Apie Šiaurės šalis – šmaikščiai ir įdomiai

Publikuota: 2007 m. vasario 21 d. trečiadienis

Kalendorius


 
Norite pamatyti, ką reikia daryti pasiklydus Islandijos miške arba kaip lietuvių akimis atrodo danas, palyginus su kitų šiaurės šalių atstovais? Šiaurės ministrų tarybos biuras sukūrė nuotaikingą iliustruotą kalendorių, kuriame pristatomi geriausieji žaidimo „Šiaurės apdovanojimai“ komentarai. Kalendorių galima rasti biuro interneto svetainėje www.norden.lt.
 
„Kalendorių sudaro skirtingi komentarai ir frazės, kurie yra iliustruoti ir pritaikyti kiekvienam iš dvylikos metų mėnesių. Sudarydami kalendorių atsižvelgėme į tai, kas sukelia emocijas ir beveik visada tampa diskusijų objektu. Pavyzdžiui, komentaras apie Lietuvą ir Euroviziją neatsiejamas nuo gegužės mėnesio, kai rengiamas šis dainų konkursas, o vis rečiau danguje pasirodanti rudeninė saulė teko lapkričio mėnesiui“, – komentuoja kalendoriaus idėjos autoriai.
 
Žaidimas „Šiaurės apdovanojimai“ www.norden.lt/zaidimas buvo surengtas 2006 m. pavasarį, minint Šiaurės ministrų tarybos biuro 15 metų jubiliejų. Žaidimo metu visi norintys galėjo išreikšti nuomonę apie Šiaurės šalis, pasidalinti patirtimi arba tiesiog pasvajoti. Žaidimo svetainę kūrė interneto sprendimų bendrovė „Gaumina“.
 
Penkios žaidimo savaitės atskleidė, jog lietuviai Šiaurės šalims tikrai neabejingi – iš viso buvo gauta beveik 4800 komentarų. Žaidimo nugalėtoja laimėjo savaitgalį dviems Danijos sostinėje Kopenhagoje. Jos komentaras apie mėgstamiausią vietą Šiaurės šalyse kalendoriuje puošia birželio mėnesį.
 
Šiaurės apdovanojimų kalendorius 2007.

 

 

Šaltinis: Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje
Kopijuoti, platinti, skelbti bet kokią portalo News.lt informaciją be raštiško redakcijos sutikimo draudžiama.

facebook komentarai

Naujas komentaras


Captcha

susiję straipsniai

Populiariausi straipsniai

Kitoks požiūris į elektronines knygas

Skaityti knygas telefone ar planšetėje jau tampa norma, tačiau žmonės vis viena ilgisi „tikros“ knygos formos. Save „beveik dizaineriu“ vadinantis Fabrice Dubuy pristato kitokį knygų skaitytuvą – „TwistBook“. skaityti »

Kuriama technologija, gebanti perduoti žmogaus mintis

Išradėjas ir verslininkas Elon Musk tikisi sukurti technologiją, padedančią žmonėmis keistis mintimis per atstumą. skaityti »

Kanados banke – šokantis robotas konsultantas

Kanados bankas ATB pradėjo testuoti Japonijos įmonės „Softbank“ robotą „Pepper“. skaityti »

„Trekstor“ išleis laikrodį, veikiantį „Windows 10“ pagrindu

„Microsoft“ paskelbė, kad „Trekstor“ išleis išmanųjį laikrodį, kuris veiks valdomas operacinės sistemos „Windows 10 IoT Core“. skaityti »

Grįžta pomėgis spausdinti nuotraukas

Nors nuotraukų albumais galima grožėtis įrenginių ekranuose, vis dažniau lietuviai renkasi nuotraukas spausdinti ir saugoti popieriuje. skaityti »

Per kaulus grojančios ausinės būtų sužavėjusios L.Van Bethoveną

Ar žinote, kad L.Van Bethovenas apkurtęs naudojosi muzikos perdavimu kaulais? skaityti »

Vilniuje vėl statomi makaronų tiltai

Pavasarine tradicija jau tapęs išskirtinių tiltų statymo konkursas VGTU „Makaronų tiltai 2017“ šiemet grįžo su dar didesniais užmojais – kūrybiškos inžinerijos dvasia užkrėtęs Lietuvos mokyklas, šiemet čempionatas nusitaikė į universitetus. skaityti »

Lietuviai per internetą dažniausiai perka madingas prekes

Lietuvos gyventojai vis labiau įpranta pirkti internete ir apsipirkdami tokiu būdu išleidžia vis daugiau pinigų. skaityti »

Bepilotės skraidyklės skraidins kraują

Dvi Šveicarijos miesto Lugano ligoninės nusprendė operatyviam kraujo ir biologinių medžiagų pristatymui panaudoti skraidykles „Matternet One“. skaityti »

Vilniuje pristatytas 41 išradimas – nuo kvapų lazdelės iki elektrinės riedlentės

Kovo 31 d. – balandžio 1 d. Vilniaus „Litexpo“ parodų ir kongresų centre buvo atidarytas pirmasis ir didžiausias Lietuvoje išradėjų konkursas „Vilnius išranda 2017”. skaityti »

Mūsų planetoje jau gyvena 20 tūkst. kiborgų

Pasak mokslininkų, didžiausia problema ta, kad evoliucionuojame per lėtai ir mūsų kūnai nespėja prisitaikyti prie sparčiai kintančio šiuolaikinio gyvenimo. skaityti »