos miesto Lugano ligoninės nusprendė operatyviam kraujo ir biologinių medžiagų pristatymui panaudoti skraidykles „Matternet One“. skaityti »

Vilniuje pristatytas 41 išradimas – nuo kvapų lazdelės iki elektrinės riedlentės

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre buvo atidarytas pirmasis ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”. skaityti »

Mūsų planetoje jau gyvena 20 tūkst. kiborgų

Pasak mokslininkų, didžiausia problema ta, kad evoliucionuojame per lėtai ir mūsų kūnai nespėja prisitaikyti prie sparčiai kintančio šiuolaikinio gyvenimo. skaityti »